Jump to content








Recommended Posts

Guest д-р Анна Бондокова
пък който не желае да плаща - няма да чете и толкоз !!!

Мое ли да се самоцитирам ?!

Точно , кратко и разбрано !

Кво пак се карате ?! Смисъл няма от тези спорове ! Форумът си е на д-р Хараланов и той може сам да прецени какво да прави , а и ни е питал предварително дори , да ли сме съгласни за плащането !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...ако има връзка м/у форумът и състоянието на бездомната популация в Силистра (силистренските колеги ми напомнят някои факти и отговорности...), явно ще трябва и за това някой да плаща допълнително...

А иначе форумът си е все същия: ала- балистики и цитати със съмнителен произход...

От началото съм анти- и докато ме изключат ще си остана против напудрени виртуални "реалности"...!

И аз сори...нищо лично, наистина!

Link to comment
Share on other sites

Има връзка, но не виждам ти каква връзка правиш. Връзката съм аз, ако те интересува, а виждам че "ДА".

Връзката се изразява в това, че аз съм модератор на форума и това, че община Силистра сключи 7 месечен договор с моята клиника за кастриране на предварително избрани мъжки кучета и връщането им в техните райони.

Но това теб лично какво те интересува , това не разбрах и защо свързваш форума с тези неща. Отново демострираш завидно объркващо изказване.

 

Предлагам ти да продължим междуличностния ни спор чрез лични съобщения!

Link to comment
Share on other sites

...ако има връзка м/у форумът и състоянието на бездомната популация в Силистра (силистренските колеги ми напомнят някои факти и отговорности...), явно ще трябва и за това някой да плаща допълнително...

А иначе форумът си е все същия: ала- балистики и цитати със съмнителен произход...

От началото съм анти- и докато ме изключат ще си остана против напудрени виртуални "реалности"...!

И аз сори...нищо лично, наистина!

Що за интриги са това!? Просто нямам думи!

Колега Желязков, предполагам си чувал за първите седем години?! Дали ще е възможно да се върнеш назад и да провериш дали не си изпуснал нещо?! Никой не те държи насила тук, не разбирам защо е това отношение и поведение!

Все пак всички май отдавна сме излезли от пубертета.

Link to comment
Share on other sites

Нали сайтът, съответно форумът към него бяха "подарък за българската вет.колегия"...или идеализмът вече не е това, което е било. Много бързо прозряха истинските цели: лесно печалбарство, експлоатирайки неопитността на другите...!

Иначе пък чак и библията цитираме...

Цинизмът няма граници....!

Сега вече е време за един спаринг....!!!!

Link to comment
Share on other sites

д-р Желязков,по всичко личи,че си бохем,но тези изцепки не ти правят чест-ако смяташ,че форума е напудрен и е под нивото ти-много просто-не влизаш там и това е,може би това е трибуната от която за пръв път се организираме и общуваме помежду си,а ти хвърляш кал по нея.

Ако те дразни това,че трябва да се дадат някакви си мижави 40лв,това не го е искал д-р Хараланов и не си го изливай на него,просто това бе решение от срещата в Силистра и това е продължението,а в края на краищата безплатен обяд няма!

Link to comment
Share on other sites

....и аз, и аз искам....!!!... а на г-жа Хараланова кога ще признаем приносът !? :rolleyes:

Всъщност, кой е истинския д-р Желязков - този от цитата или този от последните постинги от негово име?

Дали пък някой не ни го е сменил и сега да се заяжда от негово име?:P

Link to comment
Share on other sites

ПРАКТИЧЕН ВЪПРОС-ВЪВ ФИРМАТА РАБОТИМ 3 ЛЕКАРИ,ОВК-ВАРНА СА НАД 10 ЛЕКАРИ ИМА И ДРУГИ ПОДОБНИ ПОЛЗВАМЕ 1 КОМПЮТЪР, ЗА ВСЕКИ ЛЕКАР ЛИ ЩЕ СЕ ПЛАЩА ИЛИ МОЖЕМ ДА МИНЕМ САМО С 1 ТАКСА,АКО СЕ ПЛАЩА ЗА ЛЕКАР МОЖЕ ЛИ ДА СЕ ПОЛЗВАТ НЯКАКВИ ОТСТЪПКИ.НИЩО ЛИЧНО ЩЕ СЕ СЪОБРАЗИМ С МНЕНИЕТО НА КОЛЕКИЯТА И НАЙ ВЕЧЕ С Д-Р ХАРАЛАНОВ ИНФОРМАЦИЯТА КОЯТО ЧЕРПИМ ОТ ФОРУМА Е БЕЗЦЕННА ТАКА ЧЕ НЯМА МЯСТО ЗА ПАЗАРЛЪЦИ.БЛАГОДАРЯ!

