Отиди в съдържание

Фото

НОВИЯТ ФОРУМ

• Please log in to reply
43 replies to this topic

#21 д-р Цветан Цонев

д-р Цветан Цонев

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 1487 Постове

Posted 26 December 2008 - 03:48 PM

знам за проблема, съжалявам! Правя възможното за да го отстраним.
На мен днес ми се случи с мозилата и като минах на експлорера този проблем го нямаше.

Мда!И Експлорера и Опера го отварят правилно!Сега го отнесох с тази Мозила.... B)

#22 д-р Караславова

д-р Караславова

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 1649 Постове

Posted 26 December 2008 - 04:47 PM

Аз съм си на Модзилата by default! Нямам проблеми!

#23 Dr. Igor Vasilev

Dr. Igor Vasilev

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 1666 Постове
  • Интереси:http://www.flickr.com/photos/igordiscus/

Posted 02 January 2009 - 10:09 PM

похубаво логото сега йовко. но някак са доста малки...я сложи ги малко поголями как ще изглеждат. ic_hat3

#24 Guest_д-р Анна Бондокова_*

Guest_д-р Анна Бондокова_*
  • Гост

Posted 29 January 2009 - 03:20 AM

Шефе , гадна работа са браузърите !
Аз съм с Опера . Като отворя пусната снимка в оригинал примерно 2000 и нещо си пиксела ширина я виждам огрооооомна .... Трябва да я намалям в проценти с функция на браузъра , което не ми е удобно , особено при повечко снимки в пост - там долу вдясно , дето пише 100 % - така си я отваря директно като кликна върху нея и от там трябва да си регулирам размера . Мога да я сваля и да си я гледам . Ама така пък като има 5 снимки в поста и лудвам ! Ако има обаче снимка , намалена до 800-1000 пиксела ширина - няма ядове - отваря се в чудесен за виждане , гледане и разглеждане размер , без да се налага да ръчкам по браузъра . Не знам има ли настройка огрооомните да ми ги отваря , все едно съм натиснала намалена до 800-1000 пиксела , както обясних вече ? Никакви други ядове нямам с Опера ! Но това така ме изнервя , че ме демотивира да гледам снимките ! =)) Но не мога да я сменя с Мозила по ред причини , едни от които са , че Мозила ми бъгва компа - бави го здраво и нет-страниците ми се отварят по-бавно дори . Така , че оставам с Опера .
Инсталнах Мозила , за да видя , защо двм П.Бойчев ми вика , че съм ку-ку . Та значи какво видях : с Мозила при отваряне на пусната снимка в оригинал примерно 2000 и нещо си пиксела ширина я виждам не огрооооомна , а все едно е намалена до 800-1000 пиксела ширина ( така хубаво и приятно виждам и намалените такива ) . Ако искам да я видя в оригинал - натискам плюсчето , което се появява на мястото на курсора на мишката . То става минусче и така я намалям отново . Гледам си снимката на черен кос - цялата в хоризонтални черти ! Сто пъти я отварях и затварях - все така ! А при Караславова така не се получава с Мозила-та ... Това на коса не му се случва и с Опера .
Мозила зацикля на определени - крайни постове , което вече беше споменато . Не зацикля , ако натиснеш редуцирана версия на форума , обаче там пък не виждаш изображенията , а само писанията !
Не съм проверила как е Експлорър-а , ама и той ми не требе - мота се много .
А как ли ще е с Ейпъл ? И с такъв съм влизала - със Сафари , но нямам лоши спомени . Май лаптопа нямаше програма за даунлоуд , ама не помня проблеми с форума да имаше . :)
Аз моите снимки ще продължавам да ги намалявам по размер ( 600 до 1000 пиксела ширина ми идва добре на мирогледа ) и обработвам .
ЕДИТ : пфууууууу ! Тамън се израдвах , че се сетих как да оправя проблема с Опера ... инструменти - настройки - уеб страници - мащаб на показване - на 50 огромните снимки са бетон , ама шрифта не се чете - толкова е малък ... (bow)

Attached Files

#25 D-r Koko

D-r Koko

D-r Koko

• Членове
  • PipPipPip
  • 2771 Постове

Posted 29 January 2009 - 08:36 AM

Инсталирай си Хром и няма проблеми.

#26 Guest_д-р Анна Бондокова_*

• Гост

Posted 29 January 2009 - 11:26 AM

Инсталирай си Хром и няма проблеми.

Коко , обичам те ! Мерси ! Перфектен е ! Днес бях решила да пробвам всички съществуващи браузъри и , ако не беше писал щях да се побъркам от инстал , ънинстал ... =))

#27 Guest_д-р Анна Бондокова_*

• Гост

Posted 29 January 2009 - 11:56 AM

=)) Шефе , с Хром виждам банера на Пфайзер ( да , забравила съм Интервет да спомена ... ), дори като вляза като гост , но този път не изчезва - седи си там нон-стоп ............... =))

Attached Files

• Attached File  2.JPG   205.65KB   41 downloads
  • Attached File  __.JPG   228.74KB   45 downloads

#28 Guest_д-р Анна Бондокова_*

• Гост

Posted 21 April 2009 - 11:56 PM

Members , ПОПЪЛВАЙТЕ СИ ПРОФИЛИТЕ !

