Jump to content








Recommended Posts

Аз също съм за платен форум, и съм разочарована от ниския вот.Очаквах колегите масово да са съгласни с предложението, а то какво излезе - мълчание/скътаване/.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest д-р Анна Бондокова

Аз там не съм гласувала , защото МЕСЕЧНА ТАКСА не ми харесваше . Мислех си за ГОДИШНА , но не споделих , за да няма нападения :P .

Докторе , давай сумата и сметката , и се приключва , пък който не желае да плаща - няма да чете и толкоз !!!

Link to comment
Share on other sites

Как ще се изгради база данните.Всеки ще праща материали където е най -силен и най-много

е запознат,така ли да се разбира.На секции ли ще бъде.

Снимковия материал трябва да е систематизиран и подреден,описан и т.н.

 

Разбирам че всеки ще допринесе за това начинание по малко.

Link to comment
Share on other sites

Как ще се изгради база данните.Всеки ще праща материали където е най -силен и най-много

е запознат,така ли да се разбира.На секции ли ще бъде.

Снимковия материал трябва да е систематизиран и подреден,описан и т.н.

 

Разбирам че всеки ще допринесе за това начинание по малко.

Много хубава идея, но при едно такова начинание е хубаво да има и рецензенти. Все пак човек както и да си мисли, че е много добър в дадена област, допуска грешки. Все пак като четем нещо, с което не сме се сблъсквали, как ще сме сигурни, че това което е писано е вярно. В интернет е пълно с такава непроверена информация и една грешка написана и повторена няколко пъти става "истина". Въпроса е : Могат ли да се намерят такива квалифицирани колеги в България, които да отсяват информацията и при нужда да коригират. Иначе ще си остане форумът на стария принцип база данни,за които мислим, че изцяло са вярни. Нека Д-р Хараланов помисли по този въпрос. И още нещо. Тази т.нар. квалифицирана вече информация да се оформя като статия. Много е важно да се посочва и личния опит там. :P

Link to comment
Share on other sites

Базата данни по-трудно се изгражда. На първо време с парите, които евентулно ще съберем можем да поканим срещу определено заплащане някой специалист като например - Илия Цачев ,Паскалев и Стефан Тунев от САЩ, които вече ще са мотивирани да дават по-специализирани консултации. Така с времето могат да се привлекат и други колеги сред нас, които са натрупали доста познания вече в определена област.

Базата данни мога да я събирам от такива дискусии, в които вече е изяснена и потвърдена информацията и диагнозата.

 

Другата идея в платения форум ще е обмяна на литература и софтуер сред абонатите. Ще създадем една виртуална библиотека за да можем да се разменяме за временно ползване литература.

Link to comment
Share on other sites

като стана дума за обмен на литература , преди време имах идея да и направя някой учебници PDF формат, но така и не намерих време и средства.Това е добър вариянт ми се струва като цяло.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм съгласен за годишна такса. Нека Д-р Хараланов си напреви разчет и да определи сумата, за която ще има някакъв срок за внасяне.

Link to comment
Share on other sites

Сетих се, че може да има и студенти или колеги в не блестящо финансово състояние. Та ако се получи някоя по голяма сума, нека да се плаща на 6 месеца.

Link to comment
Share on other sites

Отнодно студентите съм малко резервиран. Не знам вие какво мислите, но смятам, че можем да допуснем само студенти 5-ти курс да участват във форума. Другите могат да се включват ако им бъде позволено от лекарите, при които са на стаж примерно.

Link to comment
Share on other sites

...абе, давайте да плащаме и ще стиковаме в движение...!!! То като си плаща човека какво значение има в кой курс е...

Link to comment
Share on other sites

Бравус на колегията!!!!Аферим!!!!За 4-5дни - 25вота!!!!

Всъщност може и реалните да са по-малко - аз сега исках да гласувам, а ми се появи надпис "You have already voted in this poll" - ?????

Link to comment
Share on other sites

Базата данни по-трудно се изгражда. На първо време с парите, които евентулно ще съберем можем да поканим срещу определено заплащане някой специалист като например - Илия Цачев ,Паскалев и Стефан Тунев от САЩ, които вече ще са мотивирани да дават по-специализирани консултации. Така с времето могат да се привлекат и други колеги сред нас, които са натрупали доста познания вече в определена област.

Базата данни мога да я събирам от такива дискусии, в които вече е изяснена и потвърдена информацията и диагнозата.

 

Другата идея в платения форум ще е обмяна на литература и софтуер сред абонатите. Ще създадем една виртуална библиотека за да можем да се разменяме за временно ползване литература.

Мислех си,не е ли възможно да се получават и някакви интернет сертификати на базата на определен обем от публикации или он-лайн тест?

Link to comment
Share on other sites

Всъщност може и реалните да са по-малко - аз сега исках да гласувам, а ми се появи надпис "You have already voted in this poll" - ?????

В интерес на истината и аз не успях да гласувам по същата причина!

Link to comment
Share on other sites

Логично , иначе вота е нереален :rolleyes:

И защо, ако смея да попитам? - Нищо не пречи да се погледнат резултатите без да си се регистрирал, след което да се регистрираш и да си гласуваш спокойно, все едно не си ги видял. Просто се правим на интересни. Във всички други форуми, в които съм бил, е нещо нормално да погледнеш резултатите и после да гласуваш.

Link to comment
Share on other sites

д-р Куртенков,

не се правя на интересен и въобще съм изненадан от тази твоя преценка.

Просто така работи анкетата на този форум. Не знам защо е така, но на този етап не знам и как да променя това, ако въобще е възможно в тази версия на форума.

:rolleyes:;):angry:

Link to comment
Share on other sites

Д-р Куртенков ,ако си решил да гласуваш и когато се види вота предварително и преди това си имал колебания вота ти става нереален.Затова е по добре така , когато се види вота да не се дава право на глас.

Link to comment
Share on other sites

Д-р Хараланов,посочи някаква банкова сметка и да превеждаме парите,колкото го протакаме,толкова по-вече претенции!

Ти си му предоставил форум,той с претенции "не било демократично"

Демократично не значи аванта за сметка на някого!

Който иска да е член на форума-да си плаща,кой не ще-дърпай му шалтера и това!

На двеста и кусур члена не може да се угоди и всеки да е доволен!

Казвай и да си плащаме!

Link to comment
Share on other sites

Съгласен,аз бях гласувал за 5 лв месечна такса,но щом 40 лв годишна такса ви устройва,давайте координати да превеждаме парите-на годишна такса ще е по-удобно,с един превод ще решим въпроса за цяла година!

Link to comment
Share on other sites

Даваите идея за на4ина на плащане!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...