Jump to content

РЕКЛАМИ

Recommended Posts

Guest д-р Анна Бондокова
Бондокова, еспешали фор ю (дочакай края на репортажа) <_<bTV

Стояне , само като прочетох и знаех КАКВО ще видя в края на репортажа ! Да ме цуне ! :angry:

Guest д-р Анна Бондокова
Интересно, долу го дава, че е излязло пък на екрана го няма. :D

Бе ко да ти обяснявам за ХАРД- и СОФТуеър пък на теб , бе ! Нормално е да се губи инфо при преинстал на всички форуми . Я виж Дата.бг какъв е бъг отколко време насам ...

Ама Бондокова трябва да ти е виновна , че не се оправяш с новите менюта и т.н . :D

Guest д-р Анна Бондокова

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1263692

Стр. 26 - Наредба № 39 - поредната веселба ! Дърто куче се хранело само веднъж дневно ! Хахахахаха ... Мили писари , колко е полезно стомаха ви да е празен 24 часа и на 24-я час да се нахвърляте като прасета - ,, поне 1 път на ден " ?! Вий сте малоУУУУУУУмни !

Поредната забавна наредба , пълна с дивотии !!!!!! Вижте си и хранителните таблици , бе ............. =)) Ама кво да ги гледате като нищо не разбирате от тези неща , дето ги пишете .

Без коментар , защото съветите от практикуващ лекар при това кучегледач се ЗАПЛАЩАТ ! Вие сте позор за Държавата !

1_09.pdf

Guest д-р Анна Бондокова

със сигурност , ако ексхумират горкия човечец Карл Линей ще го намерят обърнат по корем в гроба ! =)) =)) =))

... не съм и очаквала да имате представа ни от ветеринарна медицина като комплекс от науки , ни от зоология , скъпи КОЛЕГИ НЕПРАКТИКУВАЩИ ВЕТЕРИНАРНИ ЛЕКАРИ , ПИСАРИ НА ЗАКОНИ И НАРЕДБИ ! МНОГО СТЕ ЖАЛКИ ! =)) =)) =))

Един безплатен съвет : поне с http://bg.wikipedia.org/wiki/Начална_страница се консултирайте ! Четете и детски енциклопедийки ! Дори и един петокласник знае повече от вас !

Повече и не ми трябва да чета и тази наредба - пълна е с тъпотии , които не бих понесла !

post-318-1231251228_thumb.jpg

Това е от новата 41 за зоомагазините

Чл. 6. В помещенията, в които се настаняват животните, се осигуряват следните условия:

1. таваните и стените са удароустойчиви и с гладка, водоустойчива и лесно почистваща се повърхност; подовете са гладки и непромокаеми и имат нехлъзгава, лесно почистваща се повърхност, позволяваща поддръжката на задоволителна хигиена; използваните материали не трябва да са вредни за здравето на животните;

Ако някой реши да продава жираф - да внимава с тавана! =))

Никога не съм вярвала, че ракът на гърдата е генетично предразположен....аз съм привърженик на две теории - за вирусното начало и на следствието от микротравми.. Сега ще пукна от кеф, ако споменатото бебе се разболее от тази болест! Нямам нищо против детенцето! Само ще ми е интересно..

Guest д-р Анна Бондокова
Сега ще пукна от кеф, ако споменатото бебе се разболее от тази болест!

И аз така си помислих , ама неа да съм жива най-вероятно , когато се разболее . Или ще съм толкова дърта , че няма да мога да виждам и чувам . Или пък ще ...... оф , аристократично възпитаният д-р Хараланов ще ме банне , ако продължа ... ninny

..............................

http://www.focus-news.net/?id=n1112547

"По думите му токсинът на една малка трихинела може да убие 5 души."

Е как да не ти е драго да ги пребиеш драгите журналисти? :)

Обзалагам се, че нищо подобно не е казал колегата!

поредицата от тези статии е написана толкова неграмотно, че тая журналистка трябва веднага да я уволнят. Търсих под статиите дали има място з акоментари зада изразя мнение относно журналистката, но нямаше такова място.

Guest д-р Анна Бондокова

Ето и едни залухави дофтори : http://dnes.dir.bg/2009/01/16/news3863494.html

Аз съм гледала ,, Клъцни срежи " - казва се литопедион . И те да са гледали , като не са чели ! =))