Jump to content

РЕКЛАМИ

Sign in to follow this  
д-р Йовко Хараланов

Зов за помощ!

Recommended Posts

Колеги,

наша колежка е пострадала, докато е изпълнявала служебните си задължения. Положението е било доста сериозно. Претърпяла е една операция, а сега предстои втора. Налага се да помогнем финансово, защото разходите се оказват непосилни.

Името на нашата колежка е д-р Таня Спасова.

банкова сметка - BG47STSA93000011385492 в ДСК STSABGSF

Ето подробности около колежката :

Колежката в сряда изражда крава . Пада отгоре и с цялата си тежест 600 кг . Удря си главата и загубва съзнание .Коляното на левия крак е напълно смазано .В петък и правят операция и отстраняват връзки , менискуси и цялостна ревизия на коляното .Това и престоя и се поема от здравна каса . Но в края на лятото ще правят пластики , за да може да възстановят функцията на коляното . Колежката днес е с поставена шина , за да може да държат крака в изправено положение . Махнали са дренажите и ще я изпишат . Сумата която ще трябва за операцията ще е към 5000 хил лв .

Ей, наистина и аз започвам да мисля, че ако ставаше въпрос за куче да се бяха събрали тези пари. Колежката е самотна майка,това допълнително затруднява положението, така че дайте да се организираме и да изпратим кой колкото може да отдели. Парите не са много и това дава възможност на всеки един от нас да стане съучастник в доброто за един човек.

Включвам се към областната колегия на БВС-Пазарджик да подпомогнем колежката.

Не,че е за хвалене. И аз внесох по сметката. Просто да се знае, че за такива неща парите трябват спешно. Който смята да помага е добре да не го отлага във времето.

Дано всичко приключи добре!

Ние също помогнахме , но това са много малко средства. Към БВС има фонд за подпомагане на колеги с подобни проблеми и нужди. По моя информация във фонда има около 100бона. Така или иначе всеки месец плащаме членски внос за този дето духа и аз лично ще спя по спокойно ако знам че парите от този фонд отиват за такива цели.

Понеже д-р Делчев също е от Пазарджик, от където е и пострадалата , призовавам го да изръчка областното им ръководство да задействат нещата.

• Like 1

Ние също помогнахме , но това са много малко средства. Към БВС има фонд за подпомагане на колеги с подобни проблеми и нужди. По моя информация във фонда има около 100бона. Така или иначе всеки месец плащаме членски внос за този дето духа и аз лично ще спя по спокойно ако знам че парите от този фонд отиват за такива цели.

Понеже д-р Делчев също е от Пазарджик, от където е и пострадалата , призовавам го да изръчка областното им ръководство да задействат нещата.

Ей това е приказка.

И ние се включихме.

Д-р Пейчев от нашата амбулатория също се включи. Написах това, без да съм искал съгласието му, понеже смятам, че на това трябва да се дава гласност.

Искам да благодаря на всички колеги , които се включиха в събирането на средства за д-р Таня Спасова . Нещата вървят добре . В момента тя е на рехабилитация и предстоят в края на месец септември подготвителни манипулации за предстоящата операция . От нейно име изказвам към всички сърдечни благодарности , защото без вашата помощ това нямаше да се случи ! Дай Боже и занапред да има такава съпричасност към нуждаещ се колега и човек !

• Like 1