Търся сега , да ли има регистриран д-р Х ( това е тайна , че ще пращам РВМС на един бивш собственик на животно ) във форума и намирам какви ли не неизползвани от години и т.н акаунти . Е , имаше нещо подобно на д-р Х , но нямаше повече инфо в профила - адрес и т.н , освен името му - дори не беше с първо и фамилно име , а с измислен ник покрай фамилното му .
((( ПРИМЕР : д-р Даниел Ковачев ... тва Даниел от моя курс ! Ама аз как да разбера , като нищо не пише в профила му ?! Не очаквам да пише ,, Даниел от курса на Бондокова ! " ... И ми го казва Росен (Хлора от Русе) по Скайп-а . И ми праща негова снимка , и аз потвърждавам , че е той . Пишем в един форум и не знам . А Даниел не ме помни . Как можеш Даниеле , най-лудата да не помниш пък и лично се познаваме , ама айде ... Даниеле , може да си най-известния русенски лекар , ама аз не живея в Русе !
Други примери да не давам , че има още ... И хората после ме гледат лошо ... Извинявам се ! (mooning) )))

#29 д-р Веселин Папазов

д-р Веселин Папазов

Член

• Вет. лекар - посетител
  • PipPip
  • 13 Постове

Posted 17 July 2009 - 02:52 PM

с тази снимка е трудно да те познаем :blink:

#30 Guest_д-р Анна Бондокова_*

• Гост

Posted 17 July 2009 - 03:16 PM

с тази снимка е трудно да те познаем :blink:

То не ви и трябва специално мен да ме познавате ... Мембърс ме познават - форума бъка от мои снимки във всякакви състояния ...

#31 д-р Богдан Филипов

д-р Богдан Филипов

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 573 Постове

Posted 17 July 2009 - 03:18 PM

То не ви и трябва специално мен да ме познавате ... Мембърс ме познават - форума бъка от мои снимки във всякакви състояния ...

:blink:
а и не само твои ...

#32 Guest_д-р Анна Бондокова_*

• Гост

Posted 17 July 2009 - 03:21 PM

Да . Ужас ... Ама ти не гледаш кат мен . Мукни да не се излагаме ...

#33 д-р Веселин Папазов

д-р Веселин Папазов

Член

• Вет. лекар - посетител
  • PipPip
  • 13 Постове

Posted 17 July 2009 - 04:34 PM

ами така като чета май сме съвипускници :blink:. обаче тука има members-и има и нови - като мен - кво да прайш новобранците са си новобранци навсякъде =))

#34 Guest_д-р Анна Бондокова_*

• Гост

Posted 17 July 2009 - 05:31 PM

Аз май не те помня , ако е така . :blink:
Разликата между ,, ветеринарен лекар-посетител " и член (мембър) е платената такса . При заплащане на таксата имаш пълен достъп до форума и според броя на постовете ставаш : нов член - 0 поста , член - 10 поста , почетен член - 50 поста .

#35 д-р Караславова

д-р Караславова

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 1649 Постове

Posted 18 July 2009 - 09:57 PM

Ама все си "член" <_<

#36 д-р Веселин Папазов

д-р Веселин Папазов

Член

• Вет. лекар - посетител
  • PipPip
  • 13 Постове

Posted 21 July 2009 - 09:22 AM

Ама все си "член" <_<

е аз съм си член по рождение ;)

това е положението като нямаш сумата не ти дават думата :)

how much както се казва на английски?

#37 д-р Веселин Папазов

д-р Веселин Папазов

Член

• Вет. лекар - посетител
  • PipPip
  • 13 Постове

Posted 21 July 2009 - 09:24 AM

Аз май не те помня , ако е така . <_<
Разликата между ,, ветеринарен лекар-посетител " и член (мембър) е платената такса . При заплащане на таксата имаш пълен достъп до форума и според броя на постовете ставаш : нов член - 0 поста , член - 10 поста , почетен член - 50 поста .

how much?

#38 Guest_д-р Анна Бондокова_*

• Гост

Posted 21 July 2009 - 09:35 AM

То сичко си пише , ама не четете ей ... http://www.vvcbg.com...p?showtopic=329

#39 Guest_д-р Анна Бондокова_*

• Гост

Posted 23 July 2009 - 12:30 PM

Посетителите не могат да пишат нова тема , както и да ползват куриер за лични съобщения .

#40 д-р Веселин Папазов

д-р Веселин Папазов

Член

• Вет. лекар - посетител
  • PipPip
  • 13 Постове

Posted 23 July 2009 - 01:30 PM

сигурно и снимки не могат да си сложат

0 user(s) are reading this topic

0 членове, 0 гости, 0 анонимни потребители