Jump to content








Проект за ЛЮБИМАТА НАРЕДБА


Guest д-р Анна Бондокова
 Share

Recommended Posts

Guest д-р Анна Бондокова

Лично с мен софиянци разполагат до 31 декември . От там нататък ... не гарантирам за нищо ! Няма ме ! Тъй , че побързайте , моля ви , софиянци !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest д-р Анна Бондокова
1. ... свика събрание на софийската колегия все пак сте много и може да се предизвика извънредно ОС. 2.Относно това за избора просто Цветков беше единствения кандидат

3.Гавазов беше избора на колегите занимаващи се с дребни животни.

4. Те решават проблемите на всички. По свой си особен начин.

5. Наистина има колеги, които този хаус ги устройва, а те са важни за кворум и решения.

1. Все пак сме много - кои сме ние , дето сме много - кое е софийската колегия , дето трябва да се събере на събрание - Влади , Бобадова и останалите , дето сме си ги избрали и всички останали с платен членски внос , дето не са на някакъв пост в БВС ? Така ли е ? Демек не само те в БВС , а и такива като мен - прости членове ? Всички трябва да се съберем ли ... ??? :) Или само те ?

2.Бряяяяяяяяххххххххх !!!! Единствен !? Айде стига , бе ! И кой го издигна ? Пак държавна поръчка , както и самия закон със задължителното членство ... Ето откога е трябвало да се досетите , че работата вонка !

3.Със сигурност в момента поне 65 % от гласувалите за него колеги , работещи с дребни животни се проклинат , че са го направили !

4. Не ! Те не ни решават проблемите ! Напротив ! Те ни създават допълнителни проблеми ! И го знаят !

5. Кои са тези колеги ? Дето не са си платили вноса ли ? И кой е хаоса , дето ги устройва ? :D

 

Ми Пловдив не е малък град . Варна , Бургас също не са малки градове . Там няма ли ги тези %-ти , за да има такова извънредно общо или какво беше там събрание ? До ся кво сте спали ? Питам всички ?????????????????????????????????? =)) Или на всички май си ви харесва да ви такоат ... ? Аз вече така започвам да си мисля . =)) И , ако още в понеделник не прочета тук , че еди си коя колегия ще се събира примерно сряда еди си къде си ... Ми стойте си така и да ви такоат ... Аз повече това няма да търпя !

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Кокоооооооооооо , отговорииииии мииииииииииииииииииии !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Бе вие си ревете за Цветков и Гавазов ... Дръжте си ги тогава . Да са ви честити !

Link to comment
Share on other sites

Добре де,стига сте рамахвали само пръст във виртуалното простанство,софиянци.Съберете се и прдизвикайте извънредно ОС.Ще ви подкрепим.Вие сте много и можете да го направите.Ние в нашия регион сме малко-двадесет и няколко човека,от които част изобщо не се вълнуват от проблемите(или нещата ги устройват такива ,каквито са) и не можем да постигнем нищо.

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Айде бе , софиянци ! Пишете тук ! Какво решихте !? Ще се прави ли нещо или ???? =))

Колежке Ванкова , ако тази работа зависеше от мен , повярвай ми , отдавна да ги няма двамата мистъри !

Link to comment
Share on other sites

Ане, ако сте само ти с Бобадова и Влади, а останалите не ги интересува, значи няма смисъл да се дърлим въобще. Ще трябва да се съобразим с общото мнение на масата колеги, че това е хубаво.

Наистина беше единствена кандидатура. В кулоарите се говореше да се издигнат кандидатурите и на Тодоров и още някакъв от Варна или някъде там, но не стана. Що, незнам. Аз като не ги познавам, как да им издигна кандидатурата. За тези, които ги устройва хаоса ще ти кажа, че не плащат членски внос, не се съобразяват с никакви норми и си бачкат както си искат. Пишат клиника на гаражната врата и тъй като никой не ги проверява, това състояние на ветеринарията ги устройва.

За другите градове не знам, но Пловдив ще се събираме чак след нова година. Кофти, но така е решило местното ръководство.

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Коке , сега се замислих . Ми то софийската колегия аз , Влади , Бобадова и още няколко човека сме си платили само членския най-вероятно . Кви проценти , кви събрания ... =))

Link to comment
Share on other sites

Коке , сега се замислих . Ми то софийската колегия аз , Влади , Бобадова и още няколко човека сме си платили само членския най-вероятно . Кви проценти , кви събрания ... =))

ми това е супер. Примерно ако 5 човека сте платили това означава, че софийската структура е от 5 човека, събирате се и си решавате квото си искате, на несъгласните хвърляте по едни бой и готово.

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Ма верно ! Верно е така ! Значи само чакам да ме поканят на събрание ! =))

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Чакам ! :angry:

15-ти декември е понеделник - удобен ден . А месецът бавно си отива ... После <_< - а от мен , щото нЯа да съм ЧлеН ! ( даже има рима )

Link to comment
Share on other sites

Днес на събрание проведено в Русе д-р Гавазов каза, че фалшификатите на протоколите от проведеното в София на 28.11 събрание са направени лично от председателя, д-р Цветков, понеже само той имал достъп до форума на БВС.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм оптимист! Даже и самият Гавазов ми е симпатичен! Наистина! Но явно живея в паралелна вселена! Да го духат бедните! Сори, но явно си е факт! Наваксвам с Бейлиса Бондокова - аз възмутен, моята светла алкохолна личност не била поканена?!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
Аз съм оптимист! Даже и самият Гавазов ми е симпатичен! Наистина!

