Jump to content








Кога да е срещата в Силистра?



Recommended Posts

Моите случаи са - Хир. лечение на Приапизъм при куче и няколко рентгенологични диагнози. Ще подготвя още няколко.

Доц. Цачев - Първи случай на Лайшманиоза в България.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

тези от вас които искат да им резервирам хотел , нека до края на седмицата да ми пишат лично съобщение.

Става въпрос за хотел 2 звезди. Там цените са следните - единична стая - 35 лв, двойна 42 лв. В тази цена влиза закуска и вечеря.

Самат среща ще е в друг хотел, по-горе писах за това.

Link to comment
Share on other sites

двама колеги изявиха желание да им резервирам стаи в хотела, който е 2 звезди.

За останалите давам телефоните на хотела - хотел "Бартимекс" - 086-820118, 086-820111.

Ето и линк към хотела където ще бъде срещата - Хотел "Дръстър"

Там цените са много високи, но пък е възможно да направят отстъпка ако повече хора от срещата нощуват там.

Link to comment
Share on other sites

Хайде стягайте колите, че утре ви чака път до Силистра.

 

Моят мобилен е 0898419790 . Като пристигнете в Силистра и не можете да се ориентирате не се притеснявайте да ми звъннете.

Link to comment
Share on other sites

Уважаеми Колеги,

приключи срещата в Силистра и аз искам да благодаря на всички взели участие.

Благодаря и за спонсорството на фирмите Пфайзер и Мериал, чрез които срещата се проведе в достатъчно луксозна и приятна обстановка. Тези фирми демострираха голямо уважение към колегията спонсорирайки тази среща без излишен комерсиализъм.

Аз лично оценявам срещата не като полезна, а като изключително полезна. Имахме време да разискваме и важни въпроси свързани със предстоящия закон за съсловната организация и за живота в асоциацията за дребни животни с д-р Бойко Георгиев и д-р Йордан Каменов, като преставитеи на управителния съвет на Асоциацията.

Пускам малко снимки от срещата.

post-13-1170678015.jpg

Link to comment
Share on other sites

да, има за какво да се съжалява. Това е началото на една традиция. Обсъждахме, че може би скоро ще организираме друг семинар с насоченост към екзотичните животни. Ще е този път по в центъра на България.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...