Отиди в съдържание

Фото

Условия

• Please log in to reply
123 replies to this topic

#41 Guest_д-р Анна Бондокова_*

Guest_д-р Анна Бондокова_*
  • Гост

Posted 12 April 2007 - 10:07 AM

Годишна такса - наведнъж - най-умно !

#42 ivaynanay

ivaynanay

Почетен Член

• член
  • PipPipPip
  • 1410 Постове

Posted 12 April 2007 - 12:02 PM

И тест от 100 въпроса като входна виза + такса също не е зле - хаха!

А който изкара 100 точки на теста се освобождава от такса!
:-)
Шегувам се де!

#43 д-р Мишо Несторов

д-р Мишо Несторов

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 829 Постове

Posted 12 April 2007 - 12:59 PM

Колеги, аз нещо немога да разбера. В другата тема, дето д-р Хараланов я е пуснал за гласуването нещо ме смущава. Ами току що погледнах, за да видя какъв е вота за това дали да има и какво заплащане и много странно - има 137 посещения и само 23 подадени гласа. :P Какво става? Нямаме мнение ли? И какво трудно има като и така си влязъл в темата да сложиш отметката и да натиснеш в местенцето за даване на глас? Лесно е да се каже дайте това, дайте онова, искаме и т.н., а когато се опре до нещо конкретно май хич ни няма. По същия начин беше и с гласуването по предложенията за конгреса на асоциацията.
Сега отправям едно предложение към д-р Хараланов, когато подлага нещо на гласуване, да го прави така, че да се вижда, кой е гласувал. Нямам впредвид как е гласувано! Считам, че когато нещо се обсъжда и се подложи на гласуване, най-малкото не е редно да се коментират резултатите от вота от хора, непосмели простичко да кажат /при това тайно/ "да" или "не".
Всъщност според мен гласувалите 23-ма са същите, дето бяха гласували и по другия вот и са същите дето най-често и пишат. Искам да приканя и другите 190 колеги, които са членове на форума да си изразят мнението. Естествено е да не се получи 100% активност, но 10% гласували съвсем не е представителен резултат. Все пак от това зависи дали наистина ще се направи платен форума и за същите хора, които нямат мнение ще важат условията, които важат за всички останали.

• Гост

Posted 12 April 2007 - 01:00 PM

има си профили и подписи под съобщенията, вземете си ги попълнете.
Ето " ivaynanay" , кой е този, никой не знае!

Знаем го, знаем го! Той се занимава с "пръчиците"! :P

#45 д-р Красен Пенчев

д-р Красен Пенчев

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 1216 Постове

Posted 12 April 2007 - 02:56 PM

аиде 40-50 кинта, да ги превеждаме на Йовко за тази година, който са скатава аут !!!

#46 DrSotirov

DrSotirov

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 80 Постове

Posted 12 April 2007 - 03:13 PM

Д-р Хааланов да даде някаква сметка и да правим преводите!
Стига сме го увъртали!

#47 Guest_д-р Анна Бондокова_*

• Гост

Posted 12 April 2007 - 05:24 PM

Д-р Хараланов да казва сумата за годишната такса и да напише сметката , и толкоз ! Та да не става като при колобомата :P ...

#48 Guest_д-р Анна Бондокова_*

• Гост

Posted 12 April 2007 - 05:27 PM

има си профили и подписи под съобщенията, вземете си ги попълнете.
Ето " ivaynanay" , кой е този, никой не знае!

Знаем го, знаем го! Той се занимава с "пръчиците"! :P

Вие мене ли ме е.....е с ,, ПРЪЧИЦИТЕ " ?! :D :lol:

#49 д-р Росен Димитров

д-р Росен Димитров

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 230 Постове

Posted 12 April 2007 - 08:27 PM

Бравус на колегията!!!!Аферим!!!!За 4-5дни - 25вота!!!!4е ,някои даже не искат и да се плаща?! Да вземем да вьрнем социализьма тогава ,а колегата Хараланов ,да обявим за маика Тереза на Бьлгарските ветеринарни лекари!!!!

#50 д-р Ивайло Папазов

д-р Ивайло Папазов

Почетен Член

• Модератор
  • PipPipPip
  • 942 Постове
  • Интереси:Anesthesiology

Posted 13 April 2007 - 08:07 AM

авантата е чиста работа!шамар да е аванта да е!

