Jump to content








VVC Семинар 2009



Recommended Posts

Човека каза ли за какви пари иде реч,аз съм се интерисувал говорим за 50000-80000 лева зависи каква периферия ще се ползва.

Остави парите Марго,идеята е да се запознае колегията,с принципите на работа и образнодиагностичните възможности.Човека е наясно с финансовите възможности на ветеринарните лекари и не таи надежди,че всеки ще си тръгне с по една конфигурация,а аз и Гавазов с по две(щото повече носим на тежко,респективно на пиене и на бой) :P

Сега сериозно: колегите проявяват интерес,остава Йовко да си каже тежката дума.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Дата на семинара ще е 24-ти Април! Надявам се да няма обстоятелства, които да наложат нова промяна.

Браво Админ!Постите ще са свършили и с потекла по брадичките мазнина ще забиваме стръвно зъби в плътта на прясно изпечената жертва на кулинарния разгул.И всичко това залято,не!Удавено в потоци от алкохол.........За по младите се препоръчва и умерена доза разврат.За такива като мен-здравословен сън, съчетан с мощно хъркане довеждашо до амортизация на хотелската собственост. (rock)

Link to comment
Share on other sites

Браво Админ!Постите ще са свършили и с потекла по брадичките мазнина ще забиваме стръвно зъби в плътта на прясно изпечената жертва на кулинарния разгул.И всичко това залято,не!Удавено в потоци от алкохол.........За по младите се препоръчва и умерена доза разврат.За такива като мен-здравословен сън, съчетан с мощно хъркане довеждашо до амортизация на хотелската собственост. (rock)

 

Много добре казано !

Link to comment
Share on other sites

Ето ги и темите:

 

Основни физиологични параметри за електронно мониториране по време

на анестезия във ветеринарната медицина - лектор: инж.Любомир Иванов,

ръководител изследователски отдел във фирма "Биотроника" гр.София.

 

Диагностика на изливите в телесните кухини - лектор: д-р Илиян

Христов, ветеринарна клиника "Зооцентър" гр.София.

 

 

"Eрлихиози и лаймска болест в България 2008: въпроси които имат отговори" – 45 min доц. Илия Цачев

 

 

Анатомия на колянната става – доц. Воденичаров

 

" Скъсване на краниална кръстосана връзка, диагностика и кратки биомеханични характеристики на колянната става. Екстракапсуларни техники. Сравнителни данни за ТТА и TPLO техниките" – д-р Светослав Христов , ОВК Варна

 

Червено Око – д-р Стефан Савов, Ветеринарен Център Свети Антим

 

“Cherry Eye” , покет техника за вправяне на жлезата на третия клепач(видео на операцията) – д-р Йовко Хараланов

 

Инхалационна анестезия при дребните животни – д-р Ивайло Папазов

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ето програмата по часове:

 

24.04.2009

 

09:30-10:00 - Основни физиологични параметри за електронно мониториране по време

на анестезия във ветеринарната медицина - инж.Любомир Иванов,

ръководител изследователски отдел във фирма "Биотроника" гр.София.

 

10:05-10:45 - Диагностика на изливите в телесните кухини - д-р Илиян

Христов, ветеринарна клиника "Зооцентър" гр.София.

 

10:45 – 11:00 - Кафе пауза

 

11:00-11:45 - Инхалационна анестезия при дребните животни – д-р Ивайло Папазов

 

12:00 – 13:00 - Почивка

 

13:00 – 13:30 - Анатомия на колянната става – доц. Воденичаров

 

13:30- 14:15 - " Скъсване на краниална кръстосана връзка, диагностика и кратки биомеханични характеристики на колянната става. Екстракапсуларни техники. Сравнителни данни за ТТА и TPLO техниките" – д-р Светослав Христов , ОВК Варна

 

14:15-14:25 - Пауза

 

14:25 – 15:10 - Червено Око – д-р Стефан Савов, Ветеринарен Център Свети Антим

 

15:10-15:30 - Кафе пауза

 

15:30 – 16:30 - “Cherry Eye” , покет техника за вправяне на жлезата на третия клепач (видео на операцията) – д-р Йовко Хараланов , Ветеринарна Клиника “Силистра”

 

16:30-17:30 – Въпроси и дискусии

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest д-р Анна Бондокова
Залата в която ще проведем семинара е Зала №10.

Така, че на 24.04. в 9:30 в Зала №10!

Зала таа , зала онаа ... А къде ще се напиваме нема ли да ме светнете ?! Папазов ... ти си по резервациите и глей да нема чалга ! yahooooo

Link to comment
Share on other sites

Освен екзистенциалния въпрос къде ще е неформалната среща, някой има ли идея къде може да се спи?

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

С мен на хотел ще спиш в една стая (не смърдя , не повръщам , не хъркам ), а Боян - в друга (за него не знам тия работи , дето за мен ги гарантирам) . Тва е . Освен , ако Папазов не уреди денонощна кръчма , щото по-добре да не си губим времето да спим .

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

И ,, Траяна " е фул . Не се пробвайте . Ний сме в ,, Езерото " .

Link to comment
Share on other sites

Много беше хубаво yahooooo

Браво на Йовко! Толкова много браво, че чак не може да се изреди: за форума, за събиранията, за организацията......

Браво на лекторите! Все по-високо вдигат летвата =D>

Браво и на Мериал! Който остана вечерта, знае защо mugbeer(mooning)

Link to comment
Share on other sites

Guest д-р Анна Бондокова

Офффффф ... След 1-2 часа ги пускам , че ми прескача сърцето цял ден от добрата организация ..........

Държа да спомена : Интервет са гадове - взеха ми доц. Цачев ! (mooning)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм очарована от семинара. Чудесна организация, интересни лекции и приятна атмосфера. Супер! Трябва по-често да се прави. Щеше да ми падне главата по едно време и не останах на мериалската неформална среща, но те са си железни както винаги - заслужават едно голямо БЛАГОДАРЯ и повечко поръчки.

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да благодаря на всички колеги, които присъстваха на семинара, защото това, че вие дойдохте го направиха толкова хубав.

Благодаря на Файзер за кафе паузата и на САМБС, които за поред път засвидетелстваха своето уважение към нас и ни подариха една прекрасна вечер.

Искам да се извиня на колегите, които не успяха да вземат сертификат. Бях отпечатал 70 бр, но явно сме били доста повече. Мартин предостави своя сертификат и ще сканирам подписите на лекторите и ще отпечатам още, така че който няма да ми пише или да ми се обади на събирането в Трявна или на конгреса.

На конгреса ще ви раздам и дискове със лекциите от семинара.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...