Jump to content








Годишен конгрес


Recommended Posts

Аз отивам на конгрес, така че не ме търсете 3 дни :) . Ей, моля ви с когото не се познавам лично, а ме разпознае на конгреса да ми се обади задължително! Хайде - Варна, морето ...

Link to comment
Share on other sites

Конгреса мина. Зареден съм с много положителни емоции. Запознах се с моного колеги , с които се знаехме само задочно.

Мериал и Роял Канин организираха състезание с бъгита, а д-р Стоян Георгиев организира морски риболов от който се възползвахме аз и д-р Симеон Сименов.

Очаквайте снимки от паметните събития.

Относно лекциите, те бяха полезни, някои малко скучни но все пак полезни.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте колеги,

и аз като д-р Хараланов след конгреса съм зареден с много положителни емоции.

На мен ми беше за първи път,станах и член на БАВЛДЖ.

Запознах се с много колеги,като това ми донесе само ползи и повече ме надъхаха за работа.

Не съм предполагал че е толкова готино на тия конгреси.

 

Не съм бил никога досега толкова зареден за работа.

Започнах да прилагам и някои техники за работа с котки-повярвайте ми работят много добре.

Това е от мен.

Link to comment
Share on other sites

За мен конгреса също беше доста полезен.Винаги когато отивам на такива неща се връщам зареден с доста полжителна енергия .Виждам се с колеги от цялата страна .Научават се доста неща.

 

Относно морския риболов Др Харланов май спечели наградата , защото налови повече риба от др.Стян Георгиев

Link to comment
Share on other sites

Добре премина конгреса. Винаги се научава по нещо ново,малко по малко, дори от теми по които не си предполагал предварително в каква насока ще са полезни. И най-ценното е контактите с колегите- това което съм го изприказвал за три дни, ами аз не мога да го напиша и за три месеца.

защото налови повече риба
Аааа докторе Неделчев ти не си хванал началото и не знаеш, че аз играех ролята на учител, та от съмнението на колегата дали въобще ще хване нещо се стигна до култувия израз " Пу , вече втори път вадя без риба" :lol::lol::lol:

п.с. И още един цитат включен на точното място " Русо гладно няма " от доктора Грънчаров

Link to comment
Share on other sites

Във Варна беше много хубаво ,занапред не само риболов а и други неща ще си правим! Много съм доволен от таз годишния конгрес, като изключим точноста , другото беше добре!Нека колегите от Русе да кажат вкуснали беше иларията?

Благодаря на Стоян и Йовко за приятните мигове по време на риболова, двапъти!

Link to comment
Share on other sites

Във Варна беше много хубаво ,занапред не само риболов а и други неща ще си правим! Много съм доволен от таз годишния конгрес, като изключим точноста , другото беше добре!Нека колегите от Русе да кажат вкуснали беше иларията?

  Благодаря на Стоян и Йовко за приятните мигове по време на риболова, двапъти!

Русенците си останахме само с тигана. :) Дадохме я на Тихомир, с обещание да ни я приготви, та дружно да я хапнем, ама нейсе, не се обади. :)

 

ПС Оспамихме май темата :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И аз съм доволна от конгреса.Съчетахме полезното с приятното.Срещнахме се с много колеги,обменихме опит,научихме нови неща от лекциите,прекарахме си весело и се разтоварихме отзабързаното ежедневие.С две думи:СУПЕР БЕШЕ!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...