Отиди в съдържание

Фото

VVC семинар 2012

• Please log in to reply
49 replies to this topic

#41 д-р Ранко Георгиев

д-р Ранко Георгиев

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 84 Постове

Posted 09 April 2012 - 07:42 PM

Привет на всички!

Семинарът беше много интересен и според мен това е основният начин да вървим напред; надявам се все по-често да се срещаме за да обсъждаме клинични случаи, новости в областите в които работим или трудности и как сме ги преодолели ;)
Благодаря на д-р Хараланов за предоставената ми възможност да изнеса тази презентация, надявам се тя да запали повече колеги по Кардиологията! :)

Тъй като файлът с моята част от деня е прекалено голям и не мога да го закача директно тук, за тези които биха искали да имат лекцията споделям линк към doxbg, където е качена:

Линкът е валиден до : 23.04.2012

Файл : Практична кардиология vvc 2012.ppt

Линк за сваляне : http://dox.bg/files/dw?a=28c3cc7270

Ранко

#42 д-р Костадинова

д-р Костадинова

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 585 Постове

Posted 10 April 2012 - 02:58 PM

Благодаря за лекцията , ако трябва да оценявам лектори и лекции , д-р Ранко Георгиев is № 1 :). Определено освен способностите на кардиолог има и таланта на лектор.

Благодаря разбира се и на всички останали - никой не беше скучен , само с мааалко изключение откъм габа , мю и не-знам-си-какви още рецептори ;) , д-р Папазов , но оценявам и тяхната важност !

#43 S.SIMEONOV

S.SIMEONOV

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 145 Постове

Posted 10 April 2012 - 04:31 PM

Благодарим и ние на организатора и на прекрасните лектори, които ни дадоха възможност да научим още тънкости от медицината.
д-р Иринкова

При трите случая представени от мен в началото на презентацията се касае за Демодекоза. С това исках да покажа колко важно е да се извършват допълнителни изследвания. Диагноза основана само на клиника не винаги е възможно. Благодаря на чудесната публика.
д-р Александрова

#44 adelchev

adelchev

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 322 Постове

Posted 11 April 2012 - 09:51 AM

Благодаря и от мен на организаторите, и лекторите. (bow)

Специални благодарности към Ранко, който изпълни обещението си да качи презентацията за да имаме възможност да я прегледаме докато е още пресен спомена от лекцийте и очаквам от него да публикува и рецептата за модела на сърце.

#45 д-р Петър Джелепски

д-р Петър Джелепски

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 206 Постове

Posted 11 April 2012 - 03:13 PM

clapping Вече мога да оказвам адекватна първа помощ при сърдечен проблем на пациент,преди да му дам направление.

#46 д-р Ивайло Папазов

д-р Ивайло Папазов

Почетен Член

• Модератор
  • PipPipPip
  • 942 Постове
  • Интереси:Anesthesiology

Posted 11 April 2012 - 08:09 PM

Благодаря разбира се и на всички останали - никой не беше скучен , само с мааалко изключение откъм габа , мю и не-знам-си-какви още рецептори ;) , д-р Папазов , но оценявам и тяхната важност !

Наде, няма да спамя но вече съжалих за избора си на тема.Явно е рано.Съжелявам че не отговорих на високите изисквания.
Поздрави.

#47 д-р Коджабашев

д-р Коджабашев

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 1415 Постове

Posted 11 April 2012 - 08:37 PM

Д-р Папазов,
Аз ще ползвам в практиката си някои от представените от теб техники за анестеия. Нищо, че не разбирам в дълбочина механизмите им на действие......

#48 д-р Мишо Несторов

д-р Мишо Несторов

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 829 Постове

Posted 12 April 2012 - 08:09 AM

Д-р Папазов,
Аз ще ползвам в практиката си някои от представените от теб техники за анестеия. Нищо, че не разбирам в дълбочина механизмите им на действие......

Докторе,
Закъсня - още на следващия ден ползвах сакрококцигеалната анестезия и съм много доволен. (rock)

#49 d-r Dragnev

d-r Dragnev

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 175 Постове

Posted 12 April 2012 - 08:25 AM

Едва ли има колега,който да е запознат така в детайли както д-р Папазов с анестезиологията,както в практичната и част, така и в теоретичната.За да си дадете отговори на много въпроси от към фармакодинамиката на медикаментите ползвани в анестезиологията,трябва да познавате патофизиологичните механизми на пациента.Аз не успях да присъствам на форума в Стара Загора,но съм запознат с материалите на колегата Папазов,съгласете се, че всяка нова материя за изучаване,трябва да започне от А и Б и той се е опитал да ви предостави именно това,с тенденция за в бъдеще да се надслагва информацията поетапно,при следващите подобни събития.Поздравления за положения труд от негова страна!

#50 д-р Боряна Ванкова

д-р Боряна Ванкова

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 308 Постове

Posted 16 April 2012 - 09:54 PM

Поздравления за добрата организация,перфектните лектори и интересните лекции. (bow)Благодарности на спонсорите,без които това събитие нямаше да е толкова приятно.Ранко беше наистина номер 1 ic_hat3 Мисля,че много наши преподаватели могат да се учат от него не само в областта на кардиологията(няма две мнения по въпроса),но и как се представя лекция.Ако по време на следването ни имаше такива лектори,нямаше да има нужда да ни проверяват за присъствие на лекции

1 user(s) are reading this topic

0 членове, 1 гости, 0 анонимни потребители