Az pa sam s maimunica .....

Javno Baileys ... ima6 alergija ! Ne go pii pove4e ! =))

Az pa se ponabakardihbreezerih i ponabirih malko bez da iskam postoperativno . Ama o6te ne me kefi Gavazov . ninny Javno mi e malko pieneto .

Kodzaba6ev , a ti kakvo i kolko izpi , ta si pisal s tozi komsomolski duh ?!

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
Няколко часа след като говорих с председателя и зяам председателя Д-р Гавазов протокола бе променен, но пак замазано, защото

Коджабашев , не се предавай !

Link to comment
Share on other sites

Днес на събрание проведено в Русе д-р Гавазов каза, че фалшификатите на протоколите от проведеното в София на 28.11 събрание са направени лично от председателя, д-р Цветков, понеже само той имал достъп до форума на БВС.

Това е абсолютно в духа на НВМС! Болшинството от нас си нямаме и престава за какво става дума!

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Из ,, ПРОТОКОЛ №2 ВТОРО РЕДОВНО ЗАСЕДАНИЕ НА ККПЕ ПРОВЕДЕНО НА 09.12.08 г. В ИНТЕРХОТЕЛ ГР. ВЕЛИКО ТЪРНОВО " :

Т. 5 разни

По отношение смяната на протокола от последният НС проведен на 28.11.2008г.

Предложение: ККПЕ се самосезира за инцидента с протокола

Решение №11 ККПЕ изисква публично обяснение от председателя на БВС д-р Трифон Цветков за случилото се. Виновното/ те/ лице/а/ да понесат съответните санкции и да се извинят публично.

Гласували:

За -9

Против – няма

Въздържали се – 1 д-р Тодоров – Той е сезирал на момента председателя на БВС и протокола е доведен до правилният вид.

----------------------

Мили колеги , какви са ,, съответните санкции " ? Някой ще ми отговори ли ?

А за това ,, да се извинят публично " ..... това не е детска ясла ! Защото за провинения с подобна тежест като манипулиране на цялата колегия , извинението не е форма за оневиняване ! yahooooo

Link to comment
Share on other sites

какво извинение, това да не е, все едно се е оригнал на масата. Ами то с такива извинения той може да лъже колкото си иска. Това е фалшифициране на документ. Направо да се маха!

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Заседание на консултативния съвет

16 December 2008

Заседание на консултативния съвет

В изпълнение на решение №3 от28.11.2008г. на НС на БВС консултативен съвет в състав:

1. Д-р М. Георгиев-ОК София област-председател

2. Д-р Г. Генов-ОК Варна

3. Д-р Т. Алчев-ОК Стара Загора

4. Д-р К. Лучански-ОК Хасково

5. Д-р Д. Димитров-ОК Добрич

6. Д-р Г. Митев ОК Бургас

7. Д-р Г. Божиков-ОК София град

на работни срещи от 16.12.2008г. до 21.12.2008г. ще обсъдят и изработят становище относно:

1. Индивидуалните договори за изпълнение на мерките по ПНЛБЖ и ДПП за 2009г. на основата на параметрите на Годишен рамков договор 2009г. подписан от Министъра на земеделието и храните и председателя на БВС.

2. Универсални отчетни протоколи(КСЖ) за отчитане на дейностите по ДПП

3. Ценоразпис на ветеринарномедицинските услуги.

4. Кодекс за добра ветеринарна практика и професионална етика на БВС.

5. Наредба за изискванията към ветеринарните лечебни заведения и видът и обема на ветеринарномедицинската дейност, която може да се извършва в тях.

След обсъждането на посочените нормативни документи в консултативния съвет, същите ще бъдат изпратени за разглеждане в областните колегии и след представяне на писмено становище по тях ще бъдат внесени за утвърждаване от НС на БВС.

Link to comment
Share on other sites

Абе тези шизофреници ли са бе хора???

 

Нали според поправения протокол има становище по наредбата и то е предадено в НВМС, а тук пише, че ще се разглежда на ново, ще се праща до областните колегии и после ще се гласува в НС.

Е, това , ако е така означава , че и втория протокл е фалшифициран!

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Ми да ! Още тогава го коментирахме , Шефче . Те ще се извинят - не се притеснявай ! =))

yahooooo

Link to comment
Share on other sites

Стига и вие, какво искате!? Поздравителни картички получихте ли?! Какво искате повече?!

 

 

Я насочете енергията си за добруването на ветеринарното съсловие! Това е цитат, получих такъв поздравителен смс за професионалния празник от един виден функционер на БВС.

 

Какво очакваме да стане?! Всичките сме една покорна сган. Студентите ни - и те същата история.

 

Между другото аз чакам отговор от бай Цвятко на искането ми за достъп до обществена информация.

=))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...