Jump to content

РЕКЛАМИ

Recommended Posts

Аз съм оставил вече на конкуренцията да изследва,той и без това подбива цените.Както се вика "Работи евтино за да се прочуеш".Те тия прасета са бракониерски.

Абе жена ми каза снощи,че чула в интервю,че ги бил изследвал някакъв доктор,но им бил казал да не му казват името ,че нямал право.Нормалното изследване струвало 24лв.Дали е вярно не знам.

Тук при нас имаше един доктор в кв.Меден Рудник и той беше казал на едни ,че няма,та ядоха и едно дете,момиченце,почина. Че го бяха плашили после нещо доктора и няма и една година получи удър и той умря.Сега,какъв е бил удъра,никой не уточнява.

Абе жена ми каза снощи,че чула в интервю,че ги бил изследвал някакъв доктор,но им бил казал да не му казват името ,че нямал право.Нормалното изследване струвало 24лв.Дали е вярно не знам.

Тук при нас имаше един доктор в кв.Меден Рудник и той беше казал на едни ,че няма,та ядоха и едно дете,момиченце,почина. Че го бяха плашили после нещо доктора и няма и една година получи удър и той умря.Сега,какъв е бил удъра,никой не уточнява.

Аз поне доколкото успях да гледам интервюто беше, че колега е изследвал месото и като са му поискали документ за изследването той е казал че не може да издаде такъв. Определено няма е изследвано в лаборатория на ДВСК(ако изобщо е изследвано - има ловци които проверяват трихинелозата като вдигнат оментума срещу слънцето :D, така че не е изключено и те да лъжат). След това споменаха, че в лабораториите на ДВСК изследването е 24 лева, което незнам дали е вярно. Тук в лабораторията е 8 лева и то по ензимен метод (Найденов това били тарифи от НВМС :wacko: )

На шуменци май им е паднала протекцията от високите етажи на властта...

_________.doc

Guest д-р Анна Бондокова

Ти си Нихилист , Коко ! Това е панацея ! Мисля , че и опити с животни има там . Нали е същия производител ?

post-318-1234939890_thumb.jpg

Ти си Нихилист , Коко ! Това е панацея ! Мисля , че и опити с животни има там . Нали е същия производител ?

Същия е, да. Това за опитите с животни е шега, нали?

Guest д-р Анна Бондокова

Що да е шега ?! Така знам - изпробват си препаратите на кучета .

Що да е шега ?! Така знам - изпробват си препаратите на кучета .

Споко, не изпробват препаратите върху кучета, щото няма смисъл- те си знаят че не действат.

Guest д-р Анна Бондокова

И що ги държат някъде си тези кучета и тестват ? Що не обиколиш там по цеховете да видиш кво става ? Че на мен ми е далеч ... Предполагам и документи си имат за кучетата де ...

И що ги държат някъде си тези кучета и тестват ? Що не обиколиш там по цеховете да видиш кво става ? Че на мен ми е далеч ... Предполагам и документи си имат за кучетата де ...

В цеховте освен да пакетират, невярвам някой да вземе да тества илачите. Пак ти казвам не са заинтересовани да ги изпробват върху кучета - на кой му пука, действат ли или не действат лЮкарствата.

Guest д-р Анна Бондокова

А ти да не си решила , че това съм си го измислила ? Не мислиш ли , че има вероятност някой , който го е видял с очите си да ми го е казал ? <_<

Я,ударили са ,,ХАРИ ПОТЪР" <_< .Да не повярва човек-ми там така се работи от има няма 15 години...

[/q

ot

аааааааааааааа, не е ХАРИ ПОТЪР, ВЕСКО МАГЬОСНИКА е (rock)