Jump to content








Проект за ЛЮБИМАТА НАРЕДБА


Guest д-р Анна Бондокова
 Share

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest д-р Анна Бондокова
Май само д-р Ангелов и Коко реагираха на тази измама.

Да , но това се оказа ,, мечешка услуга " за Гавазов и Цветков ( за предложението на Ангелов говоря - подмяната на протокола ) . И те като го послушаха , та се донаакаха , та се намазаха ........ та чак тук ми вонят ! Ма много сте зле вие двамата ! Може ли да си излъгал веднъж , та после втори път ... Алоуууууууу , за да лъжеш се иска интелект ! Щото като лъжеш не трябва да разбира лъгания , че го лъжеш . Вие и за лъжци не ставате !

Не трябваше да слушате Ангелов , мили колеги , а трябваше да си подадете оставките ! И щяхте да сте по-чисти от сега .

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
Aко ще ме ядеш яж. Ама аз съм реалист и усещам че ми мирише на изгоряло.

Много си ми далече , иначе - става ! Ама до снощи . Щото днес гледам радваш се . А днес си виках : Щерев е човек на Гавазов и Цветков във форума . Хммм ... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
Поправи ме ако бъркам,но си мисля че аватара ти някога беше VODKA ABSOLUD!!1

Спри с тази водка ! Спри я ! Нищо общо няма с водката аватара ми .

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Ще проверим тая работа с пиенето ! :)

Шшшшшшшшшт ! Тихо , че дебна ! Дебна в сайта на БВС да не се наака админчето с некое ново Цветко-Гавазовско протоколче № 3 , 4 , 5 ... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Някои хора са готови за депутати! От "шефовете" на БВС имам предвид. Ще видим дали ще се окажа прав. Не за друго, ами защото и те като тях - хората ги плюят, те мислят, че вали дъжд!

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Бил е някакъв си в БСП по Врачанско . Има значение . Нека са да стане депутат от БСП и да се разкара от БВС , рииш ли , Сфингомона ? Дано да предпочете депутатстването !

Ти нещо си му навита , а ?! :) Мое да кара ЛамборГини . :angry:

post-30-1228469433.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ей Софиянци, я казвайте какъв алтернативен съюз си спретвате на основа на БАВЛДЖ, че ми прегряха телефона днес. Говоря сериозно.

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Аз и на него няма да съм член !!!!!!!!!!! :) И нищо такова не съм чула от никъде ! Да не е клю-клю нещо ?!

Link to comment
Share on other sites

Ей Софиянци, я казвайте какъв алтернативен съюз си спретвате на основа на БАВЛДЖ, че ми прегряха телефона днес. Говоря сериозно.

eeeee, БАВЛДЖ е единствено образователна асоциация и не може да е основа на подобни неща.

И аз нищо не съм чул, но нали преди време в София създадоха софийска колегия на вет лекари. Да не би за тях да става дума.

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
МръсТни софиянци!

=)) И ти си на това мнение вече , а ?!

Аз съм пуснала да върви подписка из между колегите ( с разрешителни от НВМС ! ОНЛИ ! =)) ) срещу задължителното членство в БВС . Да не е случайно грешно интерпретирана от някой бе , Коке ?! :)

Иначе само Бойко Джи е способен на БАЛВГДЖъ - клонинга ... :D

Link to comment
Share on other sites

И аз обяснявам това, което каза Йовко, ама наистина има истерия сред колегията. Говоря за членове на НС и други от този ранг и вид. Притесних се, защото си помислих че нещо става пък аз не знам. В интерес на истината откакто написах отказа си да учавствам в заседанията на ККПЕ до промяна на политиката на съюза ми звънят непрекъснато и ме заливат с информация какво може да се направи и как да станем функционираща организация. Но НИКОЙ не иска да поеме инициативата за промяна. Сори, ама и аз съм в бойкот.

