Jump to content

РЕКЛАМИ

Recommended Posts

Това са теми за които съм говорил с Бойко

Immunology: имуномедиирани заболявания

Образна диагностика - специални процедури в рентгенологията - контрастни изследвания, миелография. Коремна ехография - дискусия на случаи; ехографски направлявана биопсия

Дерматология : атопичен дерматит, гъбични заболявания :P

Хирургия на меки тъкани: кастрация при мъжки и женски кч,кт, порове, гризачи. Общ преглед, показания, различни методи (предимства/недостатъци), усложнения.

Хирургия на меки тъкани: - остър корем - да оперирам или да не оперирам? Възстановяване след тежка коремна хирургия - начини да постигнем максимален успех.

Business management: Работа с клиенти - как да продаваме нови услуги

Ophthalmology - Увеит при кч, кт, заек

Спешна медицина - флуидна терапия, контрол на болката, образна диагностика при спешни случаи.

Изкуството на ветеринарната медицина - Да лекуваме или да поставяме диагноза? - правилни протоколи за подход към болно животно. Защо диагнозата е важна?

Neurology - Заболявания на гръбначния мозък

Anesthesiology - Инхалационна анестезия за начинаещи yahooooo

Cardiology - Наблюдение и лечение на сърдечния пациент

Екзотични животни - заешка медицина, особено гастроинтестинални заболявания

1. Кратка лекция "Митове и легенди във ветеринарната медицина". За съжаление голяма част от колегите, които ги разпространяват може би няма да присъстват.

2. Продължение на лекцията на д-р Тунев с "Лечение на кожните болести при кучето и котката "- от д-р Хараланов и д-р Тунев !   yahooooo

1. Кратка лекция "Митове и легенди във ветеринарната медицина". За съжаление голяма част от колегите, които ги разпространяват може би няма да присъстват.

2. Продължение на лекцията на д-р Тунев с "Лечение на кожните болести при кучето и котката "- от д-р Хараланов и д-р Тунев !   yahooooo

Не, това ще е сериозен конгрес и аз нямам никакво място сред лекторите. Може би някой ден като порастна!

Не, това ще е сериозен конгрес и аз нямам никакво място сред лекторите. Може би някой ден като порастна!

Това не го приемам за отговор нито от твоя страна, нито от страната на д-р Тунев ! yahooooo  Изобщо няма да коментирам ползата от тази тема, защото на всички ни е ясно колко често се срещат дерматологични пациенти и как са диагностицирани и третирани .

Спирам, защото от известно време съм крайно инспирирана от някои елементи, от колегията и ще се наложи да се самобанирам ... 

Следоперативен период.

Рехабилитация.

Физиотерапия

Хомеопатия за животни

Проф. Аминков е изразил желание да чете лекции на конгреса и е предложил теми. От нас зависи дали това ще се случи. При условие, че има интерес, Бойко ще го покани.

Можете да изккажете мнение!

Ето темите:

Компюрно томографска диагностика на:

-заболяванията в областта на главата;

-заболяванията в областта на гръбначния стълб;

-заболявания на гръдния кош;

-заболявания на коремната кухина

Компютър вече имам. Утре купувам томограф и след това се записвам за лекциите:)

Коджабашев , я кажи от къде ще купуваш , защото се оказа ,че още 2319383801 колеги тук в Пловдив и областта искат да си купят , но не знаят от къде :)

След това аз лично ще финансирам участието им в конгреса ;)

Не се възвай бе Карабаджаков.

Не се вързвам , просто придавам цвят на темата с вкус на ирония подкрепяйки определена позиция :)Нали затова е форум , всеки да изразява позиция билото то и иронично ;)

Моята позиция е, че ако про. Аминков чете такива лекции, то трябва да си плати.

Аз рядко се съгласявам с д-р Коджабашев без спор, но в този случай съм 110% съгласен с него. Нито ще науча нещо, нито ще го ползвам в клиниката си. Като иска да рекламира какво може да прави томографа, д-р Аминков да си плати рекламата.

няма никакъв смисъл от тези лекции, понеже ние не работим с томографи. Ако някой е добър специалист просто ще изпратя при него пациета и той ще интерпретира това което е снимал с томографа. Не виждам смисъл аз да се обучавам в подобно нещо.

няма никакъв смисъл от тези лекции, понеже ние не работим с томографи. Ако някой е добър специалист просто ще изпратя при него пациета и той ще интерпретира това което е снимал с томографа. Не виждам смисъл аз да се обучавам в подобно нещо.

Много добре казано, Док!

Край на спама! Бондокова