Jump to content








Семинар на БВС и Ветпром 10 - 11.03.16г.


d-r Irena Andonova
 Share

Recommended Posts

Колеги,

 

БЪЛГАРСКИ ВЕТЕРИНАРЕН СЪЮЗ

И „ВЕТПРОМ“ АД - 60 ГОДИНИ ГРИЖА ЗА ЗДРАВЕТО

 

Имат удоволствието да Ви поканят на СЕМИНАР на 10.03.2016г. и 11.03.2016г.

в гр. Велико Търново,

Интерхотел Велико Търново****

 

 

 

 

 

 

За всички лекции, които се изнасят на английски език, е осигурен симултанен превод на български.

Участието в семинара е безплатно. Моля потвърдете Вашето участие на и- мейл: bvsbg@abv.bg или на телефон: 0887 876 969.

 

Краен срок за потвърждение: 29.02.2016 г. Моля да имате предвид, че местата за участие в семинара са ограничени.

След изчерпване на предвидените места, желаещите могат да се включат срещу заплащане на такса в размер на 90 лв

 

Покана Семинар_Ветпром_БВС.pdf

Link to comment
Share on other sites

В другата тема има програмата прикачена.

Администратора да изтрие излишната или да ми пише как мога аз да я изтрия.

 

Link to comment
Share on other sites

Какво означава местата са ограничени и след това се заплащат 90 лв .БВС не се състои от 90 ЧЛЕНА.Това поредната малоумна постъпка ли е на тази организация.Ако не знаете как се организират дадени събития по - добре не ги правете.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Поредната глупост, която БВС, може да сътвори. Толкова е нелепо, че не знам да се смея ли да плача ли???!!!

Местата са ограничени, но с пари можете да сикупите място!??? Що за глупост е това? Кой измисли това? Нямам думи.

За пореден път се убеждавам, че този съюз трябва да се закрие. Това е подигравка, как не ги е срам!

Безкрайно съм възмутен и гневен.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Местата са ограничени, но с пари можете да сикупите място!???

 

Това е типично за БВС.Ако не се запишете навреме плащате, ако не дойдете на събрание глоба, ако не правите еди какво си наказание.

Като искат да измият очите на съсловието с дребни животни , поне да сложат сапун.

Link to comment
Share on other sites

Някои хора се опитват да променят ситуацията в БВС в частност ДЖ. Правят го както могат...

Всички искат да видят/получат нещо срещу задължителното си членство, но като им се предложи са пълни със забележки

И на мен не ми харесва особено поканата и текста в нея, но като с нищо не съм допринесла за организирането на семинара си държа забележките зад зъбите.

Който от вас желае да помага с каквото може за бъдещи семинари и др. е добре дошъл, докато изтече мандата на това ръководство...за после нищо не се знае

Link to comment
Share on other sites

Не е до това да се получи нещо срещу задължителния рекет наречен членски внос,който всички знаем ,че изтича (краде се ) на някъде.Не е до това да си държим забележките зад зъбите (и без това достатъчно успешно БВС ни фа........).Въпроса е в поредната наглос да се отчете дейност.При толкова много лекциии, членска маса ,толкова ли е трудно да се организира във Трак. университет НАПРИМЕР за да се използват паралелно няколко зали .Така ще се даде възможност да се посетят лекциите по интереси и да няма тази глупост" местата са ограничени".Отговора ми не е провокиран спрямо колежката д-р Андонова ,а срещу дейността на БВС.

Link to comment
Share on other sites

Някои хора се опитват да променят ситуацията в БВС в частност ДЖ.

Някои неща не бива да се променят , а да се разрушат и съградят наново!

Подигравка е това, разберете го, местата да са ограничени, но срещу заплащане да има още места. Колко са местата, какъв е регламента за записване, до коя дата са записванията???

