Jump to content








НОВО ПОКОЛЕНИЕ ТЕРМО- МИКРОЧИПОВЕ!!! ЗА ДОМ.ЛЮБИМЦИ


Recommended Posts

ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ,

 

ИМАМ УДОВОЛСТВИЕТО ДА ВИ ПРЕДСТАВЯ ПЪРВИЯТ И ЕДИНСТВЕН МИКРОЧИП В СВЕТА, КОЙТО ВИ ОСИГУРЯВА НЕЗАБАВНА ИДЕНТИФИКАЦИЯ И ИЗМЕРВАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА ЗА СЕКУНДИ!!!

 

Моля Вижте прикаченият файл.

 

 

!!! ВНИМАНИЕ НЕДОБРОСЪВЕСТНИ ХОРА ПРЕДЛАГАТ ТЕРМОЧИПОВЕ ДИРЕКТНО НА СТОПАНИТЕ НА КУЧЕТАТА ТОВА Е ИЗМАМА ИСТНСКИЯТ И ОРГИНАЛЕН ПРОДУКТ МОЖЕ ДА БЪДЕ ЗАКУПЕН САМО ОТ ИЗКЛЮЧИТЕЛНИЯТ ПРЕДСТАВИТЕЛ ЗА БЪЛГАРИЯ, МАКЕДОНИЯ, И СЪРБИЯ - БЪЛГАРСКА МЕСНА КОМПАНИЯ!!!!!

 

ЗА КОНТАКТИ:

 

Д-р Цветан Тодоров

 

"Българска Месна Компания", София, България

 

e-mail: dotore@abv.bg

 

GSM: 0888 304 122

___________________LIFE_CHIP_new_brochure.doc

Link to comment
Share on other sites

Колегата от Месната компания да пусне и ориентировъчни цени на чиповете и четците.

 

Здравейте отново колеги,

 

Относно четеца, никоя фирма не би инвестирала милиони в подобна технология, с презумцията след това всички четци безплатно да четат и температурата.

Предимствата са няколко:

- стресиращото измарване на температурата се избягва

- по лесно убеждавате своите клиенти да поставят чип на животните си

- притежавате късче технология от бъдещето, на мен лично това ми харесва най-много

 

относно цените тъй като подбор на клиники които имат четящи устройства се прави много внимателно, моля свържете се с мен на моб телефон

 

П.С. Д-р Ангелов е много доволен от чиповете, а това мисля че е достатъчно обяснение за това дали са хубави

 

Поздрави от "Българска Месна Компания"

Edited by Dr. Tzvetan Todorov
Link to comment
Share on other sites

относно цените тъй като подбор на клиники които имат четящи устройства се прави много внимателно

 

Явно някакви специални изисквания имате , което е меко казано странно, не е лошо да ги обявите , освен ако не искате на всеки кабинет или клиника да ги обяснявате поотделно . И не забравяйте ,че сега ако сте монополисти , не е лошо да побързате да се възползвате от това си положение , защото после може вие да ни търсите, а вече да е късно ...

Link to comment
Share on other sites

Колега не става въпрос за монопол или за кой знае какви изисквания, просто нямяме навика да побликуваме цени, колкото до изискванията те са свързани само с количеството продадени чипове месечно

 

търсим си дистрибутори във Варна, ако имате интерес свържете се с нас

Link to comment
Share on other sites

Dr. Tzvetan TodorovПубликувано Днес, 01:31 PM Колега не става въпрос за монопол или за кой знае какви изисквания, просто нямяме навика да побликуваме цени, колкото до изискванията те са свързани само с количеството продадени чипове месечно

търсим си дистрибутори във Варна, ако имате интерес свържете се с нас

.... относно цените тъй като подбор на клиники които имат четящи устройства се прави много внимателно, моля свържете се с мен на моб телефон

Тогава , защо изобщо си правите публична реклама тук , колега ? Защо не пуснахте по един и-мейл на така специално подбраните от Вас клиники ?

Нарушавате правилата на форума за пореден път ! Мисля , че цената за банер/година във vvcbg.com/forum е смешна !

Заключвам темата . Админ .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...