Jump to content








Проект за ЛЮБИМАТА НАРЕДБА


Guest д-р Анна Бондокова
 Share

Recommended Posts

До

Г-н Председателя

На ККПЕ – към БВС

Д-р Тодоров

 

 

 

 

Уважаеми Д-р Тодоров,

 

Във връзка с публикувания протокол № 3 от заседание на НС проведено на 28.11.2008 година в гр. София, от мое име – Д-р Ангел Ангелов член на НС на БВС и от името на председателя на областната колегия на Плевенска област Д-р Галя Тошева, Ви увудомяваме за следното :

 

- По т.3.3 Наредба за изискванията към ветеринарните лечебни заведения и видът и обема на ветеринарномедицинската дейност, която може да се извършва в тях;

 

Председателя на БВС съобщи, че по тази Наредба работна група е участвала в разработката и обсъждането , която е дала становище и предложение за промени.

По тази точка след гласуване взе следното решение:

 

Решение № 7

 

1. НС утвърждава Наредба за изискванията към ветеринарните лечебни заведения и видът и обема на ветеринарномедицинската дейност, която може да се извършва в тях.;

Гласували: „За”-25

„Против” - няма

„Въздържали се”- няма

 

По тази под точка 3 разисквания не е имало и този текст не е подлаган на гласуване, с което мисля се прави груба манипулация с подмяна на вот или въобще се погазва грубо Устава на БВС, демократичните принципи на работа и по този начин се уронва престижа на организацията.

 

Уважаеми Д-р Тодоров,

Като председател на ККПЕ Ви, моля да направите необходимото за отстраняването на тази лъжа облечена в този протокол.

Така поставен въпроса ясно личи обслужването на нечий интереси чрез вото на НС.

Изказвайки възмушението си от този факт ще изчакаме Вашата ответна реакция!

 

 

 

2008-12-03 С Уважение:

Гр. Плевен Д-р Тошева, Д-рАнгелов

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest д-р Анна Бондокова

ВСЪЩНОСТ , КОЛЕГИ ВЕЧЕ Е ИЗФАЛШИФИЦИРАНО ВСИЧКО ! ВИЖТЕ САЙТА НА БВС !

ХОРА , ВКАРАХТЕ СИ ПОРЕДНИЯ АВТОГОЛ !!!!!!!!! :)

post-30-1228394136.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
Наредбата не е гласувана,защото са взели решение да я върнат за доразглеждане от колегията.А защо после е пусната за одобрение от министерството не се знае .На Д.Илиев не му се чакало,май.Това е от последните минути.

Ето и кога са изфалшифицирали ...д-рЩерев,Dec 3 2008, 07:08 PM ...

Link to comment
Share on other sites

Toва е безсрамно, гнусно и подло. Лъжи, подмени, липса на информация, липса на чест някой да обясни как и защо се е налагало да лъже. Не че нещо може да оправае тези лъжи.

А и никой не е сметнал да каже на овцете какви са предложените от височайшата комисия промени, кави промени е направило НВМС...

Срамувам се, че съм ветеринарен лекар. Не желая да членувам в организация на мошенници и манипулатори.

Link to comment
Share on other sites

Vinagi sym bil s levi ubejdeniq (Bondokova, ne e tova, koeto si misli6!), ama nqma kak da ne otbeleja, 4e komunistite sa typi par4eta! A be hora, ostavat sledi po tiq filove! Kato manipulira6, pone go pravi gramotnno! Pipni si 4asovnika na kompa, az li da te u4a! Ti si administrator na sita, ne az!

 

Gavazov, i ti li si ot grupata na tiq podleci? Nay-lesno e da ti zvynna, ama iskam da kaje6 tuk, pred vsi4ki. Ina4e 6te smqtam, 4e i ti si tikva bez dostoynstvo.

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Цветков , имаш семейство ! Виж се - възрастен мъж на колко там години ... Внук имаш ли ?! Това ли е възпитанието ти - да лъжеш ?! Така ли си възпитавал деца и внуци ?! Ако бях като теб щях да се самоубия ! Вие сте БОКЛУЦИ ! :angry:

Link to comment
Share on other sites

А и никой не е сметнал да каже на овцете какви са предложените от височайшата комисия промени, кави промени е направило НВМС...

