Jump to content








Кога да е срещата в Силистра?



Recommended Posts

Планирам по време на срещата в Силистра да посетим уникална римска гробница, която се отваря само за специални гости на града. Ако намеря спонсори може да се организира и нещо за вечерта, за тези които решат да останат.

Link to comment
Share on other sites

Тази среща я правим ние - участниците във форума и няма кой друг да дойде да ни изнесе материали. Аз лично ще представя 2 или 3 клинични случая, като вероятно 1 от тях ще е от моята практика.

Знам, че всеки от нас има какво да сподели. Иска ми се тези които желаят да представят клиничен случай да се обадят зада можем да направим програмата. Това трябва да стане следващите 2-3 дни.

Link to comment
Share on other sites

Искам да помоля Д-р Караславова да помисли дали няма да може да ни поднесе малко информация, по-обща относно лечението на най-срещаните заболявания по редки и екзотични животни, хамстери морски свинчета някой влечуги, ще е доста интересно а и всеки се сблъсква с това а тя видисе има доста опит

Link to comment
Share on other sites

Нямам нищо против, но не съм сигурна, че ще имам възможност да дойда на срещата...

Ако се окаже, че мога да дойда има ли нещо конкретно, което бихте искали да чуете? Нещата които аз срещам често, може да не са същите с които се сблъсквате вие.

Link to comment
Share on other sites

Единия случай, който смятам аз да представя е от моята практика и е - "Хирургична техника за корекция на посттравматичен приапизъм при куче".

 

Чакам и вашите предложения.

Link to comment
Share on other sites

Ще се оптам да подготвя нещичко.За съжаление съм много бос по отношение на снимките и компютрите,ще трябва да мина курс на ограмотяване при д-рХарланов.Йовко,стискай палци да е хубаво времето и да са проходими пътищата!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Колеги,

апелирам към всички да се отнесат отговорно към това ми запитване.

Моля който вече е планирал да присъства на срещата в Силистра, която за сега е насрочена за 19.01 да даде сигнал тук в тази тема. За да мога да довърша организационната работа.

Link to comment
Share on other sites

Колеги,

Пфайзер днес се обадиха и искат да се включат в нашата програма като поканят доц.Цачев за една кръгла маса по време на нашата среща относно въпроси свързани с ваксинациите и ваксинирането.

Поради това се налага да променя малко датата от 19.01 на 02.02.

Надявам се това да не обърка и вашите лични планове.

Ако имате някакви възражения моля ви не се притеснявайте и пишете.

 

 

ПП

Малко информация за евентуалния хотел където ще се състои срещата

Единия от хотелите в Силистра е в ремонт, така че остават 2 на разположение. Единия от тях е супер луксозен и много скъп, така че остава другия който е 2 звезди. Там цените са следните - единична стая - 35 лв, двойна 42 лв. В тази цена влиза закуска и вечеря. Самата среща ще бъде в същия хотел.

Така , че ще резервирам места само за тези, които са писали, че ще дойдат със сигорност.

Link to comment
Share on other sites

Колеги,

срещата ще е на 02.02 . Ще се състои в хотел "Дръстър"

Хотелът е супер луксозен и ще ни предостави чудесна обстановка.

Ето и програмата в най-суров вид.

 

02.02 , 14 часа - Откриване

02.02 , 14:20 - 15:20 часа - Кръгла маса по въпросите за ваксинирането и ваксините

02.02 , 15:20 - 16:00 часа - Кафе пауза

02.02 , 16:00 - 18:00 часа - Представяне на клинични случаи

02.02 , 18:00 - .... часа - край, почерпки, вечери, купони, барове ..... :P

03.02 , 10:00 - Начало

03.02 , 10:00 - 11:00 - Представяне на клинични случаи (ако са останали)

03.02, 11:00 - 13:00 - Това е уникално време в което можем да обсъдим нещата, за които все не остава време по гонгреси и семинари.

След това имаме уредено посещение на една римска гробница, която се отваря само за вип гости на града и е затворена за гражданите на Силистра.

 

Колеги,

за всяка промяна на рограмата ще ви уведомявам своевременно.

Link to comment
Share on other sites

Който ще представя случай, може да ми прати накратко - анамнеза, история на заболяването, изследвания , снимки, зада бъдат обработени и подготвени за презентацията.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...