Jump to content








Пътуване до UK


Recommended Posts

Здравейте, колеги!

 

Публикувам една бланка с изисквания за пътуването до Обединеното кралство, която ни беше показана от едни клиенти - англичани. Може би повечето от вас са запознати, но за всеки случай :) Много е важно да е отбелязана и заверена датата и часът на обезпаразитяване!

 

 

post-13515-0-51347500-1381483169_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Една моя позната която ще пътува до Англия ми каза , че питала за изискванията в няколко софийски вет. клиники и и казали , че трябвало по изисквания да вземат 48 часа преди пътуването кръв за изследване. Има ли някой представа за какво става дума или това е политика за взимане на пари само ?

Link to comment
Share on other sites

за час на ваксинация ми се обаждаха от летище Хийтроу,една клиентка,която ми се обади от летището посред нощ,че непускали кучето.После ми даде служител на летището и се разбрахме да му пусна имейл с ЧАС НА ВАКСИНАЦИЯ.отидох в кабинета и пуснах имейла с някакъв си час...и пуснаха кучето

Link to comment
Share on other sites

 

за час на ваксинация ми се обаждаха от летище Хийтроу,една клиентка,която ми се обади от летището посред нощ,че непускали кучето.После ми даде служител на летището и се разбрахме да му пусна имейл с ЧАС НА ВАКСИНАЦИЯ.отидох в кабинета и пуснах имейла с някакъв си час...и пуснаха кучето

 

При нас звъняха от ферибота във Франция, понеже не ги пускали да се качат, тъй като нямало час на обезпаразитяването, та ние също пращахме и-мейли с печат, дата и т.н.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Колеги ,мои клиенти ще карат кученце на 6 седмици до Лондон.В сайта на България ер пише ,че не возят кучета до UK .Знаете ли компании които возят.

Link to comment
Share on other sites

Според дериктивата на ЕС няма проблем възраста.Под 3 месеца пътуват с декларация от собственика ,че не са имали досег с животни пренасящи бяс .

Link to comment
Share on other sites

Докторе напиши Регламент 576/2013 и ще ти излезе.Мога да кача декларацията която я има в официалния вестник на ЕС

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...