Jump to content








Съдебен процес


Recommended Posts

той казуса е още по лесно решим само ,че уредическите съвети струват пари ;)

даже може да се спечели делото много лесно и да се предяви иск отстрана на купувача за неизплатени ползи ... тогава ще стане интересно ... (bow)

Link to comment
Share on other sites

той казуса е още по лесно решим

И как бе джанъм?

Абе защо само си дрънкаме ей така?

Коко иска съвет как да помогне на клиента си, а ние му казваме - "Ми то може, даже е и лесно, нооо... Каквото не става с пари, става с много пари" или "чети си учебниците и там всичко пише".

Той човекът е взел животните за да изкара 20-30-50 лева на животни, а и щом са му ги иззели за доказателство, значи не ги е и реализирал, а ние му навираме под носа идеи за много пари...? <:-Pbeer:D

 

Че то е ясно, че ще си плаща за юридически съвети, защото вместо да изкара някой лев, ще се бори да не влезе в панделата или да плаща нещо грандиозно, но и тук ще попитам както в друг пост - Къде е градивния елемент в критиката или предложението?

Link to comment
Share on other sites

докторе , ако този казус трябваше да се реши във форума досега да беше направено ... нали се сещаш накъде бия

ако КОКО иска толкова много да помогне нека го свърже с когото трябва и той да отиде да си плати като поп, а не да се правим на Света Мария

естествено е , че няма да кажа как да си реши казуса ако знам без да си плати , и изобщо не ме интерресува , че е опитал да изкара 20-30-50 лева и сега някой се опитва да му вземе повече.

Тук всичко опира до професионален подход към нещата,а не ала бала тука

Link to comment
Share on other sites

Готов съм да се обзаложа, че ако ти беше искал съвет от Коко, неговият подход нямаше да бъде толкова "професионален" като твоя.

А ако нещата със съдебната система бяха толкова прости, то работещите в нея щяха да бъдат първите прошляци, а не най-големите баровци.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Готов съм да се обзаложа, че ако ти беше искал съвет от Коко, неговият подход нямаше да бъде толкова "професионален" като твоя.

 

Докторе, може да съм на 26 години ,но мога да твърдя ,че познанията ми в тази област доста обширни.Неискам да споря с теб, просто казвам ,че този казус може да бъде решен много лесно стига някой да поработи по обстойно по него.

давам пример:дори и ищеца да спечели делото което също е много малко вероятно ,поради факта ,че няма договор м/у 2-та под каквато и да е било форма.То ответника може да предяви иск за пропуснати ползи по мутивите на ищеца по 1-вото дело , а именно мутива престой в хотел, с издадена касова бележка и платени данъци към бюджета и така нататък мога още да пиша ама малката реве отивам да видя какво става

Link to comment
Share on other sites

За да не превръщаме тази част на форума в диалог, искам да припомня за какво е направен самия форум /Йовко да ме извини, ако грешно съм разбрал/. А именно за контакти между нас, за обмяна на мнения и информация, както и за взаимна помощ. Какво е трудното за разбиране тук? - Някой попита за съвет или просто идеи /в случая Коко, който винаги при нужда помага на всеки/. За години и опит никой не говори. А ако си с толкова претенции за разбиране превърти лентата назад и провери кой даде идеите за проверката на платежните документи и на родословието. Все пак едно са нашите идеи и идейки, съвсем друго е какво правят правосъдните органи. Факт е, че са иззети животните.

Всъщност за мен лично тази тема е интересна не толкова заради конкретния случай, а заради принципа, тъй като всеки от нас и от нашите клиенти може в един момент да изпадне в подобна ситуация.

 

А, и правописа е мотив! :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...