Jump to content








България - през дивия Балкан


Recommended Posts

А забелязахте ли скапаната червенобуза костенурка сред блатните? <_< Иначе да, България е едно райско кътче, което има само един проблем - населено е с българи...

Link to comment
Share on other sites

А забелязахте ли скапаната червенобуза костенурка сред блатните? =)) Иначе да, България е едно райско кътче, което има само един проблем - населено е с българи...

 

Къде е този филм?

Link to comment
Share on other sites

Аз днес отново набухнах - колеги, нямате ли чувството, че живеем в Зимбабве - откровено ми писна да се разправям с хора, които в циливилизацията бихме ги нареки аборигени? Остави дали кучето има панкреас, ама определено ще получа сърдечен разрив от следващия идиот, който ми се обади в 23.00 часа и каже "спешно, котката ми от три дни не пикае..." какво да правя тогава - знам, че е спешно и също така е явно, че стопанина е пълен кретен? И че повече от 60 лв няма как да му взема?

Пъпки ми избиват...

Link to comment
Share on other sites

За това от известно време спешните случаи ги поемат по-младшите лекари , затова и направихме отделен спешен телефон :-?? . По-малко нерви има така. Разбира се колегите са обучени , разбира се ако е нещо наистина спешно викат екипа и шефа :) . По-спокойно се спи.

 

Но , абсолютно си права - това със "спешните " , които от поне 3 дена нещо им има , ама вече са много зле , е много , много главоболно...

Само се успокой , защото не само тук и в Зимбабве , но дори и в Америка спешните СА ПОВЕЧЕТО такива. Дълго време наблюдавахме как тормозят лекарите и мениджерката на болницата , докато накрая се случи нещо прекрасно - започна работа в града т.нар. Спешна болница за животни - работи от 8.00 вечер до 8.00 сутрин. Като звъни телефона в твоята си болница , след 8.00 вечерта автоматично се настройва да звъни там. Пациента си отива там , а на сутринта онези ти пращат по факса всичко което са правили през ноща , и всеки пациент си отива по съответната болница където рутинно си ходи.

Мечта е само за нашите условия , основно поради все още огромните различия в лечението при отделните колеги...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...