Jump to content








VVC Семинара- Стара Загора 2008



Recommended Posts

Тъкмо рових визитника, но нямам визитки. Всезнаещия гугъл откри сайта Верея и Железник Благодаря за отзивчивоста д-р Папазов =D> Няма нужда да ти губим времето, всеки може да си направи резервация!

За Железник съм.

Link to comment
Share on other sites

Колеги,

имам една молба. Вечерята, която е от Мериал е за членовете на форума, моля ви да не тръбим излишно, защото може да дойдат доста странични хора и ще стане една .... Всеки си поема нощувката. Това мероприятие е на Форума и Мериал просто свидетелстват с тази вечеря уважение към членовете на форума. Това не е тяхно мероприятие, ако някой се е заблудил и очаква те да поемат всичко.

Така, че моля за малко повече дискретност. Все пак това си е наше мероприятие и искам да му се насладим както подобава и да се почувстваме малко по-специални. Благодаря ви!

Link to comment
Share on other sites

Колеги,

VVC Семинара мина. Това, което мога да кажа, е че аз лично съм удоволетворен от тази работна среща, която за мен беше много полезна. Презентациите бяха изключително практични и полезни, както и дискусиите.

Искам специално да благодаря на Ветеринарния Факултет в Стара Загора, който ни даде зала и специални благодарности на САМБС за вечерята, която дадоха за членовете на форума. Изключително добро впечатление ми направи факта, че САМБС поеха вечерята без да влагат в това излишен комерсиализъм.

 

На срещата присъстваха и студенти и доц. Паскалев, който стоя от началото до края. Е, на това му викам аз истински преподавател. Нямаше нито един от надутите асистентчета, лошо.

Направил съм малко снимки и ще ги пусна тук, зада усетите част от атмосферата на семинара.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте колеги ,

преди няколко дни се състоя пролетния VVC семинар.Срещата и лекциите бяха невероятно добри и професионално подготвени и водени от много добри практикуващи вет. лекари.Не искам да казвам отлични да не се възгордяват,а да имат стимул да четат и работят над себе си и своето обучение.

 

1.Първата лекция-Д-р Боянов гр.Пловдив(познат на всички като д-р Коко)

Много добра лекция-практична без излишни бла-бла -бла.

Много интересен случай,пожелавам на всички такива случай(заплетени).

2.Лайшмания,Ерлихия-Доц Цачев-както винаги най-важното много добре поднесено,леко,сбито и синтезирано.

3.Луксация на лещата-Много добра лекция-показва докъде може да стигне един вет.лекар без скъпа апаратура,без микроскоп за 100 000 евро, а с много знания и хъс.Изключително доволен останах.

4.Д-р Хараланов-Рентгенологична анатомия на гръден кош.Много добра лекция,изключително полезна информация поднесена много достъпно,и на мен ми спести доста време ровене в и четене.

 

5.Ортопедия и външно фиксиране-много добре

6.Д-р Светослав Христов-също много добра лекция.

 

Заслужаваше си ходенето.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...