Отиди в съдържание

Фото

За форума

• Please log in to reply
42 replies to this topic

#1 д-р Стоян Георгиев

д-р Стоян Георгиев

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 764 Постове

Posted 29 March 2006 - 04:13 PM

Както знаете съществуването на този форум е благодарение на личните усилия, а и финанси на д-р Хараланов.Наколко пъти форума имаше сериозни проблеми,загубиха се ценни теми и постиги.Предлагам да дискутираме около идеята как да събираме пари за поддръжката-един вид ако ще и платен форум да го наречем.Вече е доста популярен и смятам,че няма да е зле да се засили контрола по регистрация на участниците и абсолютно да се забрани ползването на форума от анонимни потребители.Поздрави!

#2 d-r Kaneva

d-r Kaneva

Почетен Член

• член
  • PipPipPip
  • 355 Постове

Posted 30 March 2006 - 07:46 AM

Напълно съм съгласна.Този форум е един чудесен начин да се съветваме помежду си,да дискутираме по различни въпроси и е добре да го имаме.За да имаме интернет например си плащаме,нали?

#3 Guest_Guest_*

Guest_Guest_*
  • Гост

Posted 08 April 2006 - 03:01 PM

Напълно съм съгласна.Този форум е един чудесен начин да се съветваме помежду си,да дискутираме по различни въпроси и е добре да го имаме.За да имаме интернет например си плащаме,нали?

AMI NEKA TEZI DETO IMAT DA PLASHTAT

#4 d-r Kaneva

d-r Kaneva

Почетен Член

• член
  • PipPipPip
  • 355 Постове

Posted 09 April 2006 - 07:55 AM

Които" нямат",да не се включват :(

#5 Guest_Guest_*

Guest_Guest_*
  • Гост

Posted 13 April 2006 - 08:10 AM

как да разкараме ,тези които не са колеги а си четат и после философстват при нас лекарите.и тези които уж имат развъдници не можеш да им затвориш устите ,всезнайковци

#6 д-р Пешо Дюлгерски

д-р Пешо Дюлгерски

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 2604 Постове

Posted 13 April 2006 - 09:08 AM

Просто ги оставяш да вървят по-пътя!

На такива хора е безсмислено да им се обяснява и да се убеждават в нещо! Те имат предварителен отговор на въпросите които ги вълнуват, чули са, прочели са, знаят го, специалисти по-всичко!

Само жалко, че на такива умници стопани и хората около тях които им се доверяват, преди всичко страдат техните любимци, а не самите те!!!

И според тях за всичко е виновно нивото на ветеринарната медицина у нас, за тях е трудно да намерат лекар на тяхното ниво....

Знаеш приказката за влака и пътниците ;)

#7 duovet

duovet

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 67 Постове

Posted 13 April 2006 - 09:26 AM

така де ама на този влак не трябва и анимал планет да гледат,защото Анимал Планет се превръща в комплекс за някой хора,и по лошо за някой колеги.Клиентите със "говорящи"-животни(КЧ и КТ) -се увеличават и някой хора са прекалено въодушевни и преамбицирани след гледане на поредното епизодче от Reality TV или Animal Planet , и им се иска да се случват чудеса.Ето ако някой от колегите ,който чете това или го е прочел ,и е ходил в чужда страна в клиника или е обикаял и е видял как са нещата там да сподели дали навсякъде по света клиниките са като в Анимал Планет? ама честно без пристрастия,благодаря за вниманието

#8 ida_vet

ida_vet

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 918 Постове

Posted 13 April 2006 - 10:17 AM

Това са абсолютни циркове по анимал и реалити тиви. Само професионалист може да разбере че всичко което се показва е предварително идзбрано и доста добре режисирано, за да си опровергават високите такси господа великите лекари. Че са напред напред са но нищо от това което ползват и на нас вече не ние чуждо. Създадоха се доста лаборатории, почти всичко което може се изследва се исзледва, има и специализирана апаратура, а мога да кажа и доста добри специалисти за по-трудни лечения. Та наистина явленито да се правим на шутове е доста неприятно.

#9 ida_vet

ida_vet

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 918 Постове

Posted 13 April 2006 - 10:21 AM

Що се отнася до господа всезнайковци мисля, че нетрябва да го коментираме този въпрос. Те са толкова добре подготвени, никой и нищо на този свят неможе да ги разубеди от правотата им. Лошо че спряха Биодексамина щото сега се чудат с какъв толкова мощен антибиотик да си церят кучетата. Но ноистина страдат животинките а не техните т.н. стопани. Но всеидва момент да закучат положението и тогава хич и не се замислям дам резна квитанцията.

