Jump to content








НОВИЯТ ФОРУМ


Recommended Posts

Guest д-р Анна Бондокова
Инсталирай си Хром и няма проблеми.

Коко , обичам те ! Мерси ! Перфектен е ! Днес бях решила да пробвам всички съществуващи браузъри и , ако не беше писал щях да се побъркам от инстал , ънинстал ... =))

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова
=)) Шефе , с Хром виждам банера на Пфайзер ( да , забравила съм Интервет да спомена ... ), дори като вляза като гост , но този път не изчезва - седи си там нон-стоп ............... =))

post-318-1233222912_thumb.jpg

post-318-1233222921_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest д-р Анна Бондокова

Members , ПОПЪЛВАЙТЕ СИ ПРОФИЛИТЕ !

 

Търся сега , да ли има регистриран д-р Х ( това е тайна , че ще пращам РВМС на един бивш собственик на животно ) във форума и намирам какви ли не неизползвани от години и т.н акаунти . Е , имаше нещо подобно на д-р Х , но нямаше повече инфо в профила - адрес и т.н , освен името му - дори не беше с първо и фамилно име , а с измислен ник покрай фамилното му .

((( ПРИМЕР : д-р Даниел Ковачев ... тва Даниел от моя курс ! Ама аз как да разбера , като нищо не пише в профила му ?! Не очаквам да пише ,, Даниел от курса на Бондокова ! " ... И ми го казва Росен (Хлора от Русе) по Скайп-а . И ми праща негова снимка , и аз потвърждавам , че е той . Пишем в един форум и не знам . А Даниел не ме помни . Как можеш Даниеле , най-лудата да не помниш пък и лично се познаваме , ама айде ... Даниеле , може да си най-известния русенски лекар , ама аз не живея в Русе !

Други примери да не давам , че има още ... И хората после ме гледат лошо ... Извинявам се ! (mooning) )))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest д-р Анна Бондокова
с тази снимка е трудно да те познаем :blink:

То не ви и трябва специално мен да ме познавате ... Мембърс ме познават - форума бъка от мои снимки във всякакви състояния ...

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Да . Ужас ... Ама ти не гледаш кат мен . Мукни да не се излагаме ...

Link to comment
Share on other sites

То не ви и трябва специално мен да ме познавате ... Мембърс ме познават - форума бъка от мои снимки във всякакви състояния ...

 

ами така като чета май сме съвипускници :blink:. обаче тука има members-и има и нови - като мен - кво да прайш новобранците са си новобранци навсякъде =))

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Аз май не те помня , ако е така . :blink:

Разликата между ,, ветеринарен лекар-посетител " и член (мембър) е платената такса . При заплащане на таксата имаш пълен достъп до форума и според броя на постовете ставаш : нов член - 0 поста , член - 10 поста , почетен член - 50 поста .

Link to comment
Share on other sites

Аз май не те помня , ако е така . <_<

Разликата между ,, ветеринарен лекар-посетител " и член (мембър) е платената такса . При заплащане на таксата имаш пълен достъп до форума и според броя на постовете ставаш : нов член - 0 поста , член - 10 поста , почетен член - 50 поста .

 

how much?

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Посетителите не могат да пишат нова тема , както и да ползват куриер за лични съобщения .

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Като ,, ветеринарен лекар-посетител " можеш да си сложиш аватар и лична снимка . За аватара спазвай формата на файла и пикселите , както и при личната снимка .

Link to comment
Share on other sites

Като ,, ветеринарен лекар-посетител " можеш да си сложиш аватар и лична снимка . За аватара спазвай формата на файла и пикселите , както и при личната снимка .

 

 

tnanks

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...