Jump to content








Информация на ухо


Recommended Posts

Всички били съгласни с проектонаредбата, вкл. и софиянци. Или не съм го разбрал правилно?

аз разбрах гочно обратното, че щели да се изпокарат поради различия в становищата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest д-р Анна Бондокова

В л а д и , п и ш и ! ! !

Гавазов , що лъжеш така хората ?! Ама скоро всичко ще излезе наяве ! Софиянци бил съгласни ... дрън-дрън ! Я вземи и пусни тук да четем имейла , който ти е пратен от П на ОК София - град да видим колко са съгласни софиянци !? А и Дамян Илиев е над теб , и волята ти - няма да имаш болница май ?

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
В л а д и  , п и ш и  ! ! !

Гавазов , що лъжеш така хората  ?! Ама скоро всичко ще излезе наяве ! Софиянци бил съгласни ... дрън-дрън ! Я вземи и пусни тук да четем имейла , който ти е пратен от П на ОК София - град да видим колко са съгласни софиянци !? А и Дамян Илиев е над теб , и волята ти - няма да имаш болница май ?

Това отгоре е от 11:31 часа . Рачев ли , Гавазов ли влезе , чете и кво ? Са колко е часа ? Отговор има ли някакъв от някой ? Ми няма ! И защо е така - защото не ни бръснете и за сливи ! Е , това е ! Абе , вие сте некви абсолютни манипулаторчета и поради тази причина заявявам публично дори с цел подстрекаване на всички колеги , несъгласни с НВМС - и БВС - наредбичките :

ОТ ТОКУ-ЩО :

1. НЯМА ДА ДОПУСНА ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА НВМС НА РАБОТНОТО МИ МЯСТО !

2. НЯМА ДА ДОПУСНА ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА РВМС НА РАБОТНОТО МИ МЯСТО !

3. НЯМА ДА ДОПУСНА ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА БВС НА РАБОТНОТО МИ МЯСТО !

4. НЕ ЧЕТА И НЕ СПАЗВАМ НИКАКВИ ПРОЕКТО-НАРЕДБИ , НАРЕДБИ , ИЗМЕНЕНИЯ В ЗВМД И Т.Н ,, ЗАКОНИ ЗА ВЕТЕРИНАРНАТА МЕДИЦИНА " !

5. ОТ 01.01.2009 ГОДИНА ( ЧЕТВЪРТЪК ) НЕ ПЛАЩАМ ЧЛЕНСКИ ВНОС !

 

Някой , ако иска да се пробва - да заповяда ! :D

 

НА ВСИЧКИ ВИ Е ЯСНО , КАКВО МЕ Е МОТИВИРАЛО ДА ВЗЕМА ТЕЗИ РЕШЕНИЯ .

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Само аз съм мъж , защото ти не си длъжен да плащаш и да си член .

Link to comment
Share on other sites

Само аз съм мъж , защото ти не си длъжен да плащаш и да си член .

Глупости!

Как да не съм член?! Ще ти кажа в Скайпа кои колежки да питаш!

:D

Link to comment
Share on other sites

Колеги, нещата са съвсем сериозни. Както беше вече споменато, някои колеги ще се опитат да насочат потока от клиенти към техните категория х звезди болници с административни мерки. Всичко това украсено с ужким добри намерения и "грижа" за животните и техните стопани......

 

Преди години на един семинар по неврология д-р Шренк казая, че прегледа при него е триста евро. Не е казал обаче, че клиентите са заставяни да ходят в неговата болница, дори и когато са неврологични случаи. А у нас някои колеги искат само защото са построили /наели/ по-лъскави сгради да дирижират пазара и потока клиенти в нашата свера. Просто така им е по-лесно, вместо да се потрудят наистина да си повишат квалификацията и да стане така, че клиентите САМИ да ги търсят защото са по-знаещи, по-можещи и по-добри. Защото предлагат услуги, които друг не може да предложи и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Мда . Това е точно така .

Но не четете ли какво съм ви написала !? Мистър Д.Илиев е резнал мистър Гавазов , като му е обяснил , че това понятие ,, ветеринарна болница " не могло да съществува на практика ( нямам инфо за обяснението , защо не могло да съществува ) . Тъй , че остава първата проекто-наредба - с четирите категории .

На мен ми е все тая кой от двата проекта ще е . А и , ако не забелязвате от развитието на случката - все си ни е отзад и не ни зачитат мнението по никакъв начин - демек : нямаме глас ! Поради тази причина - аз взех мерки !

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Forbidden

 

You don't have permission to access /index.php on this server.

 

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

Ми за кво ти е да имаш достъп ? Там освен велики писания от рода на ,, Среща на мистър Х с мистър У ... " друго няма за четене .

Link to comment
Share on other sites

Forbidden

 

You don't have permission to access /index.php on this server.

 

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

Ми за кво ти е да имаш достъп ? Там освен велики писания от рода на ,, Среща на мистър Х с мистър У ... " друго няма за четене .

А бе искам си го!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...