Jump to content








Информация на ухо


Recommended Posts

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest д-р Анна Бондокова
Да се чете "най-малко един".

Що, не може ли половин доктор?

И да може , без плаж - не може !!!!!!!!!! (headbang)

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Я че си зеем тoа в село Е. Антимово , че ше ми е близо до Карнобат ...

a022.gif

Найденов , не се пеняви ! БургаЗ се пише , а не БургаС ! Ко разбирашшшш ти !? (headbang) Важното е , че КарнобаТ не е написано КарнобаД !

Link to comment
Share on other sites

Оправиха го след като звъннах на Негово Величество Администратора на сайта, който по власт е втори след Н.В.Председателя!

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
Бургазлии ти благодарят (bow) !!!

Стояне , пише се ,, бургаСлии " ! Поправи се веднага ! И аз там съм родена , ако някой не знае ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Бургазлии ти благодарят (bow) !!!

Стояне , пише се ,, бургаСлии " ! Поправи се веднага ! И аз там съм родена , ако някой не знае ... ;)

значи си бургаслива!

;)

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
значи си бургаслива!

БургаСлива се пише . Ела ми на Скайп-а да те довърша , че тук не става ... (bow););)

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
Чрез БВС в БургаЗ  ще стане - нека първо вземем почивните бази ! ... сините вълни, вятърът в косите, голите жени ...... аааа ... След това идва ред и на  лечебниците . Гавазов .

Еееее , Гавазов ........ Глей ся аз как съм те цитирала ! Ми аз не щъ лечебница ! А и така тия голи жени ще излезнат на първа позиция . Е нема ли да си на далавера ми кажи ?! :))

Link to comment
Share on other sites

Аз изразявам въжделенията на мъжете ,е сигурно не на всички де, колкото до женските мераци ти си на ход.Пък за далаверата к"во да ти кажа, ми всички требе да сме на далавера,още повече пък ти ,с твоето раб.време т.е без почивки щот нали си сама, е трябва да имаш къде да си прайш замъци от пясък.

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Eпа нема да взема втори човек - стига с тия намеци ! Ще си остана амбулатория . Вече не ми дреме за нищо , щото реших - ще си работя каквото мога - незаконно тоест ! Искам обаче почивна база , щото си плащам членския . Друга далавера не се сещам ква може да имаме ние от тва БВС . Първо една плажна ивица , после лечебници . Така повече от нас ще са на далавера ! ;)

Па , ако ти се намира нещо мъжко , около 30-те , дето ще се навие да работи за 200 лв на месец без осигуровки - стаа ! Пращай го насам ! :))

Link to comment
Share on other sites

Май вчера са гласували наредбата, така подочух. Някой има ли информация?

То на сайта на БВС всичко си е казано. А моето мнение за Кодекса за професионална етик е в Блога.

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
А моето мнение за Кодекса за професионална етик е в Блога.

:)) ! Поне каса ;) за теб !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

От сбирката на форумците в Стара Загора със сигурност ще има снимки!

Обаче от т.нар. "работна среща" на сенаторите от БВС дали ще се процеди някаква информация? Щото в началото на 21 век да си предаваме от ухо на ухо...

Гавазов да ни светне! Имало интересни новини, подочух...

За някаква международна активност...

А бе интересно колко струват тези "работни срещи" на данъкоплатците от БВС?

:D

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
Всички били съгласни с проектонаредбата, вкл. и софиянци. Или не съм го разбрал правилно?

И кой ти го каза това ?!

Link to comment
Share on other sites

Всички били съгласни с проектонаредбата, вкл. и софиянци. Или не съм го разбрал правилно?

И кой ти го каза това ?!

Аааааа, не си издавам източниците!

Да кажем, един авторитетен колега от ръководството на БВС!

:D

Link to comment
Share on other sites

Какво значи "всички" ? Кой са тези "всички" ?

Че един колега (примерно от Русе) е съгласен, не означава че и с останалите е така.

Примерно в един град има една клиника и десет амбулатории- ако мнозинството да прецени че го устройва , тогава говорим за "всички са съгласни".

 

Какво следва от тук нататък- всеки поименно да се подпише дали е "за" или "против"?

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
А бе интересно колко струват тези "работни срещи" на данъкоплатците от БВС?

=))

Найденов , пропуснала съм този въпрос . Сигурно си плащат от джобните . :D

Ще ти кажа на мен колко ми струва съществуването на БВС за 2008 година - 160 лв + 2,50 лв ( мисля беше или малко повече за превода им по банков път ) . А искаш ли да ти кажа колко ще ми струва съществуването на БВС за 2009 година ? Дори и да не искаш да ти кажа , ще ти кажа - точно 0 ( нула ) лева и 0 ( нула ) стотинки . И така ще е , докато не бъдат сменени Цветков и Гавазов ! Ако на тяхно място дойдат колеги , грижещи се отново единствено за личните си интереси - пак ще продължа да не плащам !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...