Отиди в съдържание

Фото

Стеноза на шийката на пикочния пехур

търся катетър с балон

• Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 dr grozdanov

dr grozdanov

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 522 Постове

Posted 15 February 2016 - 06:54 PM

Става въпрос за едното от моите кучета , 11 годишна мителка,кастрирана и поддържана.От известно време забелязах затруднено уриниране,прегледах на ехо ,пуснах кръв и нищо освен левкоцитите не ме притесни,пуснах байтрил и заминах на почивка.Сина ми звънна за да каже ,че се е наложило да я катетерезира.Снощи се прибрах и след като видях на видиозона нарастнала тъкан в областта на свинктера днес я отворих.За съжаление нарастналата тъкан не подлежеше на обикновенна хирургия,поставих постоянен катетър който приших във влагалището.В хуманната медицина има такава нозологична единица ,някой срещал ли е при нас и какво лечение препоръчват.В тази връзка търся урологичен катетър с балон ,някой знае ли от къде мога да купя.

#2 д-р Йовко Хараланов

д-р Йовко Хараланов

Собственик и Модератор на форума

• Admin
  • PipPipPip
  • 5756 Постове

Posted 15 February 2016 - 09:11 PM

Имаш ли някакви снимки от ехото или от операцията?

#3 dr grozdanov

dr grozdanov

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 522 Постове

Posted 16 March 2016 - 06:36 PM

Момичето ми умря вчера.Оказа се меланом на пикочния мехур разсейка от кожно обраувание на което не обърнах внимание

#4 д-р Пешо Дюлгерски

д-р Пешо Дюлгерски

Почетен Член

• Членове
  • PipPipPip
  • 2604 Постове

Posted 16 March 2016 - 11:34 PM

Докторе съжалявам за кутрето, аз също имах наскоро един случай при мител и то на приятелско семейство, със скорострелно метастазиране в следствие на отстранен кожен меланом ...

0 user(s) are reading this topic

0 членове, 0 гости, 0 анонимни потребители