Jump to content








Проект за изменението на закона


Recommended Posts

Това нещо циркулира от поне една година с различни заглавия. Някой знае ли кой е автора? Защото според мене това е вече неактуален проект, ако някога изобщо е бил актуален. Най-малкото защото в него става дума за НВМС, а от 01.01.11 НВМС няма да има. Нито е гледан в министерството, нито е одобрен, хич пък не е стигнал и до парламента. Откъде идват тия анонимни кьорфишеци?

Link to comment
Share on other sites

http://www.nvms.government.bg/files/Spisanie_9-10-web.pdf

 

Май не е кьорфишек. Чудесна работа. И прекрасна. Това гарантира демокрация и добра регулация, а ако не може- техник или официален лекар. Заличавайте думи като " добра ветеринарна практика" и " БВС" от речника си още от сега. kuko[1]

Link to comment
Share on other sites

http://www.nvms.government.bg/files/Spisanie_9-10-web.pdf

 

Май не е кьорфишек. Чудесна работа. И прекрасна. Това гарантира демокрация и добра регулация, а ако не може- техник или официален лекар. Заличавайте думи като " добра ветеринарна практика" и " БВС" от речника си още от сега. kuko[1]

 

 

Списанието се издава от НВМС. БВС ще има, защото го изисква OIE. A Бащавелов просто се забавлява. Убива времето до пенсия.

Link to comment
Share on other sites

Аааааааааа добре! Няма да спамя. Ти виждал ли си го този пенсионер?

Не е спам, темата е интересна. А Пенсионер е по класификацията на д-р Бондокова! kuko[1]

Link to comment
Share on other sites

Нанай, ю ту педестриан... опа , това беше пешеодец на английски... 

 

Ей, да ги... таковам ! Са пак нов печат да ги... ! Днес си взимам новия печат с БВС-номера. Абе, карай ! И без това ги давам старите печати на децата да си играят.

Link to comment
Share on other sites

Аааа, да ! 

 

            УВАЖАЕМИ ГЕРБери, УВАЖАЕМИ СЛЕДВАЩИ ТАМ КАКВИ ЩЕ БЪДЕТЕ ... КАРАМФИЛИ, МИНЗУХАРИ И ПОДОБНИ,

 

    МОЛЯ СЛЕДВАЩАТА ЗАПОВЕД ЗА ЛИЧЕН ЩЕМПЕЛ (4 ПО 2 СМ) НА ВЕТЕРИНАРНИЯ ЛЕКАР ДА СЪДЪРЖА:

 

1-ВИД И ИМЕ И НА ЛЕЧЕБНОТО ЗАВЕДЕНИЕ

 

2-АДРЕС НА ЛЕЧЕБНОТО ЗАВЕДЕНИЕ 

 

3-Д-Р ИМЕ И ФАМИЛИЯ

 

4-НОМЕР НА РАЗРЕШИТЕЛНОТО ЗА ЧВП

 

5-ТЕЛЕФОНЕН НОМЕР НА ВЕТЕРИНАРНИЯ ЛЕКАР

Link to comment
Share on other sites

Ти пък какво против Google имаш?! Ето ти тогава втори вариант: Найденов, звънни в НВМС и ги питай кои са авторите на проектото и, дали вътре е а_pashova от файла, коя е тя, какво е яла снощи... и изобщо всичко, което те интересува!

 

Мен БВС-тата не са ми интересни вече. Интересно ми е кои ще са следващото правителство... за да знам как ще изглеждат печатите ни! Щото те на мен са ми прозрачни и знам кой какво ще измисли .

Link to comment
Share on other sites

1-ВИД И ИМЕ И НА ЛЕЧЕБНОТО ЗАВЕДЕНИЕ-променливо обстоятелство

 

2-АДРЕС НА ЛЕЧЕБНОТО ЗАВЕДЕНИЕ-променливо обстоятелство

 

3-Д-Р ИМЕ И ФАМИЛИЯ- постоянно за мъжете,относително постоянно за жените

 

4-НОМЕР НА РАЗРЕШИТЕЛНОТО ЗА ЧВП- имаш или нямаш

 

5-ТЕЛЕФОНЕН НОМЕР НА ВЕТЕРИНАРНИЯ ЛЕКАР-променливо обстоятелство

 

6-БЪЛГАРИЯ-не подлежи на коментар

 

7-не сме автомонтьори

 

"не се раждаме еднакви,за да станем някога такива"

Link to comment
Share on other sites

Нека са променливи- добре е тези да ги има. Всички останали цифри по печата са ненужни. Доказа го и гибелта на БВС. Телефонният номер е крайно полезен за разсеяни и пр. клиенти!

Link to comment
Share on other sites

Нещо такова - е надявам се някой ден да е грамотно подредено и да се актуализира в реално време - никой не ми пречи да имам мечти - по коледа се случват чудеса - весели празници на всички.

Link to comment
Share on other sites

Паспортите са формат А3 - това означава, че освен 17-те номера, които вече пишем по печатите има място и за кратка автобиография и повърхностно изброяване на предпочитаните алкохолни напитки на съответния ветеринарен лекар..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...