• Гост

Posted 13 April 2007 - 10:35 AM

Аз също съм за платен форум, и съм разочарована от ниския вот.Очаквах колегите масово да са съгласни с предложението, а то какво излезе - мълчание/скътаване/.

#52 Guest_д-р Анна Бондокова_*

• Гост

Posted 13 April 2007 - 10:44 AM

Аз там не съм гласувала , защото МЕСЕЧНА ТАКСА не ми харесваше . Мислех си за ГОДИШНА , но не споделих , за да няма нападения :P .
Докторе , давай сумата и сметката , и се приключва , пък който не желае да плаща - няма да чете и толкоз !!!

#53 д-р Мартин Бурлаков

д-р Мартин Бурлаков

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 1312 Постове

Posted 13 April 2007 - 10:45 AM

Как ще се изгради база данните.Всеки ще праща материали където е най -силен и най-много
е запознат,така ли да се разбира.На секции ли ще бъде.
Снимковия материал трябва да е систематизиран и подреден,описан и т.н.

Разбирам че всеки ще допринесе за това начинание по малко.

• Гост

Posted 13 April 2007 - 12:26 PM

Как ще се изгради база данните.Всеки ще праща материали където е най -силен и най-много
е запознат,така ли да се разбира.На секции ли ще бъде.
Снимковия материал трябва да е систематизиран и подреден,описан и т.н.

Разбирам че всеки ще допринесе за това начинание по малко.

Много хубава идея, но при едно такова начинание е хубаво да има и рецензенти. Все пак човек както и да си мисли, че е много добър в дадена област, допуска грешки. Все пак като четем нещо, с което не сме се сблъсквали, как ще сме сигурни, че това което е писано е вярно. В интернет е пълно с такава непроверена информация и една грешка написана и повторена няколко пъти става "истина". Въпроса е : Могат ли да се намерят такива квалифицирани колеги в България, които да отсяват информацията и при нужда да коригират. Иначе ще си остане форумът на стария принцип база данни,за които мислим, че изцяло са вярни. Нека Д-р Хараланов помисли по този въпрос. И още нещо. Тази т.нар. квалифицирана вече информация да се оформя като статия. Много е важно да се посочва и личния опит там. :P

#55 д-р Мила Бобадова

д-р Мила Бобадова

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 1176 Постове

Posted 13 April 2007 - 12:31 PM

Годишна такса наистина би било по-удобно. За нас като платци.

#56 д-р Йовко Хараланов

д-р Йовко Хараланов

Собственик и Модератор на форума

• Admin
  • PipPipPip
  • 5785 Постове

Posted 13 April 2007 - 12:36 PM

Базата данни по-трудно се изгражда. На първо време с парите, които евентулно ще съберем можем да поканим срещу определено заплащане някой специалист като например - Илия Цачев ,Паскалев и Стефан Тунев от САЩ, които вече ще са мотивирани да дават по-специализирани консултации. Така с времето могат да се привлекат и други колеги сред нас, които са натрупали доста познания вече в определена област.
Базата данни мога да я събирам от такива дискусии, в които вече е изяснена и потвърдена информацията и диагнозата.

Другата идея в платения форум ще е обмяна на литература и софтуер сред абонатите. Ще създадем една виртуална библиотека за да можем да се разменяме за временно ползване литература.

#57 VetPro

VetPro

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 428 Постове

Posted 13 April 2007 - 01:55 PM

като стана дума за обмен на литература , преди време имах идея да и направя някой учебници PDF формат, но така и не намерих време и средства.Това е добър вариянт ми се струва като цяло.

• Гост

Posted 13 April 2007 - 02:23 PM

И аз съм съгласен за годишна такса. Нека Д-р Хараланов си напреви разчет и да определи сумата, за която ще има някакъв срок за внасяне.

• Гост

Posted 13 April 2007 - 02:26 PM

Сетих се, че може да има и студенти или колеги в не блестящо финансово състояние. Та ако се получи някоя по голяма сума, нека да се плаща на 6 месеца.

#60 д-р Йовко Хараланов

д-р Йовко Хараланов

Собственик и Модератор на форума

• Admin
  • PipPipPip
  • 5785 Постове

Posted 13 April 2007 - 02:57 PM

Отнодно студентите съм малко резервиран. Не знам вие какво мислите, но смятам, че можем да допуснем само студенти 5-ти курс да участват във форума. Другите могат да се включват ако им бъде позволено от лекарите, при които са на стаж примерно.

0 user(s) are reading this topic

0 членове, 0 гости, 0 анонимни потребители