Jump to content








програма за пациенти


Guest Aset
 Share

Recommended Posts

Здравейте,колеги!

Търся ветеринарно-медицинска компютърна програма,която да позволява случаите да се водят прегледно и ясно.

Всъщност изобщо има ли такова нещо?

Пиша тук,защото този раздел ми се стори най-подходящ.

Здраве и успехи на всички ви!

Link to comment
Share on other sites

Един колега от Бургас знач, че си беше поръчал да му изработят такава проглама и сега мисля, че работи с нея. Ето Ви координати на колегата -

д-р Стоян Георгиев

гр. Бургас

bivet@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

колега, провери тази - andiag 2005 - www.edliny.hit.bg . има и версия на руски - аз работя с нея в момента. Поне е тествана от повече потребители , а не е разработка по-поръчка, каквато ползвах преди!

ако имаш въпроси - icq 321716132

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

програмата се разработва за руския пазар от българи от няколко години а от миналата година (2005 ) пуснаха версия на бг ( има я на www.edliny.hit.bg ), само че е по-орязана версия и затова аз предпочетох руската версия -

http://www.edliny.com/ .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз също работя с българската версия.Има някои неща за доизпипване,но се надявам,че постепенно ще ги оправят.Ползвам най-много картотеката,която ми върши добра работа.Със склада имам проблем,но са обещали,че ще го оправят.

Link to comment
Share on other sites

Какви точно проблеми имате със склада? И ползвали ли сте най-ефективната функция за заработване на пари, която вече се практикува в Русия - уведомителни писма за закъснели за ваксинация, Предстоящи и Закъснели?

Link to comment
Share on other sites

Какви точно проблеми имате със склада? И ползвали ли сте най-ефективната функция за заработване на пари, която вече се практикува в Русия - уведомителни писма за закъснели за ваксинация, Предстоящи и Закъснели?

:-)

От 8-9 години не се занимавам с дребни животни клинично. Уведомителни писма използвахме още преди 10 години. Поне в Русе...

Нали знаете - всичко ново е добре забравено старо

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest
Уведомителни писма използвахме още преди 10 години. Поне в Русе...

Нали знаете - всичко ново е добре забравено старо

Общо взето това е така. Но има голямо значение дали:

1. Разпечатваш уведомителните писма, като вадиш закъснелите от хартиената база-картотека, където ръчно преглеждаш и вадиш закъснелите

2. След разпечатването вземаш (купуваш) съответното количество пликове (обикновенно стотици) и започваш да им пишеш или лепиш разпечатаните адреси

3. търсиш и напасваш писмата с пликовете

4. Залепваш пликовете и ги готвиш на пачки за пощата

 

или:

 

1. избираш и разпечатваш всички закъснели (Уведомителни писма) на формат А4

2. Разпечатваш на обратната страна на листовете (х4 на страница формат А6) логотип, схема за намирането на клиниката, нещо друго простичко, уникално и позитивно, като на картичка

3. Нарязваш (или насичаш) пачката хартия х4 писма и ги пращаш в пощата, като плащаш само за марка (печат), и те се разпрсотраняват именно така, открити, без пликове.

 

Ергономиката между двата метода се отличава значително в полза на втората. Икономическия ефект - също, както и вашия разход на време и преките разходи за цялата акция.

Link to comment
Share on other sites

И с тази разлика,че уведомителните писма излизат половини. :D

Какво имате предвид?

Само 2 писма на страница?

Обърнете се към 0889974266 Пламен Божанов, това е дефект, който трябва да бъде оправен. :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...