Jump to content








Летен конгрес


Recommended Posts

http://www.rezervaciq.com/hotel_melia_grand_reservation.html

ама не става ясно колко ще ни обръснат за такава стая ?Не че имам нещо против но ще цитирам : " ама Вие много странно организирате конгресите си?!" -Рон Офри..... и наистина вече е почти май месец....Тук съм съгласен с д-р Коджабашев. Това което сега се прави трябваше да е свършено миналата година по това време! (headbang)

Link to comment
Share on other sites

Няма значение......това не би ускорило решаването на проблема. Аз знам че организацията му е изключително предизвикатество, но е хубаво да се отърсим от стари методи. Аз лично съм съгласен дори да се увеличи членския внос, но организацията да стане малко по орагнизирана и подредена, това е само от полза за всички! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Последни горещи новини.

Такса участие за членове е 85 евро - това включва чл.внос, гала вечеря , коктейли - всичко.

Такса не членове 110 евро .

Таксата участие включва и участието в практическите занятия, за които записване не е необходимо. Това , което ще се прави ще се прожектира на голям екран.

Въпрос - на руски ли да се водят тези занятия , или на английски с превод ? Това зависи и от броя на участниците от другите страни.

Още един въпрос - има ли нещо специфично което бихте искали от кардиологичните практични занятия ? Засега е - тълкуване на ЕКГ, Кръвно налягане, тълкуване на сърдечни ензими и други ежедневни неща.

 

Познайте - от първия път , кой ще превежда :unsure:

 

 

От днес би трябвало всички чиито е-мейли са дадени на Бойко да получат подробности по настаняването. На мен ми каза че в близост има 4 звездни хотели и за по 20 лева леглото.

Link to comment
Share on other sites

на мен днес ми се обадиха от фирмата, която организира конгреса с желание да ми изпратят програмата. Няма я още, а и мейл от Бойко нямам.

А, Наде с теб нали си говорихме, че в последния момент ще бъдеш поканена за преводач.

Link to comment
Share on other sites

на мен днес ми се обадиха от фирмата, която организира конгреса с желание да ми изпратят програмата. Няма я още, а и мейл от Бойко нямам.

А, Наде с теб нали си говорихме, че в последния момент ще бъдеш поканена за преводач.

 

 

И на мен днес ми се обади любезен женски глас , за да ми иска мейла :)

Link to comment
Share on other sites

Ето сега е момента да искате по-солиден хонорар за труда си ! 36.gifpoolparty.gif" />

 

 

Пак се разминах със седенето по пейките ( упс , вероятно тази година ще са меки столове ) и сладките приказки с колегите/колежките.

Плащането, добра идея - най-добре в натура , т.е. последните ми страсти - Маргарита и шоколад ;)

Link to comment
Share on other sites

Плащането, добра идея - най-добре в натура , т.е. последните ми страсти - Маргарита и шоколад ;)

 

Аз пък знам, че се плаща за ден и е 300 евра(инфо от преводач: 8 часа превод- 350-600 евро). Нали затова беше висока таксата за конгреса- защото ще се плати на преводачите?!

Link to comment
Share on other sites

Вот вам:

 

Zdraveite,

Ot imeto na d-r Boyko Georgiev, izprashtam prilojenoinformacia za prestoiashtata konferencia po veterinarna medicina, s molba da byde kachena na site na asociaciata.

Blagodaria predvaritelno!

S nai-dobri chuvstva,

Antonia Kercheva

Executive Manager

COMPANY FOR INTERNATIONAL CONGRESSES Ltd.

T+ 3592 892 0808

F+ 3592 892 0800

M+ 359 887 970837

akercheva@cic.bg

www.cic.bg

Reg_form_2011_BG_online.pdf

Reg_form_2011_ENG_online.pdf

Varna Conference Announcement 2011_BG.pdf

Varna Conference Announcement 2011_ENG.pdf

Link to comment
Share on other sites

Епааааа, дано не си прав, щото Тато нема да може и на лекторите да покрие разхода, камо ли на агенцията, дето ти праща по 2 и-мейла... ic_052

 

 

Иначе гласчето й е много медено , дано и cic.bg да е като хората =)) щото с този спам , няма как да ме убеди =))

 

Хващам се на бас ,че тоя конгрес ще е пълен провал !

Link to comment
Share on other sites

Въпрос от не член:

1. Какво включва таксата от 110 ойро?

2. След като заплатя такава такса как едновременно ще мога да присъствам и в зала 1 и зала 2?

3. Накрая сигурно ще има по едно сертификатче, че съм прослушал еди каквоси, а то няма да е вярно щото нещата ще вървят успоредно!?!?,

и не на последно място (без каквито и да е закачки заяждания и т.н), можеше БВС да вземе участие стига едноличното ръководеве на БАВЛДЖ, да пожелаеше това, но от високата порта даже лани не позволиха към делегатите на миналия конгрес да се поднесе приветствие, явно кой иска разделение и прочие.

Ще ми е интересно отговорът да не е от Д-р Хараланов или Д-р Костадинов, колеги които уважавам много заради безспорните им качества, а от организатора.

Link to comment
Share on other sites

Попълнете и изпратете в посочените срокове регистрационните форми- необходимо е за преброяването. Плащането на такса конгрес може да извършите на самия конгрес- не е задължително да е по банков път. Посочените хотели също не ви задължават.

Който не е член- на място, на конгреса заплаща такса 30 лв- членски внос за една година и си плаща по-ниската такса за конгреса.

Източници- организаторите: г-жа Керчева; Бойко.

Link to comment
Share on other sites

Относно въпроса на колегата как може да текат две лекции едновременно- на европейски и световни конгреси текат едновременно по десет лекции и от тях можеш да си избереш само една на която да влезеш...Другите ги изпускаш и разчиташ на книгата с напечатаните лекции от конгреса, но разбира се не е същото. А таксата за участие е 400- 500 евро.

Link to comment
Share on other sites

Глей си работата! Наричат ме Светлина... ! Точно 86 ветеринарни души ще има- това ми е прозрението.

А на колегата Николов искам да кажа, че ще съм най-щастливата, когато цената на бензина достигне прекрасната сума от 3 лв за литър(и дано да я надмине)!

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля че ще има повече от 100 човека - регистрирани , от България.

Лекторите и темите им си струват и аз съм убедена че колегите разбират това !

Що се отнася до превода , обещавам да дадем най-доброто от себе си , но няма да е възможно да поемем всичко.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...