Jump to content








wet lab ортопедия


Recommended Posts

Благодаря за практическия семинар. За мен беше доста полезен, още повече, че това е техника напълно достъпна за моите възможности и вероятно ще я практикувам.

единствения недостатък беше, че над 50% от колегите не можаха да разберат много от теоритичната част поради факта, че нямаше превод. И на мен ми беше доста трудно понеже английския на Майо е типичен американски и трудно му се разбираше на моменти.

Link to comment
Share on other sites

Учете английски :rolleyes:

Ще дойде време, когато официалният език на конгресите ни ще стане английски , както в нашите съседни страни.

 

Има една подробност - когато превеждаш , се концентрираш изцяло на езика , и съответно губиш като цяло "поуката от материала " , не знам как да го кажа. За мен е недопустимо участник в семинара да превежда, той ще изгуби смисъла на занятието , а и ако не си запознат предварително точно с материала симултантния превод няма да стане - т.е. предвидете два пъти повече време за всичко.

 

 

Да допълня че д-р Костадинов е изключително доволен от практическия семинар.

Link to comment
Share on other sites

Аз като организатор мога да кажа, че съм доволен от това как протече уетлаба. Наистина имах някои проблеми свързани с късното получаване на целия инструментариум за упражненията, освобождаването им от митници и т.н., но като цяло всичко мина много добре. Може би за следващия път ще редуцираме броя на участниците, защото 28-30 човека са много за такъв тип обучение.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...