Jump to content








Има ли кучето панкреас?


Recommended Posts

И сега нов бисер:

 

Един човечец ми каза, че давал алкохол когато било малко кучето...ококо 10-20 милилитра..за да останело кучето по-дребно.

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Ми дай да се дегизираме като малки кучета и ще намажем ! cake Добър собственик ! =))

Link to comment
Share on other sites

Е, е, е - ти с 10-20 мл ли минаваш? Така поне на 20 човека дневно трябва да ходя на гости. Кога ще ми остане време за бирички?

Link to comment
Share on other sites

Но се губи удоволствието - не съм съгласна за IV. Освен ако преди това не съм прекалила с антифриза.

Link to comment
Share on other sites

И сега нов бисер:

 

Един човечец ми каза, че давал алкохол когато било малко кучето...ококо 10-20 милилитра..за да останело кучето по-дребно.

Това сом го виждал на практита. Половин филия хляб напоена във вино ежедневно и от време не време ракийка. Без майтап кучето остана наистина дребно-касаеше се за болонка, която възрастна тежеше около два килограма.

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Бобадова пък може да ви разкаже за едно хронично бирено куче с асцит ...

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм казвала че България в Европа и Българина - европеец са две различни понятия, но това което стана днес надмина всичко.

 

Влиза една девойка, видимо бременна в около 7-8ми месец и търси д-р Матеев - ветеринаря. Били я пратили от РВМС. Аз и казах че не познавам такъв и междудругото я попитах за какво търси ветеринар. Познайте какъв и беше отговора- Търсела ветеринаря да и дадял бележка за майчинските,щото е бременна. Питах я при кой доктор ходи на консултация , тя каза че досега не е ходила.

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

А и РВМС я били упътили ....... yahooooo Това е невероятно ...... Тази приличаше ли на ку-ку ?

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм казвала че България в Европа и Българина - европеец са две различни понятия, но това което стана днес надмина всичко.

 

Влиза една девойка, видимо бременна в около 7-8ми месец и търси д-р Матеев - ветеринаря. Били я пратили от РВМС. Аз и казах че не познавам такъв и междудругото я попитах за какво търси ветеринар. Познайте какъв и беше отговора- Търсела ветеринаря да и дадял бележка за майчинските,щото е бременна. Питах я при кой доктор ходи на консултация , тя каза че досега не е ходила.

Такова нещо само в Разград може да стане!

yahooooo

Link to comment
Share on other sites

А и РВМС я били упътили ....... yahooooo Това е невероятно ...... Тази приличаше ли на ку-ку ?

Предполагам че е тръгнала да си търси лекар в Разград, защото каза че била от Кърджали и някъде по пътя / по клинична пътека/ е станало объркването- нещо като развален телефон. Чудя се как никой не и е обяснил грешката. Иначе изглеждаше нормална.

 

Тук в Разград често се случват такива неща- поне два пъти седмично ми се налага да обяснявам каква е разликата между външни и вътрешни паразити и че няма универсално хапче срещу всички кучешки болести. А веднъж ми бутнаха бележка на която пишеше " фармазин против антракс" а в крайна сметка се оказа че козата куца.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest д-р Анна Бондокова
Винаги съм казвала че България в Европа и Българина - европеец са две различни понятия, но

Такова нещо само в Разград може да стане!

:D

Бе Найденов , ...... простотията оди по ората , а не по горъта бе ! А ора има не само в Разград !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ето канала за търговия на Коко - той праща рефрижеранс за елитни животни към САЩ, а те на него другите работи насам.. =))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И стопанина понеже е чул окситоцин вместо окситетрациклин е станал пак весел развален телефон - хаха.

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
Що е то - препарат, с който мажат гривите на конете? Кокво ще кажете колеги за един конкурс за най - оригинална интерпретация на Vialiton/Trivitaminol/.

Ааааааа , не е вярно ! То тва е за ресане на овце ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...