Jump to content








Ортопедичен Уоркшоп - ВЕТ СЪРВИЗ


Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Искам да ви поканя на поредния уоркшоп.Той ще се проведе на 20 и 21 април във Югоизточна ветеринарна клиника Света Анна, Черноморец и ще бъде първа базисна част от поредица упркшопове.Следващия ще бъде за по-напреднали.Така ще се даде възможност на колеги които тепърва започват да се занимават с ортопедия да вземат участие, както и колеги с известен опит.

Прикачвам програмата, на нея ще си разгледате темите.Цената за двата дни е 450 лв с ДДС.За записване :

0886 846 352 - Ивайло Папазов

0896 778 263 - д-р Светослав Христов

 

предварително ви благодаря.

Поздрави

basic_osteosynthesis_lab.pdf

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Поздравления към домакина на семинара д-р Чанева и към организаторите д-р Папазов и д-р Христов.

Мисля че всичко беше перфектно / особено социалната програма вечерта/ и бих поставил оценка 5+/ по шестобалната система/ не заради това ,че имам някакви забележки , а за да не се възгордяват и да мислят какво още може да се направи / аз не се сещам/.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Здравейте колеги,

 

Искам да ви поканим с д-р Христов на следващият уоркшоп.Той ще се проведе отново в Югоизточна ветеринарна клиника Света Анна, Черноморец на 3 и 4 - ти май.Прикачвам програмата , може да я разгледате,Ще се радвам да се видим отново, да научим един от друг много неща и естествено да се повеселим след сериозната част.Таксата за участие е 540 лв. с ДДС.

 

за контакти:

 

0896 778 263 - д-р Светослав Христов

0886 846 352 - Ивайло Папазов

 

programa.pdf

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

С цел да подобрим практическата част тази година решиме да поканим още един инструктор за лабораторните упражнения. Рдвам се че своя опит ще сподели доцент Зихни Мутлу от катедрата по хирургия към университета в Истанбул. Зихни е родом от Търговище но от много време живее и работи в Истанбул.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...