Ама молим ти се! Не съм овца! Коза съм! Ай ся....

Link to comment
Share on other sites

и как мазничко си поправиха протокола все едно, че нищо не е станало. Ама то си е така де! Кво ще стане? Нищо! За такъв гаф трябва всички да си подадат оставките! Ех Цветков, да ти пикам на Съюза! Извинявайте колеги, ама вече го възприемам като съюза на Цветков и сие, а не като Съюза на всички ветеринарни лекари в България. Извинявай Мила, знам, че ти си привърженик, но не мога да не пикая на подобна цинична постъпка!

 

Прощавайте за грубия език, но си го позволявам, защото знам, че няма кой да ме цензурира.

Link to comment
Share on other sites

... Обаче като се замисля и поправения протокол не променя нещата. Там само е махнато гласуването и пише, че БВС е изложило позицията си по наредбата. Как като тази позиция не е гласувана и каква е тя???????????

Link to comment
Share on other sites

Но кой предложи Цветков,този световно неизвестен колега.Аз съм от Врачанската колегия и едва тази година при подаване на документите си, се запознах с него,а от 20 години съм в практиката. Този човек е продукт на едно друго време и очевидно не схваща , че вече не може така.Да си ходи,ако му е останало малко достойнство!

Link to comment
Share on other sites

Извинявай Мила, знам, че ти си привърженик, но не мога да не пикая на подобна цинична постъпка!

 

хахахаха, съгласна съм :)

Ама не ми викайте овца, плиз! :angry:

Привърженик съм на това да има съюз, така както го виждам аз. Не на лъжи и ...

Link to comment
Share on other sites

Не сме овце, но се опитват да се държат с нас като с такива.

И аз като Хараланов НЕ РАЗБИРАМ каква позиция на БВС е изложена пред НВМС? Това позиция на БВС ли е или на д-р Гавазов? Ако е на БВС защо никой не знае каква е тя? Защо изфабрикуваха документ, че е гласувана с пълно единодушие, а после излезе, че само е било съобщено за нея. Като изглежда, че нито едното, нито другото е вярно.

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
Председателя на БВС съобщи, че по тази Наредба работна група  е участвала в разработката и обсъждането , която е дала становище  и предложение за промени.

От това горе аз разбирам , че е тази от темата ,, Информация на ухо " - страница 8 .

Така е ! Това е заминало в НВМС от страна на БВС .

Влади е писал 53 точки, но те не са взети предвид . Те не са имали нищо общо с тази пумия !

Забравих да спомена , че и Влади казва , че не е гласувана на това събрание наредбата !

Link to comment
Share on other sites

А ще му стане ли на Влади нещо, ако покаже тези 53 точки? Може пък неговите поправки да са разумни и да имаме поне някакъв проект който да е по-смислен и да имам стимул да го подкрепя?

Link to comment
Share on other sites

Ми най-лесно е да му звъннеш и да го питаш :angry: Така или иначе идеите му останаха в 294879 глуха...

Link to comment
Share on other sites

Май само д-р Ангелов и Коко реагираха на тази измама. Другите от НС какво направиха след като се разбра, че са въведени и те в тази лъжа с положителните им гласове при условие, че въобще е нямало гласуване?

Имали реакция? Просто питам, защото не знам!

Link to comment
Share on other sites

Наредбата не е гласувана,защото са взели решение да я върнат за доразглеждане от колегията.А защо после е пусната за одобрение от министерството не се знае .На Д.Илиев не му се чакало,май.Това е от последните минути.

Ето и кога са изфалшифицирали ...д-рЩерев,Dec 3 2008, 07:08 PM ...

Работата отива на импийчманд,и fuck off!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Кажи , Щерев ? Проблем ? Ми ти там си писал : ,, от последните няколко минути " , че било инфото . Ко сакаш ся ? Внимавай , че виж какво ми пише на аватара ! И Шефа не може да ме спре !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...