Jump to content








Статии


Recommended Posts

 Филипов , цялата ни държава е такава . Що ви пука изобщо ? 

 

Иначе :тениска ... очилата със сигурност са със стъкло без диоптър ... а , ако охарактеризирам същността й според физиономията и гласа й както аз си знам Хараланов ще ми изтрие поста . На Скайп-а ... 

Link to comment
Share on other sites

Пак съм права , Филипов кат ти думам : "Шефката на държавен фонд "Земеделие" заблуждавала министъра на земеделието, че е в отпуск по болест, но не е бременна. Притеснява се, че не е омъжена или се страхува от заместник?! "

Bulgaria News | 2010-10-05 13:46:00

На 29 години и още не е семейна ... Завършихме психопрофила успешно !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Никога не съм влизала да чета там, Маринче. И не смятам да го направя- "Бг Мама" номер две... сайт за селски пръчки... Препоръчвам им да напишат и една статия за недобросъвестния собственик. Крайно време е. Но едва ли. Защото тази статия можем да напишем само ние, които всеки ден се сблъскваме с такива собственици. Никой не говори в какви условия работим- бЪхливото нещастно куче на простата леля с големите претенции! Не може да запомни, че обезпаразитяванията са ежемесечни, ваксинацията- един път в годината...

 

У лево, БТВ! Както казва един колега от Русе: "Най-манипулативната телевизия!"!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=727648

 

 

."Ветеринарните кабинети трябва да ни дават ежемесечно информация за броя на поставените микрочипове и за пациентите си. Масово обаче това не се случва. Ние обаче разчитаме на тези данни, за да придобием реална представа за броя на домашните любимци. Затова водим разговори с министерството на земеделието да се въведат санкции за ветеринарите, които не спазват задълженията си", обясни Бояджийска.

Link to comment
Share on other sites

"Ветеринарните кабинети трябва да ни дават ежемесечно информация за броя на поставените микрочипове и за пациентите си. Масово обаче това не се случва. Ние обаче разчитаме на тези данни, за да придобием реална представа за броя на домашните любимци. Затова водим разговори с министерството на земеделието да се въведат санкции за ветеринарите, които не спазват задълженията си", обясни Бояджийска.

 

;)=))<_< Задавих сеееееее!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Как ще трябва да се глоби НВМС т.е Държавата на Бояджийска ясно ли й е?!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

това е поредната глупост на ВФ в Стара Загора. Дано да не дойдат студенти от чужбина, че ще се изложим пред чужденците. С това ниво във факултета, само преподаване на англ. им липсва.

Link to comment
Share on other sites

Не е само до преподавателското ниво. Ще се задушат... от миризмите в тоалетните... ако изобщо са отключени... И все пак ще дойдат да учат в България, защото не могат да си позволят ГБ или САЩ.

Всъщност... за 5000 евра на семестър- толко! ic_052

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...