Jump to content








Има ли кучето панкреас?


Recommended Posts

Ани, слушаи какво ти казвам, а дихателни движения не се виждат, това ти го казвам от личен опит.

преди гледах хамстери!!! и на мен ми се е случвало това, а пък и го пише в две англ. литературки, не си го измислям.

ако искащ ми вярвай, и не мога да разбера защо не искш да научиш нещо ново, нали този форум е за това! аз съм научил много от тук и това е.........

хаиде 3 седмици ме няма и няма да мога да ти пиша......

Link to comment
Share on other sites

Някой запознат ли е с лечебните свойства на бензиновите горелки? Стопанинът твърдеше, че това е направено от ветеринарен лекар в селото, където живее кучето - така се правело при кравите.

Явно т.нар. "ветеринарен лекар" е касапина на селото.

Може би боксера му е заприличал на коледно прасенце :huh::P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest д-р Анна Бондокова

Влиза един човек в ,, магазина " на оглед - да видел цените в ,, магазина "... Казвам , че това е предимно ветеринарен кабинет , а не е зоомагазин . Гледа Royal Canin Kitten 34 400 - грамовото пакетче и вика :

,, Малеееееее ! 6,30 ... ми много хубаво , ама да знаете , че тук никой няма да идва , защото е много скъпо ! " ...

B)

Link to comment
Share on other sites

А какво ще кажете за следното :

 

Идва клиент с един пинчер ,който е с фрактура (вече не помня на коя кост и кой крайник) и казва "идваме при вас,защото доктора,при който ходихме каза,че трябва да му сложи пирон в крака и извади една торба с пръчки от чадър и ни каза да си изберем" B)

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
Те са различни видове ...

Ей Красене , къде ходи бе ? Да будиш хамстерите от зимен сън ли ? :P

( P.S// Другият път да четеш внимателно ! И да знаеш , че хамстерите са различни видове - едните могат да заспят през зимата , а втория вид - не заспиват :lol: ... ама мноо ме кефиш кат се пенявиш :D:D:D )

Link to comment
Share on other sites

Да, абсолютно - "аналните жлези" са виновни за всички енцефалити (т.нар. "удари"), отити, вестибуларни синдроми, атопични дерматити (т.нар. екземи - влажни, сухи, веяни пушени, сушени), "инфаркти" (много чести, ще знаете са тва, инфарктите) и куцане от всякакъв вид и род (тва ununited proc. anconeus, тва скъсани връзки, legg-calve-perthes, счупени короноидни израстъци и т. н. са все случайни находки в тия случаи).

Да, и за икономическата обстановка в Африка, разбира се.

Освен това, както осветлил един колега, на кученцето единия тестис му е в корема, щото някой силно го е ритнал (затова е много агресивно - наплашено животното).

 

Да ти се сгади...

Link to comment
Share on other sites

От тази сутрин:

Идва собственик и казва "искам да ми сложите чип на кучето,който се открива с джипиес".Отговарям,че такова животно нема,а той ми пояснява,че колега е сложил такъв на негов познат,кучето му се изгубило и го открили по сигнала.

Колеги,ако някой от вас знае къде се намират такива чипове да дава инфо,защото аз явно не съм в крак с новостите в тая област :D

Link to comment
Share on other sites

В хлебарницата Миме на центъра ги продават точно тези аз заран рано си взех един джоб ама са в насипно състояние и ги продават на шепи

Link to comment
Share on other sites

В тоя ред на мисли....Слагаме чип на един дзвер и колегата решава да се изгъбарка със собствениците и им казва: "Ако получите смущения в телевизора, да знаете - от чипа е!"

:D:D

Link to comment
Share on other sites

Колежкееее, колежке - ей така тръгват митовете в градинките - къде сега да ходя да търся чипове дето пречат на "тъпия ми мъж да си гледа тъпите мачове или тъпата формула?" :angry:

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината този метот за лечение на гана с нажежено желязо е руски и ще се постарая да намеря къде беше описан щото и аз бях доста учуден но веднъж имах пациент с прегорено междуочие е и едното око ама важното е че "ганата" я няма сигурно я плашат по този начин - ако не си тръгнеш ще те изгоря - може би това е заклинанието кето казва лечителя преди да жигоса нищонеподозиращата гадинка.

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Да бе , да ! И с некви ластици ! И оперативно ! Но , ако доктора не ти е познат се прилагат ! Ако ти е познат - никога няма да ти ги препоръча ! :)

За хемороиди - Venoruton 2 % гел - сутрин и вечер и яко миене с вряла вода редовно ! Иначе смърт !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
"вряла вода" - да и проблема става съвсем друг :)

В смисъл ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...