Jump to content








Отчетно-изборно събрание БАВЛДЖ


Recommended Posts

Ти също беше на учредителното събрание на БВС- ОК София, нали? Ето такива хора не харесвам и то с право!

 

А инак няма нищо по-грозно от това да лаеш срещу някого и да отидеш и гласуваш за него... Ето това е грозно!

 

Не знам от къде са ти тези спомени, че съм бил на събранието. Моите са, че бях на работа /както знаеш в нормален работен ден през деня съм ангажиран с друго/ и макар да ми се ходеше на това събрание НЕ - НЕ БЯХ ТАМ!

 

Не знам защо си така агресивна, но съм сигурен, че от мен лаене и плюене, както и гласуване нито си чула, нито си видяла. За това събрание /петъчното/ пак бях на работа...

 

Все пак не е лошо да тази твоя агресия по отношение на хората изказващи мнение различно от твоето да пробваш да я подтискаш.

 

Иначе това наистина е грозно.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Така,

новият управителен съвет е вече на лице и ще се постараем да работим за това Асоциацията да стане по-активна. Като начало направихме страница във фейса на Асоциацията - http://www.facebook.com/BAVLDJ.

Относно, кой кого е плюел и защо и кой за кого е гласувал, няма да говоря. Който е бил на събранието е разбрал защо!

Link to comment
Share on other sites

Успех на Асоциацията! Дано съберете нови членове и да успеете да върнете стари! Вярвам във вас, защото и вас познавам! Може пък и аз да се съглася на членство?! mugbeer

 

Мишо, ти нищо не знаеш... И СЪОТВЕТНО си се объркал много сериозно там за мнението на едисикойсиитнннннннннн.... :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!

 

може и да съм пропуснал, но някой спомена за разделяне на ветеринарните лекари практикуващи с дребни животни от тези практикуващи с едри.

Какви са стъпките това да се осъществи... юридически, дипломатически, физически и както щете го наречете.

 

Аз не съм съгласен да плащам членски внос и с тези средства вместо да каним лектори, да отиват за отчетно изборни събрания, командировки и обществено полезни събития от частен тип....

 

Има ли някой идеята как да се осъществи тази идея на практика?

Link to comment
Share on other sites

Доколкото разбрах по-телефона сега действащия закон не позволява такъв род разделяне, има подготвена някаква поправка но тя трябва да се внесе от министъра, да се гласува и това като се замисля ще стане следващото столетие

Link to comment
Share on other sites

Пешо, БВС е друга тема... За съжаление нямало Национален съвет, което довело до неосъществяване на събранието в София от 26.11.11г. Софийското събрание от 22.11.11г не събрало кворум(лично мен за пръв път не ме предупреждават чрез е-мейл, а инак за други дивотии безмислени и неосъществими ме известяват... и честно казано се вбесих, защото естествено, че, ако знаех щях да отида!).

 

А относно БАВЛДЖ, че да членуваш е "по-така"(поне до този момент) не съм много съгласна, но не ми се разтягат локуми. Май нищо в тази професия не е "по-така"... И за това все НИЕ сме си виновни, защото допускаме недопустими неща.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...