Jump to content








Canina - Презентация


Recommended Posts

Уважаеми дами и господа,

 

На 21.07.2007 г. в Старозагорските минерални бани в хотел "Извор" , ще се проведе среща с представители на фирма

"CANINA" една от водещите фирми ,производители на хранителни добавки и продукти за хигиена за домашни любимци в Германия и в света.

Наши гости ще бъдат г-н Спанке -собственик на фирмата и д-р

Кукермаер - Главен лекар ,завеждащ отдела за създаване на

продуктите "CANINA".

Организатор е фирма "ВЕТФАРМА" ООД ,официален представител и вносител на продуктите "CANINA"за България.

 

"ВЕТФАРМА" кани всички свои настоящи и бъдещи клиени и партнъори да вземат участие на тази среща,като се надява тя да допринесе за по-доброто опознаване на продуктите и начините на приложението им и да даде отговор на всички възникнали въпроси.

 

На ветеринарните лекари с които "ВЕТФАРМА" работи ще бъде изпратена персонална покана и дневния ред на протичане на срещата.

Всички останали ,които искат да вземат участие,моля да се свържат с нас до 01.07.2007 г.

 

 

"ВЕТФАРМА" ООД

гр.Пловдив

 

тел.032/950914,950915

моб.тел. 0878950913,0878950914

 

е-mail: office@canina-bg.com

distributors@canina-bg.com

gshankova@canina-bg.com

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ами общо взето както очаквахме- казаха си за лекарствата, мънкаха при задаваните им въпроси/превода беше ужасен/, не обещаха да поправят шрифта и превода и това е. Иначе се бяха постарали за организацията.

Link to comment
Share on other sites

Ахахаха, бланките са велики, да. Особено ми харесва онази част от бланката "от кутрето до възрастното куче", където ни в клин ни в ръкав пише:

"д-р Крукемайер, ВЕТЕРИНАР"

и

"P.S.Прегърни ме, когато лягаш имам нужда...!!!

от колежката"

 

У-жас!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...