Jump to content








Проект за ЛЮБИМАТА НАРЕДБА


Guest д-р Анна Бондокова
 Share

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest д-р Анна Бондокова
Какъв е извода?

Е как какъв е ?! Ми щом сме започнали да ги поздравяваме и аз ще го направя . Поздрав за всички ,, уважавани от мен хора " - от всички съюзи , НВМС-та , партийни , безпартийни ............ и т.н :

http://vbox7.com/play:4205630f

http://vbox7.com/play:70d22189

Припевите , припевите , ,, мили хора " ... =))

Link to comment
Share on other sites

Нямам намерение да привеждам нищо в съответствие. Имам още 12 000 лв заеми от предишното привеждане и да си гледат работата - остава си във вида в който е и нека някой да дойде да ме попита какво правя вътре....

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Именно ! Когато почнат да измислят нещо , което ще ми е в плюс , а не ми пречат да си храня трите деца и четирите кучета , тогава ще ги пускам . За сега - да не им дава Господ да ме виждат зорлем на живо ... g030.gif

Link to comment
Share on other sites

Наредбата така или иначе вече е факт. Питах местното ръководство каква ще е ответната реакция на БВС срещу наредбата- казаха ми че щели да поискат оставката на Цветков. Добре ама мене това не ме топли изобщо.

Колеги, предлагам ви във всеки областен град да пуснем протестна подписка срещу наредбата и да я пратим да министъра. Не че ще има някаква полза от това, но мисля че сме длъжни по някакъв начин да изразим своя протест. То се е видяло че няма абревиатура която да ти защитава интереса и че освен на себеси на никой друг не можем да разчитаме. Моля за подкрепа.

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

За подписките : всички колеги спят и гледат като отровени - все едно ги караш да си прехвърлят имота на твое име . Но пък иначе могат да мрънкат за това и онова . В моята подписка срещу задължителното членство сме се подписали 1 колега и 4 КОЛЕЖКИ ! Кво да кажа повече ... Ама и не , че са събирани много , но инфото беше от рода ... Следователно на подписки не може да се разчита . А и , когато стигнат до министъра или друг , ще ни пратят писмо с тъпи обяснения в соц-стайл как е наложителна еди си коя си тъпотия , защото еди си какво си ...

Поради тази причина , че за пореден път колегията си спинка , бачка си там по нещичко и гледа като отровена , който иска да не го тъпчат , нека си бойкотира самостоятелно БВС и НВМС - нито пускаш РВМС-ари на проверки , нито плащаш членски внос , нито се пререгистрираш . Иначе няма да стане ! Щото сме единни ..........

Link to comment
Share on other sites

Уважаеми Г-н Председател,

 

От все сърдце Ви благодаря за това, че с Вашето бездействие НВМС за пореден път доказаха, че БВС няма и да има няма да се съобразят с него.

 

 

Честита Ви нова наредба!

 

 

И на нас също защото по нея няма да работи Г-н Д-р Дамян Илиев, а за съжаление ние с Вас!

Но явно това не Ви интересува много, важното е да не си разваляте дослука с НВМС, и всичко да си върви гладко.

Осмисляйки моята позиция в НС от изтеклата една година НС не е свършил никаква работа по същество и то вече си мисля умишлено от водената от Вас политика.

На предишния НС трябваше не да подавам моята а да поискам Вашата оставка.

 

Кой даде съгласие Наред № 42 да се побликува, след като нито НС е взимал такова решение (с изключение на фалшивия протокол които май е представен в НВМС), нито е упълномощавал Вас да давате такова съгласуване?????

 

Как така зад гърба на БВС стават толкова много работи а никой от членовете на НС не знае за това.

 

Простете ми но ми писна да съм пионка и да озаконявам Ваши мъжделения без да знам за това.

 

Ако имате поне малко чест и достойнство и желание най-вече моля отговорете ми - С чие съгласие се пусна тази наредба, и ако сте знаели че е без наше такова какво направихте за да се спре издаването и?

 

Уважаеми Г-н Председател,

Г-н Д-р Дамян Илиев не Ви е началник той е страна в една свободна професия, Генералния Директор на НВМС също, и Диеректора на РВМС също.

 

Като се извинявам за резкия тон, но просто немога да търпя вече да ме правят на маймуна, се надявам да пулуча някакъв отговор.

 

Д-р А. Ангелов, Член на НС на БВС област Плевен

Link to comment
Share on other sites

Това е хубаво, но нека колегата да иска достъп до обществена информация. Аз се опитах, отказаха ми без основание. Понеже не съм вече и член, реших да не се занимавам по-нататък.

 

Само това е начина - искане по Закона за достъп до обществена информация. Те ще откажат. Завежда се дело в административния съд. То се печели, няма как иначе. Има решение на Конституционния съд по подобен казус.

 

Другото са само приказки.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...