Jump to content








Рентгенови реактиви


Recommended Posts

Колеги, споделете кой какви реактиви ползва. Ние сме с AGFA за ръчно промиване, но изобщо не сме доволни от проявителя специално. Независимо от температурата и съхранението разтвора става негоден за употреба след около две седмици и се налага да се приготвя нов. Ако някой е доволен от реактиви, различни от тези-нека каже. Благодаря.

Василева

Link to comment
Share on other sites

Kодак. Искате ли дистрибутор ?

Плътно затворен съд , подгряваме преди проявяване при нужда- при постоянно бъркане.

Със сигурност караме повече от месец - на 3 месеца го сменяме. Ако се наложи , доливаме междувременно ако спадне нивото. Към края на ползването времето за проявяване расте , но това не влияе на качеството .

д-р Костадинова

Link to comment
Share on other sites

Фирма Алба - ТМ , София

 

02/931 4719; 8320067; 8317052 0889/896593 - Николай Георгачев

 

гледайте като ви пратят да е наистина за ръчно проявяване , ставали са грешки веднъж.

Между другото , работили сме и с Агфа - та , не се оплакваме ?

 

Но от доста време сме на Кодак и филми и всичко. Цените на тази фирма са добри.

Link to comment
Share on other sites

Фирма PRIMAX Германия,150 години немско качество,по-добри са за мен от коментираните по-горе,а цените значително по-надолу.

инж.Иванов 0888606551,много точен и коректен.Кажи му че аз съм дал телефона.Може да го ползваш за всякакви консулти и съвети свързани с рентгена.От стара коза яре е де се вика.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...