Link to comment
Share on other sites

Ми за мен и една колежка логиката е, че ще се плаща само за 1 човек от клиника. Нали, колежке?

Link to comment
Share on other sites

Нали сайтът, съответно форумът към него бяха "подарък за българската вет.колегия"...или идеализмът вече не е това, което е било. Много бързо прозряха истинските цели: лесно печалбарство, експлоатирайки неопитността на другите...!

Иначе пък чак и библията цитираме...

Цинизмът няма граници....!

Сега вече е време за един спаринг....!!!!

Ти за учебници пари не си ли давал?А като се има в предвид и в тях какво пише.....

Ако нямаш полза от този форум,не влизай в него-никой не кара насила никого-това предложение за плащането си беше отдавна и аз мисля,че така е редно-ти лекувш ли без пари?

Link to comment
Share on other sites

А така, хубавичко се изпокарахме тук и то точно в тази част на форума, която е видна за всеки посетител :D

 

Ако някой от колегите иска този форум да не се плаща да казва, има още време.

По въпроса за клиниките и достъпа до форума. Ами аз мисля, че големите клиники печелят доста и за тях таксата да е 50 лв на човек. :rolleyes::P:D:D:D

 

Не, естествено, че в една клиника всеки може да седне на компа и да влезе във форума и то срещу една такса(така поне аз мисля). Трябва обаче да се направи нова регистрация, напр. потребителското име да е "Албейтар" и след всеки пост да се пише кой доктор го е сътворил. Защото, ще се регистрира примерно д-р Х и после ще влезе със същото име д-р У и ще напсува нещо д-р Желязков примерно и д-р Желязков ще си направи грешни изводи.

 

Другото, което ми хрумва е да остане форума неплатен и ще заключа базата данни(която те първа ще се трупа с данни) и тя да е срещу плащане.

 

Казвайте, не се притеснявайте, ако мислите като д-р Желязков.

Link to comment
Share on other sites

А така, хубавичко се изпокарахме тук и то точно в тази част на форума, която е видна за всеки посетител :D

 

Ако някой от колегите иска този форум да не се плаща да казва, има още време.

По въпроса за клиниките и достъпа до форума. Ами аз мисля, че големите клиники печелят доста и за тях таксата да е 50 лв на човек. :rolleyes::P:D:D:D

 

Не, естествено, че в една клиника всеки може да седне на компа и да влезе във форума и то срещу една такса(така поне аз мисля). Трябва обаче да се направи нова регистрация, напр. потребителското име да е "Албейтар" и след всеки пост да се пише кой доктор го е сътворил. Защото, ще се регистрира примерно д-р Х и после ще влезе със същото име д-р У и ще напсува нещо д-р Желязков примерно и д-р Желязков ще си направи грешни изводи.

 

Другото, което ми хрумва е да остане форума неплатен и ще заключа базата данни(която те първа ще се трупа с данни) и тя да е срещу плащане.

 

Казвайте, не се притеснявайте, ако мислите като д-р Желязков.

Не смятам,че някой мисли като д-р Желязков,а смятам че заради заядливооста на един човек не бива да се

развиват такива буини спорове и да страдат останалите колеги т.е. нормалните отношения.По всичко,което виждам д-р Желязков не харесва този форум и присъства в него за да се заяжда.Нищо лично докторе,но какво правиш тук след като за теб няма полза,мисля колегията трябва да се потдържа,ане да се плюе.

Йовко смятам,че форума е чудесен и трябва да продължи да съществува,а за това че трябва да е платен, дал съм своя глас "за" в анкетата,защото само така саита би могъл да стане по- добър и с повече информация.Успех.

