Jump to content








Статии


Recommended Posts

E, сега от каквото и да умре някоя котка - има лесно - казваш т. нар. "котешки грип" и готово !

И д-р Коджабашев да не си блъска повече главата, ами да покаже статията на собствениците с умрелите котки ....

=))

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://news.ibox.bg/news/id_783606122

 

Дали има подобна реакция за случката в Русе??? :lol:

 

Първо, реакцията е като на умряло коте опашката- било то от БВС, РВМС и всякви други С-ета - ако греша, моля за извинение и наистина, ако има реакция да разберем каква е.

Второ, наказанието за такова деяние по ЗЗЖ е само административно, кви ти арести, за някво си куче... BG ,майко, е в EU, но акъла на българина е или в портфейла или в гащите.

Съжалявам за язвителния коментар и очаквам голямо неразбиране, за което, но смятам, че всеки подобен случай заслужава наказание, пък било то и за колега...

Link to comment
Share on other sites

Когато кучето на комшията под нас лае посред нощ, щото редовно си лае когато стопанина му го няма ми се иска да извърша с него някои действия, които д-р Маркова не би одобрила.

Link to comment
Share on other sites

Когато кучето на комшията под нас лае посред нощ, щото редовно си лае когато стопанина му го няма ми се иска да извърша с него някои действия, които д-р Маркова не би одобрила.

 

Иска ти се, но никога не би ги извършил. Въпросът не е до моето лично одобрение, а принципен и какво ти е виновно кучето!!! Нейде другаде из белите държави ще накажат собственика на кучето...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
ми да супер е. точно такова е спас за кучето, дето много коментираха трябва да се евтанизира. :)

 

кучето трябваше да се евтаназира и със събраните хиляди долари за евентуална такава операция да се помогне на някое дете.

Link to comment
Share on other sites

Не ми е много ясно защо постоянно се противопоставят двете неща. Не виждам нищо лошо да се помогне, ако е възможно. Без значение дали на човек или на животно.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...