Jump to content








Предложение за работа в Германия


Recommended Posts

Здравейте Колеги, бившият ми шеф в Германия където работих, търси да назначи ветеринарен лекар в новоотворена клиника в близост до Франкфурт. Условията са да се знае немски за да може да се комуницира с клиентите и колегите там, както и да се разполага с хирургични умения, не става въпрос непремено за неврохирургия и ортопедия, би било разбира се от полза. Ще си позволя да копирам и оригиналният текст който ми е изпратил.

 

"Bei der Praxis handelt es sich um eine GmbH in Weiterstadt, 6 Km von Frankfurt. Die Praxis befindet sich in einem Kölle Erlebnis Zoo und hat 270m², Sie wird bis jetzt von 2 Tierärzten, 1 Tierarzthelferin und 2 Auszubildenden betrieben, Öffnungzeiten sind: Montag-Samstag von 10:00-19:00. Nacht und Sonntagsdienst wird zur Zeit noch keiner angeboten. Der Kollege solte chirugisch Routineoperationen alleine durchführen können, eine Kleintierpraxis selbstständig führen können und evtl. Ultraschallgrundkenntnisse haben. Die Arbeitszeit ist eine ziemlich geregelte 40Std. Woche. Gehalt je nach Qualifikation zwischen 3200,00€ und 4200,00€. Bei gegenseitigem Verstehen können nach einem Jahr Anteil an der GmbH übernommen werden so dass der Kollege miteigentümer an der Praxis wäre. Lieber Herr Borisov, sollten sie noch weitere Fragen haben schicken sie einfach eine E-Mail. Viele liebe Grüße aus Heilbronn Helmut Scholl"

 

Kleintierklinik am Landratsamt

Dr. Helmut Scholl

Fachtierarzt für Kleintiere

Lerchenstrasse 43

74072 Heilbronn

Telefon 07131 68787

Fax: 07131 962974

klinikscholl@aol.com

www.kleintierklinik-scholl.de

 

Ще се радвам ако мога да съм в помощ на някой колега. Ако има въпроси на които мога да отговоря - ще го направя.

С уважение

Д-р Борисов

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте колеги, бих искал да кажа че, обявата вече не е валидна. За моя голяма радост Д-р Караславова получи мястото и от 01.09. е назначена на работа. Да и пожелаем попътен вятър!!!

С уважение Д-р Борисов

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ха, аз чак сега виждам това.

Искам отново да благодаря на др. Борисов, че пусна тази обява. Понеже ми е писнало да се боря с вятърни мелници, реших да пиша на обявата и получих мястото. Доколкото успях да се запозная за три дни по време на интервюто обстановката там е прилична, колегите поне отчасти изглеждат смилаеми, а условията са средно статистически за немски ветеринарен лекар. Надявам се, че съвместната ни работа там ще потръгне.

Link to comment
Share on other sites

Пешко, ще си ползваш скайпа, както и досега..

Бондокова - немската бира определено много ще ми допадне и може и да се задържа там...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...