Jump to content








Зов за помощ!


Recommended Posts

Колеги,

наша колежка е пострадала, докато е изпълнявала служебните си задължения. Положението е било доста сериозно. Претърпяла е една операция, а сега предстои втора. Налага се да помогнем финансово, защото разходите се оказват непосилни.

Името на нашата колежка е д-р Таня Спасова.

банкова сметка - BG47STSA93000011385492 в ДСК STSABGSF

Link to comment
Share on other sites

Ето подробности около колежката :

Колежката в сряда изражда крава . Пада отгоре и с цялата си тежест 600 кг . Удря си главата и загубва съзнание .Коляното на левия крак е напълно смазано .В петък и правят операция и отстраняват връзки , менискуси и цялостна ревизия на коляното .Това и престоя и се поема от здравна каса . Но в края на лятото ще правят пластики , за да може да възстановят функцията на коляното . Колежката днес е с поставена шина , за да може да държат крака в изправено положение . Махнали са дренажите и ще я изпишат . Сумата която ще трябва за операцията ще е към 5000 хил лв .

Link to comment
Share on other sites

Ей, наистина и аз започвам да мисля, че ако ставаше въпрос за куче да се бяха събрали тези пари. Колежката е самотна майка,това допълнително затруднява положението, така че дайте да се организираме и да изпратим кой колкото може да отдели. Парите не са много и това дава възможност на всеки един от нас да стане съучастник в доброто за един човек.

Link to comment
Share on other sites

Не,че е за хвалене. И аз внесох по сметката. Просто да се знае, че за такива неща парите трябват спешно. Който смята да помага е добре да не го отлага във времето.

Дано всичко приключи добре!

Link to comment
Share on other sites

Ние също помогнахме , но това са много малко средства. Към БВС има фонд за подпомагане на колеги с подобни проблеми и нужди. По моя информация във фонда има около 100бона. Така или иначе всеки месец плащаме членски внос за този дето духа и аз лично ще спя по спокойно ако знам че парите от този фонд отиват за такива цели.

 

Понеже д-р Делчев също е от Пазарджик, от където е и пострадалата , призовавам го да изръчка областното им ръководство да задействат нещата.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ние също помогнахме , но това са много малко средства. Към БВС има фонд за подпомагане на колеги с подобни проблеми и нужди. По моя информация във фонда има около 100бона. Така или иначе всеки месец плащаме членски внос за този дето духа и аз лично ще спя по спокойно ако знам че парите от този фонд отиват за такива цели.

 

Понеже д-р Делчев също е от Пазарджик, от където е и пострадалата , призовавам го да изръчка областното им ръководство да задействат нещата.

 

 

Ей това е приказка.

И ние се включихме.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Искам да благодаря на всички колеги , които се включиха в събирането на средства за д-р Таня Спасова . Нещата вървят добре . В момента тя е на рехабилитация и предстоят в края на месец септември подготвителни манипулации за предстоящата операция . От нейно име изказвам към всички сърдечни благодарности , защото без вашата помощ това нямаше да се случи ! Дай Боже и занапред да има такава съпричасност към нуждаещ се колега и човек !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...