Отиди в съдържание

Most Liked Content

#50518 V V C 2018

Posted by д-р Йовко Хараланов на 22 September 2017 - 08:49 PM

Приятели, искаме да ви уведомим, че датите за VVC 2018 са вече известни. Следващата година конференцията ще се проведе на 13 и 14 Април. Лекторите са вече поканени, но за тях молко по-късно. Обещаваме ви, че темите ще са интересни и практични, понеже лекторите са много готини. Нали знаете, че ще има и купон. Да и този път ще се повеселим заедно. Запишете в тефтерите тези дати. Очаквайте програмата скоро!

#50282 V V C 2017

Posted by д-р Йовко Хараланов на 21 April 2017 - 11:04 AM

Презентациии V V C 2017

prof. Tontis 

Attached File  Tontis- Lymphoma _StaraZagora2017.pdf   13.6MB   202 downloads

Attached File  Tontis- Skin Tumors _StaraZagora2017.pdf   7.36MB   161 downloads

Attached File  Tontis- Tumor Surgical Path _StaraZagora2017.pdf   10.62MB   132 downloads

Dr Renato Costa

Attached File  Customer Complaints Bulgaria.pdf   5.9MB   116 downloads

Attached File  P&L.pdf   2.91MB   113 downloads

Dr Nicola Katic

Attached File  Acute abdomen.pdf   12.96MB   162 downloads

Attached File  Everything you always wanted about Thorax.pdf   3.41MB   115 downloads

Attached File  Shoulder Selected Conditions.pdf   3.95MB   124 downloads

prof. Svoboda 

Attached File  Dogs and cats cutaneous fungal infections-Stara Zagora.pdf   61.09MB   169 downloads

Dr Robert Popa

Attached File  Case Presentation BG 2017.pdf   2.9MB   114 downloads

проф. Паскалев

Attached File  Клиничен случай.pdf   1.43MB   189 downloads

доц. Киркова

Attached File  Семинар vvc 2017.pdf   3.15MB   156 downloads

д-р Ивайло Папазов

Attached File  spinal VVC za foruma.pdf   10.78MB   109 downloads

Attached File  TIVA za foruma.pdf   5.55MB   114 downloads

д-р Йовко Хараланов

Attached File  vvc2017-myclinicalcase.pdf   6.5MB   145 downloads

#49913 Честит Празник!

Posted by д-р Йовко Хараланов на 14 December 2016 - 09:49 AM

Скъпи Колеги,
Приемете поздравления за това, че сте избрали да се посветите на тази професия, която е изпълнена с много предизвикателства и изисква от нас да сме истински професионалисти. Преди всичко обаче ние ви пожелаваме здраве, ведри мисли, истински приятели, щастливи семейства, добри клиенти и много спасени животни.
Три пъти "Ура" за нашата професия ! <:-P
От УС на БАВЛДЖ

#49074 Семинар на БВС и Ветпром 10 - 11.03.16г.

Posted by д-р Йовко Хараланов на 14 February 2016 - 07:48 PM

Поредната глупост, която БВС, може да сътвори. Толкова е нелепо, че не знам да се смея ли да плача ли???!!!
Местата са ограничени, но с пари можете да сикупите място!??? Що за глупост е това? Кой измисли това? Нямам думи.
За пореден път се убеждавам, че този съюз трябва да се закрие. Това е подигравка, как не ги е срам!
Безкрайно съм възмутен и гневен.

#48414 Pain Manager

Posted by д-р Йовко Хараланов на 19 May 2015 - 09:15 PM

Pain Manager

Attached Files

#50768 Академия ВИП - 2018

Posted by adelchev на 28 February 2018 - 11:38 AM

Моята оценка за семинара:

Плюсове

1.Цената на семинара беше една и съща независимо от входното ниво на знания .

В противен случай признавам си , от мен щяха да искат двойна такса. Нямам вина за това ,че времето по което учих паразитология , Анаплазмозата беше описана само за селскостопанските животни , а Бартонелите се смятаха за лиготия.

2.По много достъпен начин представена  , с много подходящо темпо , за да може човек да вникне в материята и възможности за дискусия по време на презентацията.

3.Презентация на родният ми език ,която не изисква допълнителна енергия на мозъка ми за превод и избягване на много двусмислия при симултанен превод.

4.Събран и презентиран световният опит по темата.

5.Много добър избор за място на провеждане на семинарите , където човек се зарежда теоретически  по определени теми и едновременно с това не излиза от атмосферата на практиката. Възможност човек да се докосне до добри практика , към които да се стреми да  доближи.

6.Отлична атмосфера за  професионални дискусии в почивките.

7. Кетъринг на ниво. В българският вариант се включва и алкохол за  което съжалявах ,че бях пристигнал с кола. Нищо , следващият път ще съм с влака.

Професоре , няма да ти спестя и някои забележки.

За хубаво или лошо , но Йовко ни разглези при този род мероприятия , да получаваме презентацията и на електронен вариант.

Това ми дава свободата и спокойствието  ,ако искам да си водя записки , ако искам да слушам лекцията или да зяпам в някоя хубава колежка / господ  ни дал бол в това отношение/ и накрая пак да има място от където да си направя справка по темата.

Така че за по-старичките и лекцииката  ,че точно сега установявам ,че един от слайдовете  нито съм го снимал ,нито съм го записал / мамка му , ето затова съм се зарекъл да не сядам да красиви колежки/.

#50767 Академия ВИП - 2018

Posted by д-р Красен Пенчев на 27 February 2018 - 09:08 PM

Лекцията беше много полезна както практически, така и теоретично. Благодаря ви професор Цачев.  :)

д-р. Братанова 

#48298 Ветеринарен скенер

Posted by д-р Йовко Хараланов на 01 April 2015 - 05:38 PM

Чудесна новина. Пожелавам от другата страна на апарата да стоят професионалисти, на които да разчитаме и ние.

#48290 Ветеринарен скенер

Posted by N.Golomehov на 29 March 2015 - 11:58 AM

Здравейте,

Бихме искали да Ви информираме, че доставката на първия специализиран ветеринарен скенер в България вече е факт. Уредът може да се използва и като дигитален рентген и флуороскоп.

Скенерът се доставя от нашата фирма, производство е на американската фирма Animage (http://www.animage.com/gallery.php) и крайният ползвател е ВМФ на Тракийски Университет - Стара Загора.

В най-скоро време предстои пускане в експлоатация и узаконяване на скенера.

8013044E.jpg

8013045H.jpg

#50057 нужда от помош

Posted by д-р Йовко Хараланов на 09 February 2017 - 05:38 PM

Оперирали силно казано. До колкото знам са резицирали малка пъпка на лакътя на човек и са извадили една дирофилария репенс.