Jump to content








WSAVA 31-ви Конгрес, 2006


Recommended Posts

От 11 до 14 Октомври в Прага ще се проведе 31-ви Конгрес на WSAVA -

 

http://www.wsava2006.cz/Homepage.aspx

Нашата Асоциация прави всичко възможно да организира колективно пътуване за конгреса.

Ето два варианта, вижте ги и си дайте мнението - http://www.vvcbg.com/praha2006.htm

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аз мисля,че втория вариянт е много по-удачен.Един следобед във Виена е прекалено малко време за да се види нещо.Ще бъде отбиване на номер и нищо няма да можем да разгледаме.Дали 7 или 8 дни какво ни пречи,нека поне да си заслужава ."Като ще е гарга, да е рошава" :P

Говорих ис други колеги и те са на същото мнение.Няколко гласа за вариант 2

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Цвета Сурчева
Аз мисля,че втория вариянт е много по-удачен.Един следобед във Виена е прекалено малко време за да се види нещо.Ще бъде отбиване на номер и нищо няма да можем да разгледаме.Дали 7 или 8 дни какво ни пречи,нека поне да си заслужава ."Като ще е гарга, да е рошава" :P

Говорих ис други колеги и те са на същото мнение.Няколко гласа за вариант 2

 

 

Здражейте колеги,

 

Казвам се д-р Цвета Сурчева.Аз съм организаторът на екскурзията от ветеринарна страна.Двата варианта,които сте прочели са съставени от туристическата фирма.аз лично предпачитам вторият.Била съм във Виена-40 часа и не мойах да видя и 1/2 от забелейителностите,какжо остава

няколко часа.Ако не се разгледат:дворвца Шонбрун и Хофбург,мусеят на Sisi златата,все едно ,че нищо не сме видяли.В годината на Моцарт трябва поне да видим паметника му.А нощем градът е просто приказан.

Има обаче друг проблем,който искам да поставя на вниманието ви:Конгресната такса е 600евро,но за нас,като бедна асоциация,правят отстъпка-250 евро такса участие/за материалите на конгреса,обеди

и 2 кафе паузи дневно/,но само при условие,че се регистрират не по- малко от 25 участници на конгреса.МОЖЕМ ЛИ ДА СЕ СЪБЕРЕМ 25 ?Ако е да-добре,а ако не-сте се състои ли екскурзията,поне да си вземем рекламни материали и да разгледаме 3 столици на "Обединена Европа"?за сега желаещите са приблизително 10.

Приемам всякакви мнения и предлойения от колеги на адрес:mireill@dir.bg и телефон:0877158220.

 

Д-р Сурчева.

Link to comment
Share on other sites

Супер, че ни правят такава голяма отстъпка. Направо ще се пръсна. Няма да мога да се включа, защото засега в клиниката работя сам и не мога да си позваля такова отсъствие.

Имам една молба, понеже на конгреса ще присъстват мои приятели от други страни, бих искал на 1-2-ма да пратя нещо символично от България, така че моля колеги посещаващи форума и смятащи да пътуват да пишат. Това ще е една възможност да се запознаят и с лекари от др. държави.

Благодаря!

Link to comment
Share on other sites

При 250 евро такса бих се включил, но без екскурзия. Ето така д-р Хараланов може да си отделим няколко дни за конгреса.Нямам нищо против забележителностите на европейските столици, но смятам , че такива посещения трябва да са по-делови.Организаторите на конгреса представят добра съпътстваща програма.От нашето съсловие малко колеги могат да си позволят дълго време да отсъстват от работа

Link to comment
Share on other sites

Guest Цвета Сурчева

За Д-р Георгиев

 

Колега.ние просто искахме да сме в помощ на онези,които не могат да пътуват самостоятелно,защото само пътя до Прага е приблизително 200 лева,4 нощивки по поне 40 евро,като индивидуаен турист,застраховката и разходите за хране правят почти сумата за екскурзията.Всеки сам ще рашава как да постъпи,но ние които пътувахме заедно до остров Родос,прекарахме много добре и задружно и надявам се останахме за винаги приятели.

 

С уважение:Д-р Сурчева.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Желаещите да посетят конгреса нека да се обърнат и да заявят своето желание към д-р Бойко Георгиев на е-mail - boykog@netbg.com. При услови, че се съберат поне 20 колеги, таксата за участие ще е 150 Евро вместо 600. Това съобщи д-р Бойко Георгиев. До средата на Септември той трябва да предаде списък с желаещите, така че побързайте, ако имате желание.

Link to comment
Share on other sites

Колеги,

остават да се попълнят само още две места за да може да се сформира група от 20 колеги, които ще посетят конгреса и ще ползват такса само от 150 евро. Това е страхотна отстъпка и не си заслужава да се пропусне. Аз за жалост няма на кого да оставя новооткритата клиника и да тръгна :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...