Jump to content








Статии


Recommended Posts

Guest д-р Анна Бондокова
Бондокова, еспешали фор ю (дочакай края на репортажа) <_<bTV

Стояне , само като прочетох и знаех КАКВО ще видя в края на репортажа ! Да ме цуне ! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
Интересно, долу го дава, че е излязло пък на екрана го няма. :D

Бе ко да ти обяснявам за ХАРД- и СОФТуеър пък на теб , бе ! Нормално е да се губи инфо при преинстал на всички форуми . Я виж Дата.бг какъв е бъг отколко време насам ...

Ама Бондокова трябва да ти е виновна , че не се оправяш с новите менюта и т.н . :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest д-р Анна Бондокова

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1263692

Стр. 26 - Наредба № 39 - поредната веселба ! Дърто куче се хранело само веднъж дневно ! Хахахахаха ... Мили писари , колко е полезно стомаха ви да е празен 24 часа и на 24-я час да се нахвърляте като прасета - ,, поне 1 път на ден " ?! Вий сте малоУУУУУУУмни !

Поредната забавна наредба , пълна с дивотии !!!!!! Вижте си и хранителните таблици , бе ............. =)) Ама кво да ги гледате като нищо не разбирате от тези неща , дето ги пишете .

Без коментар , защото съветите от практикуващ лекар при това кучегледач се ЗАПЛАЩАТ ! Вие сте позор за Държавата !

1_09.pdf

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

със сигурност , ако ексхумират горкия човечец Карл Линей ще го намерят обърнат по корем в гроба ! =)) =)) =))

... не съм и очаквала да имате представа ни от ветеринарна медицина като комплекс от науки , ни от зоология , скъпи КОЛЕГИ НЕПРАКТИКУВАЩИ ВЕТЕРИНАРНИ ЛЕКАРИ , ПИСАРИ НА ЗАКОНИ И НАРЕДБИ ! МНОГО СТЕ ЖАЛКИ ! =)) =)) =))

Един безплатен съвет : поне с http://bg.wikipedia.org/wiki/Начална_страница се консултирайте ! Четете и детски енциклопедийки ! Дори и един петокласник знае повече от вас !

Повече и не ми трябва да чета и тази наредба - пълна е с тъпотии , които не бих понесла !

post-318-1231251228_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Това е от новата 41 за зоомагазините

 

Чл. 6. В помещенията, в които се настаняват животните, се осигуряват следните условия:

1. таваните и стените са удароустойчиви и с гладка, водоустойчива и лесно почистваща се повърхност; подовете са гладки и непромокаеми и имат нехлъзгава, лесно почистваща се повърхност, позволяваща поддръжката на задоволителна хигиена; използваните материали не трябва да са вредни за здравето на животните;

Ако някой реши да продава жираф - да внимава с тавана! =))

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм вярвала, че ракът на гърдата е генетично предразположен....аз съм привърженик на две теории - за вирусното начало и на следствието от микротравми.. Сега ще пукна от кеф, ако споменатото бебе се разболее от тази болест! Нямам нищо против детенцето! Само ще ми е интересно..

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
Сега ще пукна от кеф, ако споменатото бебе се разболее от тази болест!

И аз така си помислих , ама неа да съм жива най-вероятно , когато се разболее . Или ще съм толкова дърта , че няма да мога да виждам и чувам . Или пък ще ...... оф , аристократично възпитаният д-р Хараланов ще ме банне , ако продължа ... ninny

Link to comment
Share on other sites

..............................

 

http://www.focus-news.net/?id=n1112547

 

 

"По думите му токсинът на една малка трихинела може да убие 5 души."

 

Е как да не ти е драго да ги пребиеш драгите журналисти? :)

Обзалагам се, че нищо подобно не е казал колегата!

Link to comment
Share on other sites

поредицата от тези статии е написана толкова неграмотно, че тая журналистка трябва веднага да я уволнят. Търсих под статиите дали има място з акоментари зада изразя мнение относно журналистката, но нямаше такова място.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...