Jump to content








Семинар Офталмология


Recommended Posts

Действително много успешно начинание ,особено в практичната част.Поздрави за организаторите.

И за мен диск.

Link to comment
Share on other sites

Компакт диска е създаден през 1965 с размера 120 мм.,а през 1982 е записан и първият албум върху този носител.До тази година за продадени около 730 млрд.диска.Включвам се с един за статистиката. beer

Link to comment
Share on other sites

Поздравления за организацията на семинара. Аз също искам диск. Искам и дискът от миналия семинар..

Link to comment
Share on other sites

Aз също съм доволен от семинара и се записвам за диск.По възможност и диска от предния семинар.Благодаря на организаторите.

Link to comment
Share on other sites

Адмирации за перфектната организация на семинара =)) .Аз лично съм доволна от нивото на мероприятието и съм убедена,че ще ми е от полза.А за сложните случаи в офталмологията си има СПЕЦИАЛИСТИ,към които ще си насочваме пациентите.И за тях трябва да има хляб :P .Искам си диска.

Link to comment
Share on other sites

Много добър семинар, дано за напред има още такива събития. Моето БЛАГОДАРЯ е за професорката, за организаторите и кореткния превод! Бих желала да имам този диск, както и от предходния форумистки семинар.Как обаче ще стане това?

Link to comment
Share on other sites

Аз да се включа накрая....

Моето мнение, е че се получи чудесен семинар по офталмология на нивото на което трябваше да бъде. Все пак имаме много да догонваме в основните познания в офталмологията, които нормално трябва да се получават още в университета. Това от което съм доволен, е че колегите сега по лесно ще могат да различават неща с които могат да се справят от нещата непосилни за тях. По лесно ще може да търси консултация и помощ от приятел. :P Приннципно проф Рон Офри е уговорен за 2011г за лекция в българия. Просто ще трябва да се организира неговото посещение - най- вероятно през БАВЛДЖ.

Аз също искам диск :)=))

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 1 year later...

Здравейте Колеги,

 

Планираме да направим семинар Офталмология Част 2 с проф. Есер Озгенджил от Турция, която в момента е преподавател в Университета в Кипър. Семинарът ще е платен и с ограничени места. Имаме желание да е през Април и е вероятно да се проведе в Силистра. Много от вас не са идвали в Силистра и затова има идея да се направи тук, като място по-екзотично за повечето от вас.

 

Има вече предложения за теми и към този момент те са следните:

- Глаукома

- Породни вродени проблеми

- Използване на стволовите клетки в офталмологията

- Медиална кантотомия

 

Знам, че някои неща вероятно ще се повторят от семинара през 2010, но се надявам този път да се включат и нови колеги.

 

Темата с темите е отворена и ще очаквам тук да споделите какво още да се включи в програмата.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Докторе,проучи възможността за уоркшоп съпътстващ семинара .С удоволствие бих участвал на такъв за операция на катаракта по метода който ни показа професорката в Стара Загора.Или дали би се съгласила да оперира заедно с нас /пред нас няколко кучета/.Бих могъл да осигуря поне два пациента.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...