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
И аз обяснявам това, което каза Йовко, ама наистина има истерия сред колегията. Говоря за членове на НС и други от този ранг и вид. Притесних се, защото си помислих че нещо става пък аз не знам. В интерес на истината откакто написах отказа си да учавствам в заседанията на ККПЕ до промяна на политиката на съюза ми звънят непрекъснато и ме заливат с информация какво може да се направи и как да станем функционираща организация. Но НИКОЙ не иска да поеме инициативата за промяна. Сори, ама и аз съм в бойкот.

:) Като ви казвам , че се наакаха , намазаха , развоняха ... :D И сега - още повече ! Леле - дайте да заработим ! =)) Пореден автогол ! Звънете на Коко , звънете ! =))

Link to comment
Share on other sites

Само никой да не казва думата, дето започва със С и завършва на офия пред Коко.

Кви са тия "ей, софиянци", кви 5 лв. То от Соф... Не сме чак толкова много тук, а и всеки от нас очевидно изрази позицията си. Пък несоф..., избирайки си сегашното ръководство да вземат да си свикат събрание, па белким се махнат сегашните властимеющи...Или бъркам?

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
Само никой да не казва думата, дето започва със С и завършва на офия пред Коко.

Кви са тия "ей, софиянци", кви 5 лв. То от Соф... Не сме чак толкова много тук, а и всеки от нас очевидно изрази позицията си. Пък несоф..., избирайки си сегашното ръководство да вземат да си свикат събрание, па белким се махнат сегашните властимеющи...Или бъркам?

AZ KAT BURGASLIVO-SOFIANKA 6TE TI KAZA : OBI4AM TE , MAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!

Sega da kazvat ne-sofijancite !

Link to comment
Share on other sites

Ами НЕ-софиянци какво да кажем!? Оня ден каква рибена чорба ядох на Нова Чернаааа!!!! С цели малки лукчета, цели малки доматчета, джанки и люта чушка! Върховно!

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
Ами НЕ-софиянци какво да кажем!? Оня ден каква рибена чорба ядох на Нова Чернаааа!!!! С цели малки лукчета, цели малки доматчета, джанки и люта чушка! Върховно!

:)

Превод в ефир : Мила е права ! Що зависи от Влади - бая е покрещял . И кой го е чул ? Никой ! Щото Гавазов и останалите не искат да го чуят . Влади е повдигнал въпроса за проекто-наредбата на последното събрание . И кво - глас в пустиня ! Не е обсъдена , не е гласувано - нищо ! Та искам да кажа още нещо за софиянци и Влади . Влади ни е главатар на нас софиянци , ама той на това последното събрание , доколкото знам по протокол не е от имащите право да гласува , щото в протокола му го няма и името . А и от Влади не зависи свикването там на някакво си извънредно събрание , за да си се изгласува изхвърлянето на двамата мистъри от постовете им .

Па и на избирането на Гавазов и Цветков - къде сте видели софиянци да присъстват !? =)) Поне за това може да се благодари на Бойко ! Благодарим ти , Бойко ! Ама то и да имаше наш представител там , пак нямаше за тези двамцата да си даде гласа ! Със сигурност !

Са ясно ли ви е ? :D

Link to comment
Share on other sites

Ане, хем си права хем не си. От Влади не зависи тази промяна, но пък ако той свика събрание на софийската колегия все пак сте много и може да се предизвика извънредно ОС. Ще ви подкрепят много колеги от цялата страна. Достатъчно са трийсет процента от членовете. Относно това за избора просто Цветков беше единствения кандидат, а Гавазов беше избора на колегите занимаващи се с дребни животни. Презумпцията ни беше, че той ще посредничи при решаването на специфичните за нас проблеми, докато Архипов ще извършва същата функция за едрите. Явно ги надценихме...или подценихме. Те решават проблемите на всички. По свой си особен начин.

Но представи си ако бяхте софиянци там. Десет процента от лекарите щеше да направи група от 50-60 човека. Обикновено личностите, които се избираха бяха с подкрепа на 75-90 човека. Останалите или се въздържаха или бяха против. Наистина можете да промените много неща, но това зависи от инициативата на Влади да ви даде истински стимул да се съберете и да го решите. Тук опасенията са ми само в едно. Наистина има колеги, които този хаус ги устройва, а те са важни за кворум и решения. Там не мога да ви помогна.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...