 

Аз не искам да помагам на БВС, но това не ми пречи да имамотношение, така че това за зъбите и забележките, все едно не съм го прочел :-)

Link to comment
Share on other sites

Не е до това да се получи нещо срещу задължителния рекет наречен членски внос,който всички знаем ,че изтича (краде се ) на някъде.Не е до това да си държим забележките зад зъбите (и без това достатъчно успешно БВС ни фа........).Въпроса е в поредната наглос да се отчете дейност.При толкова много лекциии, членска маса ,толкова ли е трудно да се организира във Трак. университет НАПРИМЕР за да се използват паралелно няколко зали .Така ще се даде възможност да се посетят лекциите по интереси и да няма тази глупост" местата са ограничени".Отговора ми не е провокиран спрямо колежката д-р Андонова ,а срещу дейността на БВС.

Аз лично никаква дейност не отчитам.

За факултетите и взаимоотношенията им с БВС можете сами да се досетите и да си отговорите, напр. защо не с провеждат там семинарите.

Не мога да отговарям за цялостната дейност на БВС, но виждам как една шепа хора се опитват нещо да направят за колегията, а биват предварително осъдени и набедени в какво ли не.

 

Аз съм член ОбС БВС София и като такъв нищо не постигам. С председателя на БВС София сме във вечни пререкания, когато въобще се състои някое събрание на ОбС.

 

Опитвам се да бъда полезна извън дейността си в ОбС, Съвсем доброволно.

Има много незапълнени такива доброволни ниши, които както казах вие просветените се чувствайте поканени да заемете.

Link to comment
Share on other sites

Някои неща не бива да се променят , а да се разрушат и съградят наново!

Подигравка е това, разберете го, местата да са ограничени, но срещу заплащане да има още места. Колко са местата, какъв е регламента за записване, до коя дата са записванията???

 

Аз не искам да помагам на БВС, но това не ми пречи да имамотношение, така че това за зъбите и забележките, все едно не съм го прочел :-)

Такива недомислици се получават, когато събития се организират от аматьори, но в крайна сметка без събитие не е по-добре, нали?

 

Може тогава, ако има следващ път и имам възможност (този път нямах такава) , да ви изпратя предварителният текст за мнение.

Link to comment
Share on other sites

Всички членове на БВС ще могат да чуят лекциите безплатно

 

Ограничената бройка се отнася за безплатното настаняване в хотела и закуски, обеди...

Link to comment
Share on other sites

По-добре е без събитие, отколкото събите направено по неправилен начин. Това уточнение за ограничената бройка, по никакъв начин не се разбира от обявата.Как очаквате колегите да го разберат?

И това, че някой се опитва да направи нещо хубаво, не го оправдава, ако той не е подготвен и има само желание. Виж например в нашата професия - искаш да направиш добро като оперираш някое куче, но не си подготвен за тази операция и резултатът е плачевен. Такава инициатива никога не бих я подкрепил независимо от добрите намерения.Освен добри намерения са нужни и умения.

Link to comment
Share on other sites

По-добре е без събитие, отколкото събите направено по неправилен начин. Това уточнение за ограничената бройка, по никакъв начин не се разбира от обявата.Как очаквате колегите да го разберат?

И това, че някой се опитва да направи нещо хубаво, не го оправдава, ако той не е подготвен и има само желание. Виж например в нашата професия - искаш да направиш добро като оперираш някое куче, но не си подготвен за тази операция и резултатът е плачевен. Такава инициатива никога не бих я подкрепил независимо от добрите намерения.Освен добри намерения са нужни и умения.

 

И аз не бих го направила по този начин, но едвали всеки може да се похвали с идеални 1-ви операции на , каквото и да било

 

За уточнението и аз съм учудена, но го отдавам пак на липсата на опит (което не е извинение де)

 

Умения се придобиват понякога по трудния начин...

 

Link to comment
Share on other sites

Цялата история ми прилича на отношенията между двама семейни партньора който не се понасят ,но са зависими един от друг и единия да получи нещо от другия му хвърля един бърз и безсмислен с..с трие се в пердето, мие си зъбите и всичко е супер.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...