Link to comment
Share on other sites

Аз също смятам, че е по-добре колегите от една клиника да имат един достъп и една такса - то така или иначе и сега си е така. Аз пиша тук, но това не значи, че колегите ми не четат с моята парола - и че за в бъдеще няма да го правят - какво, да ги гоня "марш, тук си е само за мен!", ли?

А на др. Желязков трябва да му направим една специална рубрика - нещо като "Размисли и страсти" на професор Вучков от СКАТ и да не му се взима такса - той да се изявява за общото благо!

Link to comment
Share on other sites

Другото, което ми хрумва е да остане форума неплатен и ще заключа базата данни(която те първа ще се трупа с данни) и тя да е срещу плащане.

 

Казвайте, не се притеснявайте, ако мислите като д-р Желязков.

аз днес платих, няма какво да се одумваме.............

Link to comment
Share on other sites

А на др. Желязков трябва да му направим една специална рубрика - нещо като "Размисли и страсти" на професор Вучков от СКАТ и да не му се взима такса - той да се изявява за общото благо!

СТРАХОТНА ИДЕЯ!

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

... а д-р Желязков си чете и си се кефи , и си вика : ,, Божеееееее , колко съм велик ! Глей тия как ги напраих на ... " ... Ммммммм да , защото тоя човек си има некви проблеми ... ама не е тва начина да се лекува , щото така проблемите му могат единствено да се задълбочат ...

Плащайте хора и тва е ! Или първо гласувайте за платен форум - аз преди малко гласувах - 5 лв . Ей така просто - не ми пука колко лева точно месечна такса ( тя ще е годишна ) - просто показах , че желая форума да е платен !

Link to comment
Share on other sites

Най-сетне д-р Хараланов е разкрит!!!!! Не стига, че си позволява да прави форум без да ни е питал, ами най-нахално и да иска пари за това, вместо да ни плаща, че си губим времето да четем какво пише в неговия форум. Каква наглост, какво безобразие! База данни ще ми пуска. Ама ние си знаем всичко бе!

Браво на Желязков. Той разкри конспирацията. Може да напише статия за това в негов'сия бълог заедно с другите си велики творения за танцуващи с мечки, циментови отоци и подобни.

Link to comment
Share on other sites

Разбира се,че трябва да се плаща.Комунизма си отиде.Всички ние се дразним като ни попитат собствениците на животните след прегледа и направените интервенции:"Ами ...то нещо ще струва ли?''Йовко полага достатъчно усилия и труда му и отделеното време за това трябва да бъдат възнаградени.На който не му харесва да не влиза тук или да вземе да направи нещо по-добро, пък ще го уважим с присъствието си.Нали ще е гратис :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Другото, което ми хрумва е да остане форума неплатен и ще заключа базата данни(която те първа ще се  трупа с данни) и тя да е срещу плащане.  

 

Казвайте, не се притеснявайте, ако мислите като д-р Желязков.

аз днес платих, няма какво да се одумваме.............

Виждам,че никой колега си е платил.Йовко, и аз искам да си платя.Казвай,каква е таксата и как става плащането.

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
Ето и сметката където можете да преведете таксата за участие във форума:

Последно остават 40 лв годишна такса.

 

Пощенска Банка

IBAN - BG82BPBI71151076927701 (Йовко Хараланов Митев)

 

 

Ще има 45 дневен гратисен период, за да могат всички членове на форума да се запознаят с новото условие. След тази дата на неплатилите ще им се забрани достъпа и те няма да виждат целия форум. Видими ще останат форума на Асоциацията и форума "Новини", където нови участници ще могат да се запознаят с условията за членство.

То вече се знае

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

с ръка на сърцето си признавам, че не съм чел тази епопея! Не съм и гласувал, знам че е късно, но днес го направих успешно!

 

Тук просто не влизам!!! Добре, че се зачетох в "критики и коментари" иначе нямаше да пратя и такса на Йовко.

 

Надявам се тези рубрики да не ги чета повече!

 

 

и въпреки странните диалози по-горе, пак твърдя има начин да се разберем !!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...