Jump to content








VVC семинар 2012


Recommended Posts

Мога да взема 2-а човека с мен от София до Ст. Загора и обратно. Тръгване в петък рано сутринта , връщане в петък след семинара.

Д-р Борисов

0885 64 62 02

 

Супер

Устройва ме. Ще пртвърдя участие утре :)

Link to comment
Share on other sites

Моята оценка от семинара, е че мисията е изпълнена. Много добри презентации и пълна зала!

Благодаря на лекторите - д-р Светлина Александрова, д-р Ранко Георгиев, д-р Светослав Христов, д-р Ивайло Папазов и д-р Милен Костадинов, които споделиха своя опит и знания с аудиторията. Благодаря на Байер България за кафе-паузите и разбира се на нашите приятели от САМБС, които направиха вечерта ни много приятна.

Скоро презентациите ще бъдат качени на форума, така че всеки член ще може да си ги изтегли.

 

Благодаря на всички, които присъстваха!

 

Искам да се извиня на колегите, които не успяха да си вземат сертификат. Бях отпечатал 110 броя с идеята да стигнат, но в залата имаше около 140 човека. Не можах да предвидя този интерес към семинара.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Поздравления за организатора,за отличните презентации и лектори, за големия интерес и постоянните спомоществуватели.

Link to comment
Share on other sites

Привет на всички!

 

 

Семинарът беше много интересен и според мен това е основният начин да вървим напред; надявам се все по-често да се срещаме за да обсъждаме клинични случаи, новости в областите в които работим или трудности и как сме ги преодолели ;)

Благодаря на д-р Хараланов за предоставената ми възможност да изнеса тази презентация, надявам се тя да запали повече колеги по Кардиологията! :)

 

Тъй като файлът с моята част от деня е прекалено голям и не мога да го закача директно тук, за тези които биха искали да имат лекцията споделям линк към doxbg, където е качена:

 

Линкът е валиден до : 23.04.2012

 

 

Файл : Практична кардиология vvc 2012.ppt

 

Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=28c3cc7270

 

 

Ранко

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за лекцията , ако трябва да оценявам лектори и лекции , д-р Ранко Георгиев is № 1 :). Определено освен способностите на кардиолог има и таланта на лектор.

 

Благодаря разбира се и на всички останали - никой не беше скучен , само с мааалко изключение откъм габа , мю и не-знам-си-какви още рецептори ;) , д-р Папазов , но оценявам и тяхната важност !

Link to comment
Share on other sites

Благодарим и ние на организатора и на прекрасните лектори, които ни дадоха възможност да научим още тънкости от медицината.

д-р Иринкова

 

При трите случая представени от мен в началото на презентацията се касае за Демодекоза. С това исках да покажа колко важно е да се извършват допълнителни изследвания. Диагноза основана само на клиника не винаги е възможно. Благодаря на чудесната публика.

д-р Александрова

Link to comment
Share on other sites

Благодаря и от мен на организаторите, и лекторите. (bow)

 

Специални благодарности към Ранко, който изпълни обещението си да качи презентацията за да имаме възможност да я прегледаме докато е още пресен спомена от лекцийте и очаквам от него да публикува и рецептата за модела на сърце.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Благодаря разбира се и на всички останали - никой не беше скучен , само с мааалко изключение откъм габа , мю и не-знам-си-какви още рецептори ;) , д-р Папазов , но оценявам и тяхната важност !

 

Наде, няма да спамя но вече съжалих за избора си на тема.Явно е рано.Съжелявам че не отговорих на високите изисквания.

Поздрави.

Link to comment
Share on other sites

Д-р Папазов,

Аз ще ползвам в практиката си някои от представените от теб техники за анестеия. Нищо, че не разбирам в дълбочина механизмите им на действие......

 

Докторе,

Закъсня - още на следващия ден ползвах сакрококцигеалната анестезия и съм много доволен. (rock)

Link to comment
Share on other sites

Едва ли има колега,който да е запознат така в детайли както д-р Папазов с анестезиологията,както в практичната и част, така и в теоретичната.За да си дадете отговори на много въпроси от към фармакодинамиката на медикаментите ползвани в анестезиологията,трябва да познавате патофизиологичните механизми на пациента.Аз не успях да присъствам на форума в Стара Загора,но съм запознат с материалите на колегата Папазов,съгласете се, че всяка нова материя за изучаване,трябва да започне от А и Б и той се е опитал да ви предостави именно това,с тенденция за в бъдеще да се надслагва информацията поетапно,при следващите подобни събития.Поздравления за положения труд от негова страна!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Поздравления за добрата организация,перфектните лектори и интересните лекции. (bow)Благодарности на спонсорите,без които това събитие нямаше да е толкова приятно.Ранко беше наистина номер 1 ic_hat3 Мисля,че много наши преподаватели могат да се учат от него не само в областта на кардиологията(няма две мнения по въпроса),но и как се представя лекция.Ако по време на следването ни имаше такива лектори,нямаше да има нужда да ни проверяват за присъствие на лекции

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...