• Гост

Posted 13 April 2006 - 10:30 AM

как да разкараме ,тези които не са колеги а си четат и после философстват при нас лекарите.и тези които уж имат развъдници не можеш да им затвориш устите ,всезнайковци

А ти кой си ??? ;)

#11 д-р Коджабашев

д-р Коджабашев

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 1413 Постове

Posted 13 April 2006 - 10:59 AM

Стопаните трябва да се образоват. Четящите и умни стопани са ни само от полза. Често лекарите има и какво да научат от стопаните. Всезнайковците от двете страни на масата са еднакво вредни мисля;)

#12 д-р Пешо Дюлгерски

д-р Пешо Дюлгерски

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 2604 Постове

Posted 13 April 2006 - 11:14 AM

"Guest " е навярно някой който се притеснява, че не е надговорил всемогъщите знаещи! Не си струва

"Анимал планет" са правени филмчета за стопани и нямат професионално образувателна насоченост, така че няма какво да го обсъждаме. Ако имам техните доходи ще им направя "Анимал вселена".

Виж идея е да има професионален TV канал за ветеринарни лекари, където да се обсъждат въпроси от всякакъв характер свързани с ветеринарната практика, много ми хареса идеята...ей!

А за чудесата не се изискват специални условия, те просто се случват и в малкия квартален кабинет и в голямата клиника! Понякога просто трябва да им позволиш да се случат ;)

#13 duovet

duovet

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 67 Постове

Posted 13 April 2006 - 11:43 AM

"GUEST" бях аз ,не обърнах внимание че не съм влязъл като регистриран
sorry ;) :D

#14 duovet

duovet

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 67 Постове

Posted 13 April 2006 - 11:48 AM

а между другото ,поздравления за снимковия материал на д-р Дюлгерски,
тези снимки не могат да се видят в преписваните ни няколко пъти учебници, хвала на такъви кокеги ;) ,както би казал Жоро Мамалев ако ни беше колега де :D

#15 д-р Караславова

д-р Караславова

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 1649 Постове

Posted 13 April 2006 - 01:06 PM

Едва ли някой от нас чете преписваните ни учебници от 65 година!! Което ми напомни за едни цитати - онова лечение на бъбречна недостатъчност за което се чудих да плача ли или да се смея....

За канал не сме дорасли още, но един закрит форум с възможност за публикуване на филмчета изобщо не е нещо нереално.
Дори приличните уебкамерки стават за целта!

• Гост

Posted 13 April 2006 - 02:11 PM

Голямо ЗА закритият форум предложен от Др.Караславова,обаче ми изниква едно въпросче веднага!Кой ще дава достъпа,кой ще контролира участниците,т.е.администратор.
Др Хараланов мисля отговаря на изискванията,дори според мен се справя много добре!

#17 duovet

duovet

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 67 Постове

Posted 13 April 2006 - 02:35 PM

ето и другия момент ,учебниците .
бихте ли написали от къде може да се закупят по новички учебници ,нов внос така да се каже, в книжарницата на института има ли ;) ,въобще как може да стане това,ако някой иска да сподели моля !

#18 д-р Караславова

д-р Караславова

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 1649 Постове

Posted 13 April 2006 - 03:36 PM

При наличието на необходимите средства няма проблеми за закупуването им - по интернет. Плащането става на място на куриера.

Не съм сигурна, но мисля че всеки форум може да бъде настроен така, че да не допуска хора да четат или пишат без регистрация. А регистрациите ще се дават само и единствено от администратора срещу да речем копие от диплома или други условия. Лошо няма и да се събира някаква такса.

#19 duovet

duovet

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 67 Постове

Posted 13 April 2006 - 03:50 PM

колежке бихте ли посочили конкретни интернет адреси от които да се поръчат учебниците ,за което предварително ви благодаря ;)

#20 ida_vet

ida_vet

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 918 Постове

Posted 13 April 2006 - 04:06 PM

Напълно за за закрит форум а то има начини как д0а се ограничи достъпа ;)

0 user(s) are reading this topic

0 членове, 0 гости, 0 анонимни потребители