Jump to content








FECAVA congress 2011


stefan_doctor
 Share

Recommended Posts

Хайде тоя път да се направи организирана група и да хванем ранната регистрация. Доста добри лектори видях в програмата и смятам, че си заслужава.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз също ще се присаединя ако ми приемат абстракта. Така ще имам извинение да си взема отпускаи да мина през България.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нека да сформираме група.От моя страна разчитайте на турския ми.Преди 3г много хубаво си прекарахме с колегите от Пловдив на Международен конгрес там.Аз съм в групата

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Колеги има ли образувана вече група за да направим регистрацията? От Пловдив съм разговарял с още трима колеги и ставаме 4 сигурни.

Link to comment
Share on other sites

А сега сериозно!!!

Знам, че е криза, знам че няма пари, знам че обичаме да си говорим много и трудно се навиваме да правим нещо заедно и едновременно, НО е време сериозно да се отнесем към конгреса в Истанбул. След 7-ми юни вече ще е по скъпо и по тегаво за нас. Закачам и програмата :). От нашата клиника са двама ентосиасти.

post-26-0-24071400-1303135219_thumb.jpg

post-26-0-27306800-1303135226_thumb.jpg

post-26-0-03907600-1303135233_thumb.jpg

post-26-0-32375400-1303135246_thumb.jpg

post-26-0-40457200-1303135260_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аз съм сигурен,мога да пътувам до Пловдив или София ,където има повече колеги и откъдето може да тругне групата.да запазим преди 7.06 понеже за България е по евтино виждате в сайта на Конгреса.

Link to comment
Share on other sites

Предавам думите на д-р Бойко Георгиев - НЕ бързайте. Решили са няколко страни освен нас да настояват за такса 150 евро . Той каза че и 20 дена преди конгреса да е , ще се организираме. За сега чакат турците да кажат.

Link to comment
Share on other sites

А сега сериозно!!!

Знам, че е криза, знам че няма пари, знам че обичаме да си говорим много и трудно се навиваме да правим нещо заедно и едновременно, НО е време сериозно да се отнесем към конгреса в Истанбул. След 7-ми юни вече ще е по скъпо и по тегаво за нас. Закачам и програмата :). От нашата клиника са двама ентосиасти.

Уф намаляйте тези снимки ако може огромни са, моля (bow)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Нашия конгрес мина. Нека тези, които са говорили с Бойко да кажат какво става за Истанбул. Днес е последният срок за записване с отстъпки.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Предавам думите на д-р Бойко Георгиев - НЕ бързайте. Решили са няколко страни освен нас да настояват за такса 150 евро . Той каза че и 20 дена преди конгреса да е , ще се организираме. За сега чакат турците да кажат.

 

Съжалявам че съм го написала , но това конкретно каза той.

Повече никога няма да съм му "говорител".

Ако не му знаеш телефона , звънни ми да ти го дам !

Link to comment
Share on other sites

Че то неостана време.Добре че моите хора в Истанбул ми осигуриха 4 дневен престой на частни начала.Понеже местата явно ще излязат в последния момент и ще са свършили.........

Link to comment
Share on other sites

В сайта и на румънската и на сръбската асоциации за дребни животни са обявени такси за участи от 300EU, така че очевидно това ще бъде таксата за всички страни с FECAVA CE и няма да има допълнителни отстъпки.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Конгреса ще бъде на невероятно красиво място.Като информация само,на 20-30 км,което е нищо като разстояние в Истанбул има хотели по 40-50 ев,квартал Лалели.Има страхотни забележителности до Конгресния център.От там има 2 моста към центъра.Ще се видим с колегите там,който е решил да присъства.А по магистралата за там е най големия МОЛ с Аквариума,където може да се видят всякакви риби на едно стъкло разстояние...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...