Jump to content








VVC семинар 2012


Recommended Posts

Колеги,

започвам да планирам VVC Семинар 2012 и се обръщам към всеки, който би искал да се включи. Ако някой от вас има интересен клиничен случай, който иска да сподели нека да ми пише.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Колеги,

На 24-ти този месец с д-р Николай Митев проведохме среща от името на форума с новото деканско ръководство на Ветеринарния Факултет в Стара Загора - доц. Михни Люцканов - декан, доц. Паскалев - зам. декан, доц. Пламен Георгиев - зам. декан и доц. Динев - зам. декан( той не успя да присъства на срещата). Въпросите, които обсъдихме бяха доста интересни и обширни. В кратце искам да кажа, че те ни протегнаха ръка и ще ни съдействат с каквото могат относно провеждане на семинари, уорк шопове и други мероприятия на територията на ветеринарния факултет. Оценяват, че досега факултета е бил затворен към подобни инициативи и желаят да променят това. Това наистина са хора, които реално оценяват възможностите на факултета и че нещата трябва доста да се подобрят.

Договорихме и дата за VVC Семинар 2012. Най-вероятно това ще е 30.03.2012(Петък). Идеята да направим семинара във Ветеринарния Факултет , е първо базата и на второ място възможността да присъстват студенти, които ще могат да се запознаят с работата на практикуващи лекари, а не да стоят в една изолирана среда( както аз мисля, че се случваше досега).

 

Така, че стягайте се за 30.03.2012. До няколко дни ще пусна и програмата.

Link to comment
Share on other sites

Ти да нема да идваш по Българско?!

 

Ами ако ме пуснете мойе и да дойда!.

 

Хубаво е човекда си мечтае но реалноста е друга. Тук така са ме закотвили с работа че немога да си поема дух.

Стискайте палци че имам презентация другия Четвъртак на VOS.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Колеги,

Началния час за семинара ще е с половин час по-рано, за да успеем да свършим на време. Така че, НАЧАЛЕН ЧАС 09:30!

А това ще е сертификата, който всеки участник ще получи .

post-1-0-34611800-1333092517_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Начало на семинара 09:30 часа на 06.04.2012(Петък) в зала № 6 на Ветеринарномедицинския факултет при ТУ.

 

ПРОГРАМА

09:30-11:00Практична Кардиология. – д-р РанкоГеоргиев, ЦВК-София

 

11:00-11:15– Кафепауза

 

11:15-12:45– Пателарналуксация при кучето. – д-р Св.Христов, ОВК-Варна

 

12:45-14:00- Почивка

 

14:00-15:30– Болка.Механизъм на болката. Местни анестетици. – д-р Ивайло Папазов

 

15:30-15:45– Кафепауза

 

15:45-16:45 – Видео презентация(хирургия)

 

16:45-18:15 - Диагностика стъпка по стъпка в Дерматологията. Ролята настопанина в лечението на дерматологичен пациент. Антибиотиците вдерматологията. – д-р Светлина Александрова

ВХОД СВОБОДЕН

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...