Jump to content








Има ли кучето панкреас?


Recommended Posts

Тук ще ги защитя, защото знам от къде ги купуват и, че само ги разфасоват и пакетират. Нямат намеса върху продукта. Което щеше да е хубаво ако се отнасяше и за другите продукти.

Link to comment
Share on other sites

Абе то и Вейксата само се разфасова, ама камфоровите добавки в него дето го развалят са си чисто техни. А за това, дето вкарват 10мл течност в 9мл шише направо нямам думи.

Link to comment
Share on other sites

Абе то и Вейксата само се разфасова, ама камфоровите добавки в него дето го развалят са си чисто техни. А за това, дето вкарват 10мл течност в 9мл шише направо нямам думи.

Заглеждал ли си цвета на фармаветския вейксат ? Няма нищо обще с оригинала - поне последния път когато го загледах беше с бледорозов цвят??? - поне миришеше на камфор не знам какво е имало вътре. beer

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Не съм много убеден, че е за тук но... Влиза при мен млада дама и пита: Мога ли да се заразя от заек с микоза? Питам е аз от къде е сигурна, че заека е с такова заболяване и тя ми казва: Ами работя в зоомагазин и имаме заек, който ме одраска пък той е с микоза. Идва лекар да го прегледа и каза, че е това след като го погледна. И му би ваксина против гъбички при котка. Сега е още с петна, но мен ме е страх да не ме е заразил...

Такова диагностициране и лечение колеги, става за съжаление все по-често. Просто нямам думи.

Link to comment
Share on other sites

Влиза стопанка и казва:котките ми имат краста.

Аз отговарям:Вие виждали ли сте краставо коте до сега?

Тя:Не!

Аз:А как разбрахте че е краста?

Тя:Ами такова е-отговаря тя.

Аз:Е как така е краста като не знаете как изглежда клинично?

Тя:ами един доктор ми каза,като му казах че котките са без козина.

 

Диалога продължи 5 мин.Като излезе убедена в крайна сметка че може да е от бълхи.

 

Подкрепям Коко в тази ситуация.При мен е често явление крастата при кучета и котки!

А извода е че крастата е мнооооооооого разпространено заболяване особено в Силистра.

Link to comment
Share on other sites

Влиза клиент и казва:"Намерих си котката умряла,може ли да ми кажете от какво е умряла."

Обяснявам,че можем да направим аутопсия и питам имала ли е преди това някаква клиника.

''Ами тя умря преди един месец" Казвам:"Тогава съжалявам,твърде късно е да установим каква е причината" Той казва:"Ама аз ще я донеса да я аутопсирате,заровил съм я ,ама колко му е да я изровя" :)=))

В рамките на една седмица три пъти идва да ме пита и все пак от какво е умряла котката

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Господин на средна възраст пита: "Имате ли от онзи препарат за бълхи и кърлежи, с който да намажа лимфните възли на кучето ми зад ушичките?" :)

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Не знам кво да кажа за кучетата и панкреасите ... ама току-що един се опита да си купи хляб от тук ................. (headbang) Ако беше Коко със сигурност щеше да му е продал ! =))

Link to comment
Share on other sites

Не знам кво да кажа за кучетата и панкреасите ... ама току-що един се опита да си купи хляб от тук ................. (headbang) Ако беше Коко със сигурност щеше да му е продал ! =))
На мен кабинета ми е до хранителен магазин. Ако знаете колко пъти ми търсят цигари, хляб и олио, че и се сърдят че нямам...
Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Коке , ти ме подсети . Стария ми кабинет някога е бил книжарница и веднъж едно хлапе влезе и заизрежда имам ли еди си какви си там тетрадки ...

Link to comment
Share on other sites

Влиза доста разтревожен клиент:-Докторе, като отивах за риба смачках с буса един смок. Изядохме го. Обаче там ни казаха, че може да е бил заразен с трихинела. Знам къде е кожата. Да отида ли да ти я донеса да я изследваш, че сме се уплашили?

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Еееееееее .......... Тва вече беше ...

военен - Добър ден !

аз - Добър ден !

- Храни за бебенца продавате ли ?

- Да . Но каква точно търсите ?

- Ми тези сухите .

- Гранула ? Мляко ? За кученце ли ?

- Не . За бебета . Деца . Тези сухите в кутиите .

- Как така за бебета !? Това е ветеринарен кабинет !

- А къде мога да намеря ?

- Примерно в аптеките !

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Ми де да го знам тва ?! Отивам да се самообеся ......... yahooooo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...